Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Embiid je igral premalo tekem da bi ga pokazalo na lestvici strelcev drugač je pa res on prvi z 33,4 

 

 

Dallas so pa dobesedno odpadki + MVP... in tega sranja pomoje niti najboljši GM ne bi zmogel rešit, kaj šele Nico ki več kot očitno dela po navodilu Kidda in Cubana. Model je tam samo zaradi dobrih odnosov z igralci, agenti itd.  8. nadražja ekipa lige ki brez Luke ni sposobna premagat dobesedno nikogar. :avadodo:

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Flaming_C reče pred 1 uro:

 

Nimam pojma kakšna oseba je Luka IRL, kaj mu pomeni kej u lajfu, kake ima prioritete itd. Sam men tko izgleda, da je dosti zadovoljen in da ima še celega fuka poleg NBA basket stvari, ki jih rad dela - hodi nazaj sem na dopuste, henga s SLO kolegi, nažiga špile, se druži s folkom iz repke, hanga z babo / psom itd. Ne izgleda mi uno, NBA prstan mi je vse u lajfu, rad bi bil GOAT ne glede na vse. Niti slučajno ne daje takega psiho vajba, kot ga je kak Jordan ali Kobe :D pol dodaš pa še to, da ni američan in da se imo kar težko privaja na kulturo in folk... ne vem no, nič se ne bi čudil, če ostane celo kariero v tisti greznici od kluba.

  • Račka +1 2
  • Solzice 1
Povezava do prispevka

Imo se je precej spremenil z leti. Še posebej tisto prvo leto ali dve, fresh off zlata z repko in Madridom, je deloval po govorici telesa na igrišču in z obnašanjem precej bolj mamba mentality. Zdaj po več letih izgubljanja in po temu kako mu je praktično vse podrejeno v klubu in verjetno izven njega, je izgleda bolj settled down. Tako da se ne bi čudil, če bi ostal životarit tle.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...