Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Gogy reče pred 6 urami:

Bravo Pelikani. Ingram je car! Ok, dobro da so pripeljali McColluma, ampak definitivno je to Brandonova ekipa. Če se mene vpraša, še Ziona čimprej zdilat še za par pickov in naredit ekipo za prstan.

 

Sej prej jim je zmanjkalo tocno unih 20pik McColluma, tako da manjsi trade, rezultat pa kot noc in dan.

 

Sicer pa skoda za Phoenix ... je ze izgledalo kot da se jim letos poklopi, sedaj pa ni blo ne.

Povezava do prispevka
Stasis reče pred 1 minuto:

 

Sej prej jim je zmanjkalo tocno unih 20pik McColluma, tako da manjsi trade, rezultat pa kot noc in dan.

 

Sicer pa skoda za Phoenix ... je ze izgledalo kot da se jim letos poklopi, sedaj pa ni blo ne.

 

To že, ampak McCollum je tut mal chokerja, v Portlandu je večkrat podlegel pritisku kot ne. No, upam, da se mu tule res poklopi, vsaj sodeč po odzivih soigralcev je zaenkrat win-win kombinacija.

Povezava do prispevka
Flaming_C reče pred 16 urami:

 

Glih kej velik se ne bo sekiral

 

Tole je brez veze. Mal šmeka pa mora bit. Sploh z Bostonovimi navijači, ki so znani po gorečnosti in umazanosti. Kot navijač Keltov ne prenesem Kyriea zaradi prepotentnosti in zgodovine z Bostonom ampak tole je bullshit. So mu navijači marsikaj med tekmo navrgli in ga nekako štekam, zakaj je delal grimase. Sem pa 1000 procenten, da ga bolj boli poraz v zadnji sekundi in njegova nemoč v zadnjem napadu kot pa teh 50 jurčkov, hehe:devil:

Povezava do prispevka

Ja ampak je še vedno vprašanje ali tvegat da zgubiš naslednjo brez njega - kar je zelo vrjetno in pol moliš boga da ti rata 1 out of 1 zmagat 4. tekmo pri njih, kjer nisi zmagal že ohoho let.

Če ti to ne rata so Jazz 3:1 ti morš zmagat pa 3 zapovrstjo s tem da eno spet greš nazaj igrt.

Druga opcija, da si daš šanso z Lukom 2x in rabiš zmagat 1 od teh dveh, kar jim mogoče rata in potem si v veliko boljši poziciji.
Magar če zmagaš že 3. tekmo ga 4. lahk počivaš pa 5. spet igraš

Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 9 minutami:

Ja ampak je še vedno vprašanje ali tvegat da zgubiš naslednjo brez njega - kar je zelo vrjetno in pol moliš boga da ti rata 1 out of 1 zmagat 4. tekmo pri njih, kjer nisi zmagal že ohoho let.

Če ti to ne rata so Jazz 3:1 ti morš zmagat pa 3 zapovrstjo s tem da eno spet greš nazaj igrt.

Druga opcija, da si daš šanso z Lukom 2x in rabiš zmagat 1 od teh dveh, kar jim mogoče rata in potem si v veliko boljši poziciji.
Magar če zmagaš že 3. tekmo ga 4. lahk počivaš pa 5. spet igraš

Jap ker riziko da se ne zlomi trajno je minimalen ane :D Dajmo riskirat po možnosti še naslednjo sezono, ker letos je team zrel za prstan ffs

Povezava do prispevka
seattle reče pred 1 uro:

 

 

Star sem skoraj 40, zavaljen, neatletski, jajca mi visijo do kolen, smrdim po zemlji, ženske se me izogibajo, moški me prezirajo, na ulici sem znan kot "Drek"

 

... ampak jebomater da moj skok šut izgleda lepše / bolj zdravo kot pa tale revščina :D

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 2 urama:

Jap ker riziko da se ne zlomi trajno je minimalen ane :D Dajmo riskirat po možnosti še naslednjo sezono, ker letos je team zrel za prstan ffs

 

Naslednje leto zagotovo ne bodo imeli dost drgačno ekipo -> bolj zrelo za prstan k zdle.

1. Brunsona morajo podaljšat pa plačat očitno 20 mils + tko da bodo mel zabsan budget še naslednjo sezono, pol se šele malce sprosti. Tako da prihoda kakih bolj znanih igralcev ne lihk pričakovat, ker nimajo keša za njih. 

2. Nič ti ne garantira da se naslednje leto ne zlomi, kokrkol se žalostno sliši.

 

Ko maš šanso morš zagrabt. 

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

 

Star sem skoraj 40, zavaljen, neatletski, jajca mi visijo do kolen, smrdim po zemlji, ženske se me izogibajo, moški me prezirajo, na ulici sem znan kot "Drek"

 

... ampak jebomater da moj skok šut izgleda lepše / bolj zdravo kot pa tale revščina :D

 

Zadel je pa vse ne :P

 

In ja model izgleda že zdej vedno na igrišču kot kak penzioner k teče. Prv objokujem tisto gibanje iz Evropskega in Reala.... ker tip se je bil sposobn velik bolj agilno gibat

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...