Skoči na vsebino

[multi] Grand Theft Auto 6


UnKn0wn

Priporočeni prispevki

Galko reče pred 2 minutama:

Kar pa lahko že zdaj vidimo, je pa da bo špil očitno spet za 5 let dvignil standarde grafike.

Ne recem da za open world ne izgleda impresivno, ampak ko bomo koncno dobili kako UE5 open wolrd igrico, ki bo koristila celoten UE5 feature set tole tehnicno gledano ne bo pomojem nic res posebnega.

 

Ma pa Rockstar to prednost, da majo "neomejen" budget in lahko res posvetijo ogromno pozornosti detajlom, to se vidi v trailerju kjer ne izgleda vse nakopirano in nagenerirano, recimo police v trgovinah in nalepke na vratih trgovine, tolk enih detajlov, pomojem bom lahko ure in ure samo obcudoval miljone teh stvari v igrici.

Povezava do prispevka
Ne me jeb reče pred 7 minutami:

ja ampak vecina kesa k ga je gta zasluzil je iz mikrotransakcij in tam PCjasi mecejo bistveno vec kesa noter

 

sam grem zdej poiskat linke ker se mi zdi da sem enkrat to ze bra

to je res, ampak prej kot izdajo špil taprvič, prej bodo začeli služiti

 

potem imajo pa še lepo razporejeno da služijo dalje

 

upam da bodo vsaj netcode porihtali v primerjavi z GTAV (ne vem kako je blo v RDR2 online)

Povezava do prispevka
Galko reče pred 23 minutami:

 

Eh dragi moj čedo, če bi igral GTA pol bi razumel strah :) GTA serija je namreč ratala tako čislana in znana zaradi treh faktorjev:

- neverjetno detajliranega in dobro narejenega sandbox sveta

- grafike, ki vsakiče premakne generacijske meje 

- politično nekorektnega humorja in carskega ironičnega pogleda na ameriško družbo in (pop)kulturo

 

Zato smo klele spet zarili okrog woknessa, politične korektnosti in komedije. Ker je to dejansko izjemno pomemben del špila in nas zanima, če bodo upali biti še vedno tako ostri, kot so bili včasih. Tko da tukaj smo enkrat za spremembo povsem ontopic, evo. Bo pa itak preteklo še kako leto, preden bomo videli, ali so legende pustili v špilu prcanje vsega živega, ali so se usrali in ratali po regelcih tako kot vsi ostali.

 

Kar pa lahko že zdaj vidimo, je pa da bo špil očitno spet za 5 let dvignil standarde grafike.

ti jst povem : ne bodo. 

 

pogoji možnosti tega kar je sprejemljivo so se spremenili do te mere, da to kar je včasih veljalo kot satira je danes malodane prepovedano. preprosto se ne splača drezati v to gnezdo. ne finančno ne kakorkoli drugače. Tako da odmisli pobijanje kurb ipd. 

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka

V GTA 6 mapping project discordu so že hyped, baje je scaling dosti bolj realističen napram GTA 5 (seveda še vedno neprimerljiv z resničnostjo, ampak ja)

 

Po njihovih analizah leaka in trailerja bodo v igri tri večja mesta: huge vice city (RL Miami) in še dve "manjši" (RL Tampa in Orlando)

 

En model, ki je od leaka svoj lajf posvetil prečesavanju koordinat in leakov, je rekel, da glede velikosti mape je tako: ruralne okolice je približno enako kot v GTA 5, mestnega okoliša pa je več 

 

V glavnem ayyyy zgleda hudo, še to, da je Cocacola prišel mimo smradit temo mi ni zamorilo, komaj čakam naslednje trailerje :avadodo: 

Povezava do prispevka
fauzo reče pred 6 minutami:

ti jst povem : ne bodo. 

 

pogoji možnosti tega kar je sprejemljivo so se spremenili do te mere, da to kar je včasih veljalo kot satira je danes malodane prepovedano. preprosto se ne splača drezati v to gnezdo. ne finančno ne kakorkoli drugače. Tako da odmisli pobijanje kurb ipd. 

 

Ma kako pobijanje kurb, dej sestav se človek :D  Sej ni treba iti takoj na 300 kmh... Če se bodo na eni strani delali norca iz floridskih konzervativcev in redneckov (se bodo, ker sta dve sceni že v tralierju) in na drugi strani iz smešnih ghetto zamorcev (se bodo, ker je ena scena že v trailerju) in alphabet ljudi / overly woke liberalcev - torej da se bo spet delalo satiro iz cele ameriške družbe - bo čisto dovolj.

