Skoči na vsebino

[multi] Grand Theft Auto 6


UnKn0wn

Priporočeni prispevki

Chris reče pred 2 minutama:

mapa - tudi če je kaka izmed teh legit - bo do release-a še pošteno predelalna. glej samo pre-release gta5 kak se je mapa razvijala. 

Mapping project, ki sem ga zalepil v spoiler na prejšnji strani, je legit glede na un huge leak lansko leto. Zato je tudi tako malo informacij gor, ker so vrisane samo ceste in landmarki, ki se jih je dalo potrdit v leaku

 

Vem pa, da je material iz leaka bil star, tako da verjetno je mapa drugačna, čeprav grobo obliko so IMO obdržali. Meni bi bilo top imet kak dislociran otok

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 6 minutami:

Nikoli nisem igral nobene SR igre, ker se mi zdijo neumne igrice za edgy mularijo (podobno mnenje imam o GTA franšizi tbh).

Tole okoli zadnje SR govorim na podlagi opisov in mnenj drugih. Mogoče ima najboljšo zgodbo v gamingu. :rofl:

pol ne govori. jst sem bil precejšen fan. SR1 in predvsem SR2 je top igra, morda celo na ravni gta iger (s twistom seveda) trojka je bila še spodobna, pol pa je šlo navzdol. Remejka sam nisem nabavil, ker sem videl kam zadeva gre, sem pa pogledal playtrough in ja gameplay je tipičen SR (kjer so bugi del doživetja), zgodba je tudi tipična saints row zgodba, ampak interakcije med liki so obupne. Namesto starega, dodelanega casta likov imaš nove, seveda ima vsak neko svojo woke agendo (en je pač kvota črnec, drugi je mixed gay, ki ti med dialoogi nabiva kake tipe je pofukal in seveda kvota mixed ženska). To ni tolpa, to je tiktok družba. 
image.thumb.png.df221fa6836ef24aaac1007aed938865.png

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 51 minutami:

To nima absolutno nobene zveze s tem ali v igri uporabljajo rasistične izraze ali kako drugo poniževenje manjšin.

Spreminjanje zgodovinske pravilnosti ali prilagajanje raznih knjižnih predlog je čisto druga kategorija.

 


Ma ne vem, v končni fazi je to še huje. Wokeness meni ni prenehanje žaljenja tranđ in spamanja niggerfaggot, ampak kombinacija spreminjanja plota, likov, interakcij in socialnih razmerij v vsebini, ki niso glih in sync z realnim stanjem, temveč nečem kar imajo woke pisci v svojih glavah.
 

Hogwarts Academy je woke as fuck, v smislu da je barvna reprezentacija NPCjev bolj podobna pro-palestinskemu shodu, kot privatni šoli v Angliji 19stoletja. A me moti, da ni sidequestov, ko greš z lokalnimi skini na casual linč party? Me ne(me). Bi pa bilo to na mestu bolj kot črni in trans sošolci. 
 

Wokeness v medijih je večnivojski kompleksen pojav, ki se začne z “ne užalit nekoga”, nadaljuje se pa pri črnih Kleopatrah, indijskih Newtonih in fakin Denzelom kot Hanibalom Barco. 
 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 9 minutami:

Ma ne vem, v končni fazi je to še huje. Wokeness meni ni prenehanje žaljenja tranđ in spamanja niggerfaggot, ampak kombinacija spreminjanja plota, likov, interakcij in socialnih razmerij v vsebini, ki niso glih in sync z realnim stanjem, temveč nečem kar imajo woke pisci v svojih glavah.
 

Hogwarts Academy je woke as fuck, v smislu da je barvna reprezentacija NPCjev bolj podobna pro-palestinskemu shodu, kot privatni šoli v Angliji 19stoletja. A me moti, da ni sidequestov, ko greš z lokalnimi skini na casual linč party? Me ne(me). Bi pa bilo to na mestu bolj kot črni in trans sošolci. 
 

Wokeness v medijih je večnivojski kompleksen pojav, ki se začne z “ne užalit nekoga”, nadaljuje se pa pri črnih Kleopatrah, indijskih Newtonih in fakin Denzelom kot Hanibalom Barco.

Strinjam se izključno z zadnjim odstavkom. Vse ostalo je wishful thinking nekoga, ki je odraščal v časih, ko je bilo normalno, oz. celo spodbujano, biti toksičen in poniževalen do retardov, fegetov, nigrov, itd. Eni smo se uspeli rešiti tega, drugi bi pa radi, da se svet ne bi nikoli spreminjal.

