Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Seth reče pred 11 minutami:

Pa saj je Fox hotel prodret v raketo ampak sta mu pač preprečila to Steph in Draymond. Pa Barnes je imel čist soliden šut potem ampak pač fail. Dubsi itak gredo tule naprej ja, Kingsi so še preveč zeleni. Bo pa vsaj Dubs-Lakers serija wild. :D

 

Saj ne krivim Barnesa. Je pač imel težak met, ko mu je Fox v bistvu na brzino porinil žogo, kle maš pa se jebi... 

Povezava do prispevka
Seth reče pred 13 minutami:

Pa saj je Fox hotel prodret v raketo ampak sta mu pač preprečila to Steph in Draymond. Pa Barnes je imel čist soliden šut potem ampak pač fail. Dubsi itak gredo tule naprej ja, Kingsi so še preveč zeleni. Bo pa vsaj Dubs-Lakers serija wild. :D

Barnes se je oddolžil za finale 2016 :D . Sicer pa masterclass obramba Draya v zadnji četrtini (steal, block ). Steph iz brainfartom skoraj zafukal tekmo (imo je tu Kerr naredil napako, ko je vzel challenge za tisti screen Looneya - ki je bil očiten faul in so izgubili zadnjo timeout). Pa pred tem zgrešena dagger tricka in floater v zadnjem napadu. Na srečo tudi Kingsi niso bili imuni na napake. Sploh Barnes z step back trico 17 sec pred iztekom napada??

 

All in all, odlična tekma. Fox raztural, njegov midrange pull up automatic, prodori isto. Tip je menda dobil nagrado za najbolj clutch igralca sezone. Rookie Murray cepal trice k za hec, Monk standard, tudi Davion prispeval nekaj v napadu. Bilo prav smešno gledati, kak je Steph "bežal" od Daviona oz iskal swtich skoraj vsakič. Tip  je res strup za pgje. 

 

Pri dubsih pa klasika Steph in Klay, zraven Poole + Klasika Wiggs (ni dal lih 16, ampak 18 je blizu :D ).  Zdej pa zmagati game 5 in potem KLAY GAME 6 inc!

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 1 uro:

NYK - CLE, ne vem.. Včeraj je nerazumljivo izginil Mitchell. Kratkohlačnike je pa tudi MSG nosil v ključnih trenutkih.

 

On je uni klasični high volume scorer, ki mu gre dobro v regular season. Ko pa se začne ornk obramba postane preveč neučinkovit. Me ne preseneča njegov performans.

Povezava do prispevka

V playoffu ni nikoli bil posebej učinkovit. Njegove ekipe so vse zaorale. Tudi po njegovi krivdi. Sej tudi Harden je imel vedno dobre cifre tako v RG kot v playoffih. Pa bi težko rekli, da je bil učinkovit v končnici.

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka

vesel za LAL, ampak da bo pa zdaj faking MIA prišel naprej??? Dej ne se hecat no, kr eni scumi z najbolj kr enim glavnim zvezdnikom bodo vrgli ven dejansko cool ekipo z ful zanimivimi in znanimi košarkarji??? Dej sam spizdi mi s takimi, upam da jih liga in sodniki razminira ko kurce, kdo bo gledal ta brezvezen klub lol

  • Trol 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka

milvaukii je sicer bil moj prvi favorit, ampak ko sm vidu uno tekmo ko so lopez, giannis pa middleton skupi dal 100 pik sm takoj izjavu da bo spet fail v playoffih, ker to je pa mal premal timski ball. predvidljiv basket za v playoffih naštudirat, sploh nekdo ko že 100 let to dela ala coach spo. miamiju pa pomaga cancel imho ultra precenjenega herrota tud.

nisem pa nakoncu šou vplačat na lakerse :D ker ipak une prave energije za še tri serije glih ni no, škoda denarja

Povezava do prispevka
Deskyet reče pred 1 uro:

Čakaj, Jimmy Butler je igralec, ki bi tebi moral bit ful všeč. Kaj se dogaja?! :blink:

 

Kastor reče pred 54 minutami:

Jp to tud meni ni jasno, hood guy coming from the bottom? galko a si ratal casual nba fan?

 

Ma preveč mi je tak radnik, uno true proletariat vibe mi daje, jaz sem pa zelo fin buržuj :D Nobenih extra skillov mi nima razen da grize ko pes. Pa še cel klub mi je antipatičen, ne vem, ne potegne mi. Sej pravim, Toronto in Miami sta mi res tema za gledat od teh kao boljših klubov.

