Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

dg90 reče pred 3 urami:

Ubistvu me stvar jezi zato, ker mam dva majhna otroka, ki gresta okol osmih spat in sem hotel pogledat tekmo lepo ob ene devetih, ko bojo vsi spal. Zdej pa ne bom mogu na areni gledat za nazaj. 

 

A je kakšna druga varianta? A je na nbafullhd tok hitr naložen po četrtinah?

Rnbastreams.com al pika nekaj

uredilo bitje Vrhovni_Plenum_OF
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 12 urami:

@Galko is this the end???

 

 

 

Ja res kr kisla ja, celo sezono brez robotarja, pol pa na ključni tekmi spet še brez Georga :( Pa še Kennard aka 3pt God je manjkal.

 

Čeprav najbolj se jim je poznal da nimajo proper centra (minus Zubac), ker so jih Pelsi dobesedno požrli pod košem, sploh pri ofenzivnih skokih. Neki random modelček "Nance Junior" al kaj je že jim je take putbacke spuščal da je Balmerju odpadlo še tistih 15 las ki jih je imel :D  

 

Imajo pa Pelsi res HUD mlad core. Dobri bodo :) 

Povezava do prispevka

A mi lahk nekdo razloži, zakaj bi Dallas kerokol drugo informacijo dal ven razn to, da je Luka questionable za prvo tekmo. Ne pa da v naprej povejo Jazzu ni se treba pripravljat na Lukija.

 

Mislm kva the fuck je fora?

 

Jazz jih bo tok nalomu dans da naujo vedl zase. Mitchel in Gobert bosta pa beastala

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 13 minutami:

A mi lahk nekdo razloži, zakaj bi Dallas kerokol drugo informacijo dal ven razn to, da je Luka questionable za prvo tekmo. Ne pa da v naprej povejo Jazzu ni se treba pripravljat na Lukija.

 

Mislm kva the fuck je fora?

 

Jazz jih bo tok nalomu dans da naujo vedl zase. Mitchel in Gobert bosta pa beastala


Zarad tega posta bo dallas dons dobu

Povezava do prispevka
tuerk reče pred 1 minuto:

Dallas čisto izgubljen, ko je gobert v raketi :)

ma sej to sploh ni tak problem, samo napadš ga takoj ko dobi žogo, tip ima ball control na ravni mene

 

dokler je Gobert kao največji problem za Dallas, bo Dallas zmagal za +8 pik

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...