Se pa zavedam, da je balkan zelo konzervativno območje in sem jaz outlier.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

ne, ti samo ne razumeš da politična nekoreknost ni enaka kot rasizem, toksičnost in poniževanje. Kar je nenavadno, ker si precej inteligentna oseba.

 

Naked Gun ne bi nikdar več mogli posneti, pa je ful neumno smešna komedija

 

Hangover 1 ni šans da bi zdaj šel čez, pa je tudi neumen fun film

 

Johna Cleesa so izžvižgali in pregnali iz govora o komediji, ki jo je imel na enem angleškem faksu

 

 

ali je karkoli od tega v resnici rasisitično, toksično ali ponižuje koga? Mastermind za faking Monthy Pythonom, jebenim flagbearerjem progresivne in liberalne misli, je po novem hater in bigot? In takih primerov imaš verjetno na tisoče.

 

 

Tale stric verjetno kar ve, kaj govori:

 

Navedek

Mel Brooks Says ‘Blazing Saddles’ Would Never Get Made Today Because Political Correctness ‘Is the Death of Comedy’

 

In a new BBC Radio 4 interview, the revered actor and filmmaker was asked whether he thought he’d be able to make such films as “Young Frankenstein” and “The Producers” today. His response touched on a hot topic in the comedy world of late: political correctness.

 

“Maybe ‘Young Frankenstein,’ but never ‘Blazing Saddles,’” said Brooks. “Because we have become stupidly politically correct, which is the death of comedy. It’s okay not to hurt feelings of various tribes and groups. However, it’s not good for comedy. Comedy has to walk a thin line, take risks. Comedy is the lecherous little elf whispering in the king’s ear, always telling the truth about human behavior.”

 

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 6
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Ne tolk, da se ne bi spreminjal, moti me pusifikacija družbe, ki te programira, da so občutki randomov dejansko pomembni. Jebe mi se ravno, če nekoga besede užalijo, faking besede so. In ta folk o katerih govorim, ki delajo medije so polni subscriberji te ideje. Nedaj bog koga užalit. Namen umetnosti je challenge in kritika, ne pa appeasement in ujčkanje. Politična korektnost nima mesta v entertainmentu in umetnosti, mejte si jo na delovnem mestu zarad HR in liability, IRL in v igrcah mi odjebte.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 9 minutami:

Me niti najmanj ne čudi. :D

Govoril bom pa kolikor me je volja, moj dragi tlinajstlenik.

a je kak problem s tem, če so mi bile igre takega žanra všeč? 

to je problem današnjega sveta. ljudje ki o zadevi nimajo pojma tupijo svoje naprej. 
also ne vem če namenoma ali nenamenoma napačno pišeš besedo trinajstletnik, ampak na podlagi tvojih izjav sklepam da nenamenoma. drugič lahko kopiraš kar iz mojega prejšnjega stavka.  ni za kaj. 

Povezava do prispevka
Chris reče pred 24 minutami:

a je kak problem s tem, če so mi bile igre takega žanra všeč? 

Ne, sploh ne. Samo spomnil si me čemu jih nisem nikoli igral.

Buge kot del experienca si lahko devi vtaknejo globoko v heteroseksualne cis white male riti. :D

 

Tlinajstletnik je pisano nalašč tako. Tko kot bi izgovorilo malo dete, ki še ne obvlada Rja.

Mi je pa fuknjeno, da mi to očita nekdo, ki ne zna pravilno uporabljati s in z. XD

Chris reče pred 1 uro:

Z tipkarsko napako za češnjico na torti. 

Prej sem mislil, da si to nalašč naredil, sam zdej vidim, da gre samo za carsko ironijo. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Galko reče pred 26 minutami:

ne, ti samo ne razumeš da politična nekoreknost ni enaka kot rasizem, toksičnost in poniževanje. Kar je nenavadno, ker si precej inteligentna oseba.

 

Naked Gun ne bi nikdar več mogli posneti, pa je ful neumno smešna komedija

 

Hangover 1 ni šans da bi zdaj šel čez, pa je tudi neumen fun film

 

Johna Cleesa so izžvižgali in pregnali iz govora o komediji, ki jo je imel na enem angleškem faksu

 

 

ali je karkoli od tega v resnici rasisitično, toksično ali ponižuje koga? Mastermind za faking Monthy Pythonom, jebenim flagbearerjem progresivne in liberalne misli, je po novem hater in bigot? In takih primerov imaš verjetno na tisoče.

