Skoči na vsebino

[multi] Grand Theft Auto 6


UnKn0wn

Priporočeni prispevki

Weraziel reče Pravkar:

Sej vem, kar hočeš povedat z povečini, samo povečinoma so novodobni AAA naslovi tud kar dolgi naslovi k mi en pobere ene tok časa k 5-10 indie naslovov 

 

mislim sej oba imo vema o cem govorima :D

 

men drgac od omenjenih samo BG3 kej steje. Souls like ne maram, sam sem reku da bom kupu in poskusil Elden ring k bo na saleu

 

Sam vecinoma res kupujem in ingram indie spile in mi neverjetno dogajajo. Pa tud to da niso predolgi je men kvecjemu plus da nimam obcutka k da zgubljam ca

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 9 minutami:

Gaming je v dobrem placu. Nihče me še ne sili, da igram samo live service igre ali pa da zapravljam keš za brezvezno DLC robo. Singleplayer špili še vedno izhajajo, CS, Lol in Dota so še vedno živi, še vedno nas presenečajo indie naslovi.

Mah - je ok, nisem neki over hyped, sicer trenutno nimam nekega časa preveč špilat, ampak so mi trenutno indy in neka AA scena > AAA špilami - Bioware, Ubi, Activision, hell še Blizzard in CDPR so zavozili nekatere največje projekte zadnjih 5 let...

Kot PC igrač strategij pa sem itak nastradal že več ko 10 let nazaj... Creative ass in Paradox semizdi ko da jim pada kvaliteta, RTS skoraj ni pametnih, oziroma tudi tu prednjačijo indie zadeve - pohvalil bi Stel Division 1/2 in Anno 1800.

 

Ali pa samo ratavam star, itak že tako ne nimam nekega zagona - zame pa to definitivno ni zlata doba. Najbolj trenutno čakam nadaljevanje KCD ja ki pa šee ni niti omenjeno, dejte Čehi zgante se.

 

Glede GTAja bi si želel da jih odnese nazaj v Eevropo za malo spremembe, naj si za inspiracijo spet vzamejo kako pošteno kriminalko - London v stilu Lock stock and 2 smokeing barrels/rockeenrolla ponuja odlično odskočno desko IMHO.

 

Pa še užalit MN3 elito - Souls igre so vse iste preigral sem DS1 in ostalih večinoma nisem končal ker so tak Ctrl+C Ctrl+V morda Elden ring ko deca zraste.

uredilo bitje Sudat
Povezava do prispevka
Ne me jeb reče pred 19 minutami:

hoces rect nas povecini resujejo indie naslov

 

Sudat reče pred 12 minutami:

Mah - je ok, nisem neki over hyped, sicer trenutno nimam nekega časa preveč špilat, ampak so mi trenutno indy in neka AA scena > AAA špilami - Bioware, Ubi, Activision, hell še Blizzard in CDPR so zavozili nekatere največje projekte zadnjih 5 let...

Kot PC igrač strategij pa sem itak nastradal že več ko 10 let nazaj... Creative ass in Paradox semizdi ko da jim pada kvaliteta, RTS skoraj ni pametnih, oziroma tudi tu prednjačijo indie zadeve - pohvalil bi Stel Division 1/2 in Anno 1800.

 

Ali pa samo ratavam star, itak že tako ne nimam nekega zagona - zame pa to definitivno ni zlata doba. Najbolj trenutno čakam nadaljevanje KCD ja ki pa šee ni niti omenjeno, dejte Čehi zgante se.

 

Neki so osebni feelsi in emšo, neki je pa statistika in merljiva dejstva. In slednja pravijo, da je 2023 najboljše gayming leto v zadnjih 20 letih.

 

In se popolnoma strinjam :)

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

nah, to se jaz ne bi strinjal, 2004 in 2015 sta bila dva mejnika, ki ju 2023 ni dosegel, je pa najbližje izmed vseh let. Uglavnem, kar smo ugotovili, več žanrov k ti je všeč, več šans je da boš kvalitetno gejmal, tud če bo zdej kvazi suša 3 leta, novih dobrih špilov je kot dreka

 

pa še nekatere igre bi rad spet preigral, tako da res upam da na mirno 2024

Povezava do prispevka
Ne me jeb reče Pravkar:

dredge in dave the diver sta men top, pa recimo se sifu

 

cakam pa na sale octopath traveler 2, ceprav ne vem a to se spada pod indie, pa full metal sergant in sea of star

Sea of star je gr8. Pred kratkim zacel spilat in prisel do prvega bossa.

 

Octopath travelerja 2 imam tudi, nisem se imel casa zagnat. 

 

Tolko dobrih gejmov, tak malo casa jebomater.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...