Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

 

Na posnetku Powell dobi standardno po papi, Dončič pa tehničnga, ker je bil ob košu nasprotnika mal preveč vokalen ob spodbujanju ekipe, wtf. Kere softič sodniške odločitve so kdaj v NBA, ne morš verjet.
 

Al pa je Dončič namest guys reku guy pa je sodnik interpretirov, da ga izziva na dvoboj?:rofl:

uredilo bitje Ejga
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 5 urami:

Pizda kaka za kozlat zanič ekipa je ta Dallas. Imaš superstarja + 8 zelo limitiranih roleplayerjev + 6 navijačič dobesedno...

 

Proper ekipa

688608658_Screenshot_20221215_071129_com.nbaimd.gametime.nba2011(2).thumb.jpg.d4c2e567f57870c53ef07c647414bbfd.jpg

 

VS ...

1565093839_Screenshot_20221215_071121_com.nbaimd.gametime.nba2011(2).thumb.jpg.06d6c7af9629777e6dd33d91374ef90f.jpg

 

 

 

Je pa Dallasov bench dal 36 pik, Cleveland pa le 13; sam vseen, prebliski na 10 tekem sem pa tja 

 

Cavs FG % 52

Mavs FG % 39

 

Not a happy man

 

uredilo bitje Flaming_C
Povezava do prispevka
Combat_Liberalism reče pred 5 urami:

Hu d fak je lamar stevens in zakaj je boljsi kot vsi v dallasu? :D povsod neki igralci, ki so sposobni kaj naredit, sam v DAL ne

 

Dallas je praktično edina ekipa ki ne da minute igralnega časa novincem. Memphis npr ima 2 v praktično stalni rotaciji. In skor vsi dajejo vsaj enemu par minut. Res ne vem kako za vraga boš na tak način razvil igralce za pomoč/trade?!? Skrajni čas da Luka začne na glas govorit kar se vidi da mu vedno bolj leži na duši... Ne kreganje s sodniki je pa pomoje bolj znak obupa kot pa discipline tbh.

Povezava do prispevka
Jurus reče Dne, 28. 11. 2022 at 13:09:

"You look at the roster, the roster is heavy. We got a lot of bigs and the beauty of this is that Maxi is out. So when Maxi comes back, someone has to be unselfish. That is what good teams can do, they can be unselfish. It isn't about minutes or scoring, it's about winning. For C-Wood, his minutes will go up. This is just the start of the journey. We're 16 games into this. I see his minutes going up but we do have a roster of bigs."

 

7n3kttzake2a1.jpg

 

Nikogar. Saj imajo roster bigov :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 13 urami:

Maxi "Hlod" Kleber out 6 - 8 tednov zaradi poškodbe kolena 

 

RIP še tisto malo obrambe ki so igrali :D

 

Ne sam obramba. Model je nepogrešljiv kar se spacinga tiče + skupaj z njim Wood lahko igra brez da gre obramba v kurac :(  Fuck prov smili se mi Luka letos ko je res v top formi a ujet v to gnilo franšizo medtem pa njegovi mlajši kolegi ala Ja Morant in Zion z res awesome mladima ekipama rušita vse pred sabo... 

 

Res ne vem kako se bodo izvlekli iz greznice v kateri so ampak dejstvo je da je treba Wooda čimprej trejdat za nekaj kar bo Kiddu bolj všeč ker je to imo edini pozitiven trade asset ki ga imajo in ga trener ne uporablja pravilno tako da brez veze da je v ekipi.

 

Je pa tud nora situacija kar se tiče branilcev na zahodu ki si zaslužijo začet na all star tekmi. Ja Morant, Luka, Shai, Steph in antipatik Booker placa pa samo za 2 lol :D Se pa bojim da že drugo leto zapored Luka ne bo v prvi postavi in to tokrat predvsem zaradi ekipnega uspeha čeprav bi znal takrat še vedno bit najboljši strelec v ligi in najboljši branilec po praktično vseh advanced metrikah.

Povezava do prispevka

po ubijalskem tednu s killer tempom si bom čez vikend končno mal spočil in imel čas zase, pa glih na soboto / nedeljo pridejo Dallas tekme.

 

U bistvu res komaj čakam, da si lepo skuham kofetka (4 zvrhane žlice barcaffeja na đezvo, smetana za kuhanje, brez sladkorja), si pripravim zvrhan krožnik fake babičinih piškotov iz mercatorja in pogledam tale jeben trainwreck od ekipe :D  Soliranje in predrkavanje žoge od Lukca, simuliranje stožcev v napadu, brezup v očeh, že 5 let ista katastrofalna igra... ahhhhh.

 

Jebeš ARG : FRA, tole je pravi športni vrhunec tedna :D 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Gogy reče pred 25 minutami:

Galko, naredi si uslugo pa raj ob 13h poglej Zlatorog - Laško, nočne ure pa posveti ženi. Bosta oba zadovoljna. ;)

 

Ne vem če sem tri nočne tekme pogledal v 5. letih, ni to zame, potem sem cel dan kot pohojen polž. Sem bolj low IQ tip človeka, rabim skoraj 8 ur spanja da lepo funkcioniram :D  

 

Jaz sem pure team Izogibanja rezltatov in gledanja posnetkov zjutraj ob kofetu 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...