 

 

Tale stric verjetno kar ve, kaj govori:

 

 

Jabolke in hruške imo.

Eno je cancel kultura, ki bedno vpliva na vsebine. Drugo pa videti GLAVNI selling point česarkoli (kar ni črni humor) v politični nekorektnosti, ki ti jo ponuja.

Zavedam se, da woke kultura slabo vpliva na vsebine, ki jih kasiramo. Hkrati pa se zavedam, da ti in buzzkill pretiravata na polno. Najbrž isko kot jaz na polno mnimiziram stvar.

Tle ne bomo nikoli prišli skupaj, jebi ga.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Poglej, kaj prihaja na oblast v EU državah kot posledica totalno zablodelega liberalnega zahodnega razmišljanja, pa boš videl, kdo pretirava. Mal poglej, kdo je sobul večino v Italiji, kako kej kaže AfD v Nemčiji, kakšen lep stric je ravnokar zmagal na Nizozemskem. Pa potem povej.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 minutami:

Ne, sploh ne. Samo spolnil si me čemu jih nisem nikoli igral.

Buge kot del experienca si lahko devi vtaknejo globoko v heteroseksualne cis white male riti. :D

 

Tlinajstletnik je pisano nalašč tako. Tko kot bi izgovorilo malo dete, ki še ne obvlada Rja.

Mi je pa fuknjeno, da mi to očita nekdo, ki ne zna pravilno uporabljati s in z. XD

Prej sem mislil, da si to nalašč naredil, sam zdej vidim, da gre samo za carsko ironijo. :D

če gta4 ne bi imela swing glitcha folk sploh online ne bi igral. Glitchi in bugi so lahko tudi koristni in bistven del igre kot npr. creeper v minecraftu. ne metat vse v en koš

pišem kakor mi paše, razumel si, vsaj se ne norčujem iz ljudi. 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 28 minutami:

Ne tolk, da se ne bi spreminjal, moti me pusifikacija družbe, ki te programira, da so občutki randomov dejansko pomembni.

Evo, tukaj se naša mnenja razidejo. Meni se to zdi zelo kul in dobrodošlo.

Ne programiranje, ampak ozaveščanje folka, da nismo več v hunter gatherers ureditvi, kjer je treba vse drugačno odstraniti, ker lahko predstavlja nevarnost za naš obstoj.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 minutama:

Poglej, kaj prihaja na oblast v EU državah kot posledica totalno zablodelega liberalnega zahodnega razmišljanja, pa boš videl, kdo pretirava. Mal poglej, kdo je sobul večino v Italiji, kako kej kaže AfD v Nemčiji, kakšen lep stric je ravnokar zmagal na Nizozemskem. Pa potem povej.

Vedno sta dve strani. Politika pa je vedno bila in vedno bo sranje, kjer vsi skrbijo samo za lastne interese in ne za dobrobit človeštva.

Zaradi tega se niti ne investiram in me boli kurac.

Kregam se pa rad. :D

Povezava do prispevka

Jah ni boljšega recepta za vzpon rasizma in sovraštva kot to da nekomu stalno forsiraš neke zblojene ideologije s katerimi se ne strinja.

 

Da sem beli francoz in dobim v kino film svojega nacionalnega heroja Napoleona, o katerem redno berem zgodovinske dosežke, knjige posvečene njegovi taktični bistrosti in psihoanalize njegovega veleuma in karakterja, potem pa dobim film, kjer je tip patetična zguba, katerega edini cilj je dobiti želi pussy ene random ženske in da je v resnici ona pravi mastermind vsega, si rečem tudi samo fuck off in grem volit naslednjega DeGualla ali Adolfa da popuca woke zalego.

 

 

 

  • Račka +1 5
  • Na jagodo +1 1
  • Trol 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 minutami:

Poglej, kaj prihaja na oblast v EU državah kot posledica totalno zablodelega liberalnega zahodnega razmišljanja, pa boš videl, kdo pretirava. Mal poglej, kdo je sobul večino v Italiji, kako kej kaže AfD v Nemčiji, kakšen lep stric je ravnokar zmagal na Nizozemskem. Pa potem povej.

In? Vsi ti so trden del libernega burzujskega establishmenta. Poglej, kako je Giorgia spremenila retoriko. Pa že LePen za volitve. Ali pa Siriza v Grčiji.  To so sam smehi orehi. 

Povezava do prispevka
Feget reče Pravkar:

Jah ni boljšega recepta za vzpon rasizma in sovraštva kot to da nekomu stalno forsiraš neke zblojene ideologije s katerimi se ne strinja.

