Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Uf uf, Celtics, Kelti big difference... Čist druga beseda, majketi. Al pa ko mi debili pišejo tenis z dvema n... 

 

On topic.

K sreči Nash kljub navezi z Gogijem le-tega ne uporabi v ključnih trenutkih in to je dobro za Boston. Ja, jeba je, če imaš taki zvezdi kot sta Kyrie in Durant v ekipi. 

Kolk sem pa vesel za Udoko in še posebej za Smarta. Deset tekem v novi sezoni so eni hoteli zažgat Stevensa in Udoko in tradeat Marcusa, lol.

Povezava do prispevka

Folk čist znoru če misl da lahk Dallas zmaga Jazz brez Dončiča.

 

Zmagat v Dallasu pol k maš career high Brunsona in in pa 8/11 trice Maxija pa še to za par pik je eno.

Drugo pa vzet tekmi v Utahu kjer Utahh dominira Dallas
 

image.png

image.png

image.png

 

image.png

image.png

image.png

image.png

uredilo bitje BlueSan
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

damn tole bo pa premešalo sceno:

  • Bookerjev injury kar naenkrat odpira vrata pelikanom, da imajo vsaj možnost. Marsikaj se lahko zgodi, definitivno so zavohali kri, team je dobro sestavljen tako da big support v NO :D
  • Middletonov injury bo mogoče še bolj fun times, bullsi so meni osebno najbolj razštelan team za playoffe, rešuje jih pleško Caruso, če bodo ofenzivci imeli normalne dneve bo serija lahko še zanimiva :D
  • Simmons saga bo pa divja samo v primeru, če netsi padejo na 3:0 in s Simmonsom pridejo do 3:4 :D
Povezava do prispevka

Sm si pogledal tekmo Bucksov in so zgledal zlo svoh. Middleton že lep čas gnoji, tko da poškodba jim bo prej koristla. Jrue razen obrambe tud še ni nc pokazal.

 

Boston jih bo pojedu z obrambo. Kar je bla druga tekma k sm gledal. Durant še nič ni pokazal v seriji, ne vem zakaj vztrajajo pr ISO akcijah. Dragic pa Brown sta bla edini svetli točki. Se mi zdi da bodo moral več igrat dragica ker jim resno manjka proper PG.

 

76s pa ne mislim gledat. Jebeš proste mete v nedogled.

 

 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 1 uro:

damn tole bo pa premešalo sceno:

  • Bookerjev injury kar naenkrat odpira vrata pelikanom, da imajo vsaj možnost. Marsikaj se lahko zgodi, definitivno so zavohali kri, team je dobro sestavljen tako da big support v NO :D
  • Middletonov injury bo mogoče še bolj fun times, bullsi so meni osebno najbolj razštelan team za playoffe, rešuje jih pleško Caruso, če bodo ofenzivci imeli normalne dneve bo serija lahko še zanimiva :D
  • Simmons saga bo pa divja samo v primeru, če netsi padejo na 3:0 in s Simmonsom pridejo do 3:4 :D

 

Chicago je bil že na prvi tekmi blizu... Middleton je za Milwaukee nepogrešljiv. Jannisa  se bo ustavilo. Caruso je pa bog in na žalost zelo podcenjen igralec; že v fakersih.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...