Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

the bad is all mine. upam vsaj da boš znal uživat v uspehu če bo letos, ker deluje da si obremenjen z naslednimi X leti in vsemi pogodbami. edino kar je logično je to, da cuban ne bo odplačval max pogodbe igralcu ki mu jo je sam dal. to bi bil največji fail ever. vse ostalo je možno kam spravit, dat naprej, zato je dolgocajtno kar govoriš. če se ti pack teh igralcev zdi za letos downgrade to pa lahk mirno pospremimo. sam js vrjamem da so pullal trigger tud ker dragica pričakujejo podpisat

uredilo bitje WoreH
Povezava do prispevka

Evo realen Porzingis trade. Ne pa razni Collins in Pascali 😁

 

Na koncu niti ni tolk slabo. Niso dali nobenega 1st round picka za KP in dobili dve pogodbi, ki sta lažje za trejdat dalje. Bertans bo čakal v kotu na podaje Doncica, Spencer je pa igralec ki mu lahko daš žogo da organizira napad. Razen Brunsona in Doncica, Dallas ni mel takega igralca. 

Povezava do prispevka

Realno se bo videlo čez par tekem kako to funkcionira, Wizardsi so bli fucking joke in verjetno vsi skregani med sabo. Oba sta letos igrala obupno, sam drugi trenerji, druge situacije, sploh za Bertansa je skoraj težko slabše ker bo zdaj lahko metal odprte trice brez brige. Pa tko mal mi je smešno da se še vedno joka za Curryem pol pa k pride isti tip igralca v Bertansu je pa največji smetar možen lmao. Pogodbe gor dol, lažje sta dva movable k en max - sploh če pokažeta karkoli več k v Wizardsih, slabša itak ne morta bit. V res najslabšem primeru se taki papki trejdajo med sabo pa poiščeš malo boljši fit.

Povezava do prispevka
TitanG reče pred 17 minutami:

Realno se bo videlo čez par tekem kako to funkcionira, Wizardsi so bli fucking joke in verjetno vsi skregani med sabo. Oba sta letos igrala obupno, sam drugi trenerji, druge situacije, sploh za Bertansa je skoraj težko slabše ker bo zdaj lahko metal odprte trice brez brige. Pa tko mal mi je smešno da se še vedno joka za Curryem pol pa k pride isti tip igralca v Bertansu je pa največji smetar možen lmao. Pogodbe gor dol, lažje sta dva movable k en max - sploh če pokažeta karkoli več k v Wizardsih, slabša itak ne morta bit. V res najslabšem primeru se taki papki trejdajo med sabo pa poiščeš malo boljši fit.

 

YA

 

Jaz osebno pricakujem preporod Bertansa in 45% met s tri z najmanj 8 odprtimi poskusi na tekmo. :D

 

Dinwiddle je bil se pred nekaj leti povsem legit 6th man of the year, zdaj bomo videli, evo. Zelo lepa osvezitev.

Povezava do prispevka

Mislim, da se ne pizdijo zarad samih igralcev, kokr zarad tega da je določen del Luka hejterjev masivno overratal Porza :D Pač mislim, da je blo to vse v dogovoru, treba se ga je blo znebit, ker je to da na vseh ključnih tekmah "ne igra" večji problem, kot pa kej druzga. Unadva kekca pa kot je reku Tito, če bosta zanič se jih bo trejdalo naprej, boljše ponudbe ni blo, zelo očitno pa niso hotl s Porzom v playoff. Zakaj je tko je pa we. Dallas bi rabu sam enga normalnega centra še.

Povezava do prispevka

Meni je vseen carsko razmišljaje folka kako bo simpl strejdat to naprej. Na koncu bodo še naprej fural te shit trejde, mi vam damo en bad salary, vi nam 2 manjša bad salarya :D Jaz sem bil velik ventilator dinwidija sam realno po tisti poškodbi je tema. Bertansu bo kul stat v kotu, škoda ko ni carlisle več coach :D 

Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 5 urami:

Jst sm res mislu da bodo nekak neki zmutili za Holmesa

 

Sem mislil, da bi bila zelo realna in odlična opcija THJ za Holmesa in Bagleyja. Holmesa ob Sabonisu ne rabijo in Sacramento itak ni v win now modu, tako da ni ravno panike če THJ letos ne igra, naslednje leto pa  bi jim prav prišel še en strelec, po temu ko so izgubili Haliburtona in Hielda. Obenem bi se znebili Bagleyjeve pogodbe. Dallas bi se znebil pa THJeve pogodbe in dobili nadgradnjo na centru.

 

 

Če bi Dallasu uspelo to in bi potem še sprejeli Torontovo ponudbo, bi pridobili dobrega centra, ki nadomesti KPja, dobili solidnega secondary ballhandlerja, se znebili dveh najslabših pogodb v ekipi in dobili še picke po vrhu. 

uredilo bitje Jurus
Povezava do prispevka
Aang reče pred 23 minutami:

Kam potem gre Dragic? Upam, da gre nekam po prstan. 

Phila naj ga signa, men so oni zdaj prvi kandidati za prstan. Pojma nimam kako se bo harden vklopil, bo pa tole definitivno sekalo, tobi bi znal tud bolj cvetet v tem sistemu, pričakujem res monster team. Bi bil pa epic clash v playoffih z netsi, 7 games series, da ben mal začuti pozitivne vibracije prizadetih phila fanov :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...