Povezava do prispevka
fauzo reče pred 9 minutami:

pogoji možnosti tega kar je sprejemljivo so se spremenili do te mere, da to kar je včasih veljalo kot satira je danes malodane prepovedano. preprosto se ne splača drezati v to gnezdo. ne finančno ne kakorkoli drugače. Tako da odmisli pobijanje kurb ipd. 

Kaj, a ti bo GTA 6 zabranil streljanje kurb? Močno dvomim kolega, pomoje bodo vsi NPC-ji gladko killable 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 22 minutami:

Kaj, a ti bo GTA 6 zabranil streljanje kurb? Močno dvomim kolega, pomoje bodo vsi NPC-ji gladko killable 

Zanimivo bo vidt kako daleč si bodo sploh upali it. Živimo v svetu kjer se bena davljenje simpsonov. 
Pomoje boste razočarani.

Standardi tega kaj je sprejemljivo so padli. Poglej si recimo samo eminema iz 90ih pa danes. 

 

 

 

Weraziel reče pred 18 minutami:

Vidm da zaraf spet kaže svoje psiho tendence, prou Jeffrey Dahmer shit :D

Wait what?

To samo s sekiro. 

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka
Galko reče pred 36 minutami:

 

Ma kako pobijanje kurb, dej sestav se človek :D  Sej ni treba iti takoj na 300 kmh... Če se bodo na eni strani delali norca iz floridskih konzervativcev in redneckov (se bodo, ker sta dve sceni že v tralierju) in na drugi strani iz smešnih ghetto zamorcev (se bodo, ker je ena scena že v trailerju) in alphabet ljudi / overly woke liberalcev - torej da se bo spet delalo satiro iz cele ameriške družbe - bo čisto dovolj.

(zdej si mi čist zjebal algoritem na youtube-u : bodo mislili da sem umazan neumen igralec igric )

Sem pogledal trailer. 

Vidim zajebavanje iz redneck kulture, kar je pro-woke, pogrešam pa zajebavanje iz smešnih ghetto zamorcev. Pač zadeva bo satira, ampak dvomim, da se bodo šli vojno. Ker pač svet se je zelo spremenil v zadnjih 15 letih : zelo zanimivo bo kako bo recimo ghetto life predstavljen. Pomoje kot suffer črncev :)

 

kar pričakujem je več satire na "sprejemljivo topike" : to je everything white. 

 

(nazaj na vivaldija)

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka

Ma to je itak samo trailer.. razen protagonistov in settinga nimas kaj za ocenjevat... vse je graficno spimpano

 

Razocaran sem da ne bo za pc ob izidu. Sem ze pozabil na to njihovo prakso

 

To na 30 fps ne bom igral.. na performance pa itak ne bo niti priblizno izgledalo kot v trailerju.. sabo kaze.. dobro vsaj loading ne bo tako v kurcu kot je bil v gta 5

 

Sicee do 2025 je dosti in ni nic uradnega.. lahko se se kaj sprememi

 

ps5 pro bi tudi lepo sedel

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

cudovit spomin izpred deset let

 

Zbudim se, petek zjutraj, slab teden pred uradnim izidom. RSS notification. ITS HAPPENING. Takoj obvestim najboljsa pajdota. Vzamemo dopust, nasnamem DVDja, letim do frenda. Cel vikend pijemo pircke, pecemo pice, spimo pr frendu (no homo), nabijamo GTA5 24/7. Podajamo si kontroler, deremo se vsakic k kdo odkrije kako hudo zadevo, na terasi pusimo cikce in debatiramo kako jim je ratal to zadevo stisnit v xbox360.

Povezava do prispevka
seattle reče pred 1 uro:

Sam kok znajo zmer proper trailerje narest, muska je spet perfect, si jo ze pojem v glavi cel dan lol.

 

Lol, keri jacki, nabijejo notri Toma Pettyja, ki ga 99% folka, ki bo to igralo, ne pozna. In to komad, ki ni niti med top 10, najbrž niti top 20 njegovimi najbolj znanimi. Like a boss :wub:

 

Res hudo izgleda!

Povezava do prispevka

Drugače super trailer, sem hyped, bom dajal 20€ na stran vsak mesec za novo grafično al nekej, da bom lahko igral na pc master race ko pride :D

 

Mi je pa trailer tudi rahlo klavstrofobičen v smislu, da je FUL folka skoraj v vsakem kadru. Tako, nerealno too much. Al je pa samo moj RL ful bolj družbeno prazen :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...