  • Trol 1
  • Groot, ki sir je 2
Povezava do prispevka
Waslich reče pred 17 urami:

V playoffu ni nikoli bil posebej učinkovit. Njegove ekipe so vse zaorale. Tudi po njegovi krivdi. Sej tudi Harden je imel vedno dobre cifre tako v RG kot v playoffih. Pa bi težko rekli, da je bil učinkovit v končnici.

ma dve tekmi v top 10 po scoringu v PO zgodovini

Povezava do prispevka

Wow Butler wtf?? Mi je že žal da nisem gledal te tekme, moram vsaj highlighte pogledat. Sem pa gledal Lakers-Grizzlies. Ma ja kar zanimiva tekma ampak tudi dosti bedarij s strani Memphisa, sploh Morant se zabija pod koš včasih kot največji idiot, mislim da so mu piskali 2 osebni v napadu pa še 2-3x je priletel na tla s tisto roko ki ga jebe. D-Lo pa kolikor je celo serijo bil res katastrofalen s šutom jim potem ubaci tri trojke zapored v zadnjih petih minutah hahah. Tole jim je dalo tisti priključek saj drugače itak vse na ramenih nosita Lebron in Reaves ker na AD-ja sploh ne moreš računat, je pa res da dosti fighta in mu tega ne gre oporekat, je v celi seriji pridobil kar nekaj pomembnih skokov v napadu in 2nd chance pik ampak po drugi strani pa vsi dobro vemo česa je AD sposoben tako da... Kdor letos prvič gleda basket verjetno misli da je Reaves eden najpomembnejših igralcev v ligi. :D 

Povezava do prispevka

Isto je Reaves mel v 2/4 neki Russ moment in probal vse narediti sam. Dobro da je dobil osebno in se je sel usest. Davis naj bi imel problem s kolkom ampak vseeno te ne more en Bane izriniti vse do trojke.Pa ful mam obcutek da se boji igrati na kontakt in moc.

Morant pa tudi IQ 0. 2 na 1 v napadu in model gre probat kucat preko LeBrona, ki se je samo lepo postavil. O Brooksu pa itak skoda zgubljat besed. Pred tekmo je obtozil medije da so ga oni naredili anti junaka :D Po tekmi pa spet ni zelel dati komentarja (JA takisto).

 

Hudo zanimiva serija ampak danes pa 3 dokaj nezanimive tekme (Kawhi je OUT za G5). Jutri bo pa klavnica :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

 

 

Ma preveč mi je tak radnik, uno true proletariat vibe mi daje, jaz sem pa zelo fin buržuj :D Nobenih extra skillov mi nima razen da grize ko pes. Pa še cel klub mi je antipatičen, ne vem, ne potegne mi. Sej pravim, Toronto in Miami sta mi res tema za gledat od teh kao boljših klubov.

 

Uh Miami je zakon klub z izjemo tistih let ko je tam igral Lebron. :rofl: Drugače pa Butler itak vrhunsko paše v tak klub ki ga vodita Riley in Spo. Škoda da je to matchup zdaj že v prvem krogu ker so mi drugače tudi Bucksi kul in bi raje videl ti dve ekipi igrati v finalu vzhoda ampak Miami je smrdel v rednem delu in takle pač imamo. :) Bucksi so bili drugače tudi moji prvi favoriti ampak zdaj bo zelo zelo težka, sicer so imeli že preobrat recimo takrat v finalu proti Phoenixu iz 0-2 na 4-2 ampak Miami niso takšni kekci kot sploh tisti Sunsi, tako da bodo Bucksi morali odigrat tri res skoraj perfektne tekme da napredujejo. 

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 2 minutama:

Isto je Reaves mel v 2/4 neki Russ moment in probal vse narediti sam. Dobro da je dobil osebno in se je sel usest. Davis naj bi imel problem s kolkom ampak vseeno te ne more en Bane izriniti vse do trojke.Pa ful mam obcutek da se boji igrati na kontakt in moc.

Morant pa tudi IQ 0. 2 na 1 v napadu in model gre probat kucat preko LeBrona, ki se je samo lepo postavil. O Brooksu pa itak skoda zgubljat besed. Pred tekmo je obtozil medije da so ga oni naredili anti junaka :D Po tekmi pa spet ni zelel dati komentarja (JA takisto).

 

Hudo zanimiva serija ampak danes pa 3 dokaj nezanimive tekme (Kawhi je OUT za G5). Jutri bo pa klavnica :D

 

Glede Reavesa res ja, zna biti še precej zaletav ampak me vseeno preseneča da mu Lebron tako zaupa. No saj ko vidi na drugi strani Russella ki ne zadane oceana ali pa Schroedera ki izgublja žoge v ključnih momentih mu drugega skoraj ne preostane. :D Ko gre AD malo bolj ostro v kontakt že napol mižim in samo čakam za kateri del telesa se bo tokrat držal. Model je pač definicija steklenkota, žal. :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...