Skoči na vsebino

[multi] Grand Theft Auto 6


UnKn0wn

Priporočeni prispevki

A ni bil GTA IV konkretno manj sandbox? Meni se je zdelo, da je zelo linearna igra z res minimalno stranskimi zadolžitvami

 

Tudi GTA 3 in Vice City v bistvu nista imela dosti stranskih reči. Se mi zdi, da je bila razlika med kompletirano zgodbo in 100 % v GTA 3 in Vice City ene 6, 7 uric

 

Dočim v GTA 5 pomoje vsaj ene 15

Povezava do prispevka

skakalnice, taxi, rešilc, iskanje paketkov, nakupovanje nepremičnin v Vice Cityu so bli megafun, pa humor v stranskih questih top tier

 

v GTAIV imaš vsaj druženje s kolegi

 

kaj v GTAV je tok fun? edino posebno, kar ima GTAV, je preklapljanje med liki, to pa ne nardi špila more fun

Povezava do prispevka
  • 1 leto kasneje...

Sem odprtega uma ampak nimam nekih visokih pričakovanj. Mene petka ni ravno pritegnila in sem z vsemi prekinitvami rabil ene 2 leti za jo obrnit. Satira/parodija, ki je del GTA sveta se mi je zdela nekako omejena na ozadje, peščico stranskih misij (recimo serijski morilec za katerega se mediji bolj ubadajo s tem, da dobijo cool vzdevek kot pa kaj dela) in Michaelovo zgodbo, še posebej njegovo družino. Franklin in Trevor sta mi bila nekako odveč. Trevor bi dobro deloval kot kul NPC, Franklina pa tudi če ne bi bilo, bi bilo isto. Se pa sprašujem koliko je odvisno od igre in koliko od mene. Vice City/San Andreas, ki sta mi najbolj kul bila sem preigral v najstniških letih, petko v late dvajsetih.

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
Jurus reče Dne, 9. 11. 2023 at 16:47:

Sem odprtega uma ampak nimam nekih visokih pričakovanj. Mene petka ni ravno pritegnila in sem z vsemi prekinitvami rabil ene 2 leti za jo obrnit. Satira/parodija, ki je del GTA sveta se mi je zdela nekako omejena na ozadje, peščico stranskih misij (recimo serijski morilec za katerega se mediji bolj ubadajo s tem, da dobijo cool vzdevek kot pa kaj dela) in Michaelovo zgodbo, še posebej njegovo družino. Franklin in Trevor sta mi bila nekako odveč. Trevor bi dobro deloval kot kul NPC, Franklina pa tudi če ne bi bilo, bi bilo isto. Se pa sprašujem koliko je odvisno od igre in koliko od mene. Vice City/San Andreas, ki sta mi najbolj kul bila sem preigral v najstniških letih, petko v late dvajsetih.

Jaz se veselim 6ke, sem pa opazil pri sebi, da težko rečem, ali mi je recimo 5. del boljši od Vice Citya/San Andreasa, ker sem, tako kot ti, oba ta špila obrnil v najstniških letih. Danes ful nimam več toliko fokusa oziroma volje, da bi nek špil igral par ur v kosu, pač da res padeš vanj. Posledično sem tudi jaz 5. del igral ful dolgo časa (in ga nisem niti obrnil), ker se mi enostavno ni dalo, pa čeprav mi je bil veliko bolj zabaven/kvaliteten od 4. dela.

Povezava do prispevka
Avion reče pred 15 minutami:

Jaz se veselim 6ke, sem pa opazil pri sebi, da težko rečem, ali mi je recimo 5. del boljši od Vice Citya/San Andreasa, ker sem, tako kot ti, oba ta špila obrnil v najstniških letih. Danes ful nimam več toliko fokusa oziroma volje, da bi nek špil igral par ur v kosu, pač da res padeš vanj. Posledično sem tudi jaz 5. del igral ful dolgo časa (in ga nisem niti obrnil), ker se mi enostavno ni dalo, pa čeprav mi je bil veliko bolj zabaven/kvaliteten od 4. dela.

osebno sem 5 del preigral v najstniških letih, gta SA in VC pa bolj kot otrok (18+ ups). 4 del mi je najboljši, saj ima imo največ detajlov, je najbolj izpiljen GTA špil do sedaj, pa tudi zgodba je hands down najboljša iz franšize. 5 je pač večja igra bolj barvita (kot je tudi sam LA), z revolucionarnim multiplayerjem. Zgodba me v 5ki ni pritegnila, bolj me je multiplayer, ki ga, predvsem za božične dni ko je sneg, še vedno preigram. 
Jaz od 6ke ne pričakujem veliko, glede na to kaj so naredili iz "remastered" trilogije. Pomoje bo malce bolj izpiljen špil na isti bazi kot 5 del oziroma RDR2, z novo, seveda večjo mapo. Bojim se woke shita v igri, glede na informacije s spleta. 

uredilo bitje Chris
Povezava do prispevka

Remaster trilogije nima veze z Rockstarjem, niso ga oni delali. Sicer še zmer stamota, da so dovolil, da se je to dalo ven v takem stanju, ampak ok, TakeTwo doing TakeTwo things

 

Sej GTA VI bo zih fajn špilat, jaz samo ne zaupam, da bo kot cel paket dosegel pričakovanja, lih tko k jih petka ni.

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Klima je precej drugačna kot leta 2013, pa tudi so verjetno za GTA 6 dali toliko denarja v budget, da to mora biti safe megalomanska uspešnica. Edina opcija je, da edgy humorja ne bodo rezali, ker se bojijo anti-woke backlasha. Pomoje za GTA 6 in budget, kot ga verjetno ima ta igrica, ni druge opcije kot probat zadovoljit woke in anti-woke ljudi in vse ostale normalne igralce :D. GTA 5 je imel ful humorja, ki bi dandanes bil mejen. Norčevanje iz invalidnosti, mentalnih bolezni, beseda nigger na vsakih 10 sekund, stereotipno predstavljanje LGBT ljudi, hudo objektiviziranje žensk, ki so v bistvu dobre samo za seks in udarjanje v glavo, transeksualci so bili praktično samo drag queeni prostituti ... Nekaj contenta so itak brisali oziroma editirali že s prehodom na next gen verzijo. Tako da oriđiđi verzija je samo retail za PS3/Xbox 360, sem bral, da so next gen verzijo konkretno tonali dan z joki o LGBT ljudeh itd. 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 40 minutami:

Remaster trilogije nima veze z Rockstarjem, niso ga oni delali. Sicer še zmer stamota, da so dovolil, da se je to dalo ven v takem stanju, ampak ok, TakeTwo doing TakeTwo things

Vem da niso, ampak skrbi me zadnji del tvojega drugega stavka. Je pa res, da tudi gta 5 (predvsem online) je bil v štartu polomija v smislu disconnectov, bugov itd. 

 

Sicer pa moj bet je da bomo za razliko od 5ke, v tej igri v vlogi nekega drug dilerja, ki ali (1.) najprej dila na cesti, nato pa se vzpenja po stopnicah kriminalnih organizacij, ali (2.) pa je nek insider za pujse. Vibe VC je vedno povezan z drogo, tako da bo zagotovo neki na ta račun pomoje. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...