 

Da sem beli francoz in dobim v kino film svojega nacionalnega heroja Napoleona, o katerem redno berem zgodovinske dosežke, knjige posvečene njegovi taktični bistrosti in psihoanalize njegovega veleuma in karakterja, potem pa dobim film, kjer je tip patetična zguba, katerega edini cilj je dobiti želi pussy ene random ženske in da je v resnici ona pravi mastermind vsega, si rečem tudi samo fuck off in grem volit naslednjega DeGualla ali Adolfa da popuca woke zalego.

 

 

 

Francozi drugače nimajo posebej strastnega odnosa do tipsona. Bi rekel, da mamo mi precej bolj, pa tud engleži

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 13 minutami:

Uf, bugov pri From igrah pa res nisem nikoli opažal. Samo res slab performance.

SR je bil bugfest.


Dark Souls 1 in udarjanje mobov skozi teksture mi je bilo rečeno da je feature in je problem skill issue.

 

Dark Souls 2 in low durability na 60fps, kjer se je orožje ob par udarcih ob steno zlomilo. Tudi feature, pa skill issue.

 

Bloodborne frame pacing ne bom rekel da je kdo rekel da ni bug, sem pa že slišal, da je 30fps v BB intended ker…

 

Skratka, imho enim damo malo več slacka. Also, ER je woke ampak tudi damo slacka ker je Mr Zaki genij.

 

 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče Pravkar:

Dark Souls 1 in udarjanje mobov skozi teksture mi je bilo rečeno da je feature in je problem skill issue.

 

Dark Souls 2 in low durability na 60fps, kjer se je orožje ob par udarcih ob steno zlomilo. Tudi feature, pa skill issue.

 

Bloodborne frame pacing ne bom rekel da je kdo rekel da ni bug, sem pa že slišal, da je 30fps v BB intended ker…

 

Skratka, imho enim damo malo več slacka. Also, ER je woke ampak tudi damo slacka ker je Mr Zaki genij.

Heh, jaz sem zamudil true vanilla experience. :D

Sam to še ne pomeni, da ne kurcam kogarkoli, ki si to zasluži.

Isto sem koval Larian v nebo, dokler mi niso servirali driske.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 6 minutami:

Ne štekam čemu se to smatra kot nek kažin. Gre samo za izmenjavo različnih mnenj. Pozitiven IN negativen feedback sta oba pomembna za zdrav razvoj česarkoli.

Tvoje mnenje glede tega argumenta ni feedback, temveč provociranje. neki blodiš o igri (SR), ki jo niti preigral nisi. 
Se strinjam da je do neke mere treba zagovarjati vse. Jasno si v argumentu potegnil ta kratko in si potem začel osebno nabijat kar zagotovo ni ne feedback ne zdravo. Žal mi je da sem še jaz spustil na tvojo raven. 
 

uredilo bitje Chris
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 30 minutami:

Evo, tukaj se naša mnenja razidejo. Meni se to zdi zelo kul in dobrodošlo.

Ne programiranje, ampak ozaveščanje folka, da nismo več v hunter gatherers ureditvi, kjer je treba vse drugačno odstraniti, ker lahko predstavlja nevarnost za naš obstoj.


Zanimivo, da si takoj skočil na dejanja. “Odstraniti, ker…”.

 

Jaz delam zelo očitno razliko med BESEDAMI in DEJANJI. Politična korektnost regulira besede, regulira misli in definira kaj je thought crime. Hate speech, tak speech, onak speech je fakin speech… Verjamem, da je svoboda govora skoraj absolutna, da so step over the line samo laganja (kleveta, namerno dvigovanje panike in klic k linču in podobno). Vse ostalo je fair game.


Svet ni nič lepši, ne boljši, če moramo pazit kaj govorimo pod ceno “kenslanja”, izgube šihta in huje. Menim tudi, da so taki boys clubi naredili oh 99.9% vseh meaningful premikov v zgodovini človeštva, in da prisilna(!!!) diverfikacija ni naredila nikoli nič dobrega.

 

Daj mi diverse ekipo v neki panogi, našel ti bom ekipo homogenih hetero tipov, ki jih bo pofukala na hard, pa da so japonci, kitajci, evropejci ali americani… 
 

NASA control room je mel not 100 rude hetero tipov k so spravli folk varno na luno, prisilne kvote ne bi ekipo naredile nič boljo. 
 

Enako z govorom, prisilna politična korektnost ni naredila eno stvar boljšo, vsakič je slabše.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...