Skoči na vsebino

[PS4/5] SPOILER SPOILER God of War Ragnarök SPOILER


Galko

Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 1 minuto:

Na kaksnih graficnih  nastavitvah igrate?

 

Jaz imam performance in max fps ON

 

Jaz mam že par let star OLED TV in niti nimam druge izbire kot Favour Quality ali Favour Performance. Igram Performance. Mogoče bi moral ven in nazaj v igro, da bi imel kako možnost več, kot je omenil ke_kit v temi... Ker sem šele prej med igranjem dobil obvestilo, da je igra do konca nameščena. 

Povezava do prispevka

Daj naj kdo pove ali je kaka posebna fora v parry? Lepo animacijo naredi, ko zadanes trenutek in vse to... Ampak udarec, ki ga daš nazaj po parry-u je čist obicen. Bi pričakoval kaj več škode, da narediš ali kaj vem kaj... 

 

Enako pri oni ženski/konj, ki strela goreče puščice, ko jo zadanes v rog. Pade na tla in sem pričakoval, da bo ponudilo kak poseben udarec, ko se ji približaš... Pa nič... Navadni udarci. 

 

Al sem kaj spregledal? 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 17 minutami:

@bigboss82 sem bil malo hiter prej... Meni je na hipe kar krvavo težko. Zdaj so me one opice ubile ene 10x zapored na hitro. Pizda sploh ne vem al naj lockam target al ne, ker mi vedno, ko ubijam eno, druga ali tretja prileti iz hrbta in me udriha... Pa še cel kup jih je. 

Ma boljse da jih ne lockas ce jih je dosti

 

Ma mene tudi ubijejo prvic, pol drugic jih jaz njih porejpam, ki imas poln hp :))

 

Sekira je dobra za single, chaini za male, ce jih je dosti, dej enega po enega s sekiro.. lahko bezis po mapi isces za se healat potleh, pa imas kaksne bombice okoli.. jebes scit samo rollaj in glej kdaj postane rdeca puscica da te kiri hoce napast oz poslusaj uno glava te opozarja, ko te kdo hoce napast..

 

pa super upali ko imas malo hpja

 

Pa uno Za revive lahko kupis

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 27 minutami:

 

Saj delam, nekako tako, ampak me dosti krat vseeno pojebejo :D Razmišljam nekako, da so to osnovni mobi in si mislim kaj šele prihaja hehe... Bomo videli, jebi ga. 

 

Kje kupiš to za revive? Do sedaj še nisem videl. Pri kovačih? Mogoče še nisem na tej točki. 

Pri kovacih ja

Pa probaj jim cimprej nardit elementary buildup fire, ice al uni s puscicami.. 

 

Ne vem nekateri skilli so res ful dobri tako je blo pri gow 2018 ko si imel prave skille je blo to to

 

..jaz malo fantaziram.. kaj bi dal da si Kratos pobrije brado preden grw yolo na zadnjega bossa.. to bi jaz dal 10/10 igri :)))))

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

  

 Tole se da igrati kot faking SEKIRO :avadodo: :avadodo: :avadodo: (glej video v kvarniku).

Mini boss - Hateful. Tole sem ponavljal ene 20 krat na Give Me God of War težavnosti. Tolikšno umiranje me sploh ne moti, ker je fight tako zabaven. :avadodo:

Haha ta kekit s tem parryem.. legendica res.. me zanima ko bos srecal eno bestijo v drugem delu puscave kaksen bo video

 

Drugace meni ta prasec goreci gre posteno na kurac kine parryam

Povezava do prispevka

Drugace glede tezavnosti mobov in predvsem bossi imajo hp bar razlicne barve. Odvisno koliko si level.. ce je vijola al rdec samo nope.. rumen oz oranzen se da jebat.. zelen je izi

 

Ce je kaj ptetezko samo mores it naprej in levelirat opremo da ti dvigne ukupno level lika..

 

Tako je blo tidi prej in se ds igrat tudi na najvisji tezavnosti, zdaj sem se spomnil

 

V glavnem najtezji bodo endgame trialsi in berserki..drugo se da naredit, ce imas spinpano opremo

 

Jaz sem vceraj spucal skoraj vse svetove, ful sem malo igral story in zdaj sem na hard ze tolko spimpan, da je kot da igram normal.. je pa res da sem srecal enega end game bossa z rdecim hp barom in par dvpjckov z vijola inprvic samo nope....

 

Sem pa apucal tudi neke rift vijola mobe v puscavi

 

Anyway poeni strani mi je zal da niswm dal na gimme gow za jacce zadoscenje, ker vem, da se mi ne bo dalo se 1x igrat na najvisji tezavnosti, ker je igra res prevelikA in pridejo nove igre vmes.. po drugi pa mi je ql da pojavljam vsakega malo vecjega fajta vecx in ce hocem sw lahko fokusiram na chill ou story mode..je pa res da je igrica ql in vse raziscem in tudi na najtezji ne bi bilo dosti tezje

 

Bi pa jebal malo bolj jeza na endgame ko ne mores vec kot tolkoupgrejdat opreme

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

Takrat komaj postane zanimivo. :D

Ja to imas souls sindrom sej se spomnem jaz sem tudi tako razmisljal vcasih..zdaj sem postal prevec softic podobno kot kraros v igri

 

Allora lahl opostas videee samo vijola al rdecih hp barov :)))))

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Skor sem joypad polomu ko sem na gear lvl 6-7 probal un trio berserkerjev v Alfheim puščavi premagat... Faaaaaak res ne vem zakaj sem tako zgodaj to bruteforcal ker pol ko sem prišel nazaj na glvl 8,5 sem jih usul v prvo... Si pa ne predstavljam par fightov delat na Give me god of war... Pa zadnjega Berserkerja sem dal kar na Normal ker sem bil že mal burnout od tolk igranja v par dneh in sem hotel zaključit... Itak bom verjetno šel še eno rundo na GOTG težavnosti drug mesec.... :)

 

:avadodo:

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...