Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

zzarafrustra reče pred 4 urami:

Gledam tekmo Nuggets lakers. 

 

Kdor lahko še trdi, da je nba profesionalni šport in ne randomizirana loterija za neumne gledalce ... je bebec. IMO. 

 

liga kjer "lahko vsak vsacga premaga" je tudi liga s katero je nekaj fundamentalno narobe. 

še bolj depresivni so pa "dunk of the year" nazivi pa hype ko beli dvometrski debeluhar zabije na avtocesti zaleta iz trojke :rofl:

Povezava do prispevka
Combat_Liberalism reče pred 2 urama:

A je @Galko gledal live

 

Gledal zdele ob kofetu. Sem najprej mislil da bo 10/10 jutro. Ampak očitno ni OK, da ima dec vsaj enkrat v tednu uro in pol zase, zato sem pred ksiht dobil polno vedro krompirja, nož in lajner "vsaj krompir lahko olupiš" :D :D :D 

 

Hud dunk drgač, MEGA hype. Že zadnjič mu je tudi en tak ratal, čutim nickname Air Slovenia v nastajanju ali pa vsaj Adria :D 

 

 

WoreH reče pred 32 minutami:

še bolj depresivni so pa "dunk of the year" nazivi pa hype ko beli dvometrski debeluhar zabije na avtocesti zaleta iz trojke :rofl:

Dej pejdi radnom hejtat na rtvosli commente smrade en :D Al pa da je tip prej nategnil celo obrambo ko dwight howard skupino kitajskih šolark, pol pa za usput še fejkal kickout podajo preden je pri svojih 370 kilogramih in ko jogurt beli riti skorajda odtrgal koš s konstrukcijo vred. 

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Combat_Liberalism reče pred 42 minutami:

si videl kaj je naredil z roko, da je imel avtocesto?

nula vloge je to mel. prvi odleti na fake shot iz nenormalne razdalje, glup ko strela. drugi črnec fejka pomaganje, niti trzne ne na fake podajo. pa ne ker bi bil dober defender ampak ker v vsakem primeru ni mislu bodyjat lukata, nima pa niti pravga kota za prevzemanje. novene vloge. pol sta pa še črnec pod košem, dobesedno semafor na avtocesti, prosim zabij, pa belec ki ni resno šou na blokado. temu se ne da niti rečt poster dunk če te živa duša ne pokrije. 130 pik lagano leti v koš, pa same avtoceste

  • Trol 2
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka

z roko kjer ni niti mel žoge je nardil fake pass in ti misliš da je un totalno padu. to je brezvezna balkan showtime poteza bla, un pa točno ve da mu ni treba prevzet pa si misli fajn, ifi, idi dalje.

pa ne zamerit, sam ko se zbudiš pa na prvi strani vsepovsod da je dvometrski atlet zabil, pol pa takle na totalne brezveznike, sm depresivn z uničeno soboto in to breme delim :D

Povezava do prispevka

jao ta internet ej, že 25 let ga uporabljam pa se še nisem čist navadil

 

Tipo je dobesedno prvi v zgodovini profi košarke, ki je nakazal off-ball fake pass, ki zaradi obeh aktivnih rok (ena tapka, druga dela fake, telo in glava sledi off-ball roki namesto roki z žogo) izgleda tako nenaravno da 90% gledalcev misli da je naredil korake ali dvojno. Po tem fejku mu rata še monster zabijanje. 5 minut po zabijanju ga ujame kamera na klopi, kako pije borovničev shake in si odvija krof.

 

Random internet guy: to ni nič takega, črnci v obrambi, balkanske fore

 

faking hell ej 

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

To so amaterji, heati so bli carji včeraj:

 

Oh the Heat are being PETTY PETTY

After being fined by the NBA for "violating league injury reporting rules" - they've now listed EVERY SINGLE PLAYER on the injury report.

 

Injury Report:

  • Adebayo, Bam - Questionable - Injury/Illness - Left Ankle; Sprain
  • Butler, Jimmy - Probable - Injury/Illness - Right Knee; Injury Management
  • Cain, Jamal - Out - G League - Two-Way
  • Dedmon, Dewayne - Questionable - Injury/Illness - Left Foot; Plantar Fasciitis
  • Haslem, Udonis - Questionable - Injury/Illness - Right Achilles; Tendinosis
  • Herro, Tyler - Probable - Injury/Illness - Left Ankle; Sprain
  • Highsmith, Haywood - - Questionable Injury/Illness - Left Quadriceps; Contusion
  • Jovic, Nikola - Probable - Injury/Illness - Back; Spasms
  • Lowry, Kyle - Questionable - Injury/Illness - Left Knee; Soreness
  • Martin, Caleb - Questionable - Injury/Illness - Left Ankle; Sprain
  • Oladipo, Victor - Probable - Injury/Illness - Left Knee; Injury Management
  • Robinson, Duncan - Probable - Injury/Illness - Left Ankle; Sprain
  • Robinson, Orlando - Probable - Injury/Illness - Lower Back; Discomfort
  • Strus, Max - Probable - Injury/Illness - Right Shoulder; Impingement
  • Vincent, Gabe - Out - Injury/Illness - Left Knee; Effusion
  • Yurtseven, Omer - Out - Injury/Illness - Left Ankle; Surgery
Povezava do prispevka

hheheh bogi Kemba, tko že semi retired, doma lepo v miru šteje keš, hodi v savno kazat kurca, shitposta po forumih, ga pokliče Dallas Ej Kemba a bi prišel še mal igrat za kak milijonček ali dva, tko u izi bo, par minut na tekmo, Luka itak vse dela, vse štima, ženske, higiena vse...

 

...tri tekme po debutu se mora že na pol pretrgat na igrišču, okrog njega najslabša ekipa v NBA, karkoli poda dobi instant podajo nazaj in looka od igralca Lol mi ne igramo basketa kva ti je peder, team vodi model ki izgleda rolemodel za reklamo za antidepresive, jebiga sinko boš pač pri 39 letih in 1.80 m najboljši igralec v ekipi, dej si v CV al neki :D Vseeno fun tekma

 

also kdorkoli je draftal Hardyja si zaslužu da se ga zveže, napravi v žensko in pošlje v najbolj zajeban brazilski zapor

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka

Hardy bo car, sam da zamenjajo trenerja, v nekoga ki mu bo zaupal in mu bo dejansko važen razvoj mulcev. Kemba pa tud, če so že moral vzet odsluženga zvezdnika, je ballhogerski mini pg čist legit izbira, čez 4 leta pa menjajo s thomasom :D al pa fredettom :D

uredilo bitje Kastor
Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 16. 12. 2022 at 10:56:

 

Ne vem če sem tri nočne tekme pogledal v 5. letih, ni to zame, potem sem cel dan kot pohojen polž. Sem bolj low IQ tip človeka, rabim skoraj 8 ur spanja da lepo funkcioniram :D  

 

Jaz sem pure team Izogibanja rezltatov in gledanja posnetkov zjutraj ob kofetu 

 

This is the way. Btw letos so izgubili vse tekme ki sem jih gledal v živo - večerne tekme in ena ob 00:30 čez vikend. Tako da me nič ne mika gledat božične tekme v živo :( 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...