Skoči na vsebino

[PS4/5] SPOILER SPOILER God of War Ragnarök SPOILER


Galko

Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 14 minutami:

Kaj ni se neka valkery, kdo je tezji zadnji berserk al ta valkery ?

 

Berserker itak, je pa pomoje kljub temu da ima še več napadov ko Sigrun lažji ker je manj agresiven. Sigrun ti ni dala sekunde miru in je bila tud na normal zajebana za popizdit. Berserker je pa na normal padel v prvo.

Povezava do prispevka

Meni sta bila zadnji fajt s thorom in odinom totalno brez veze in razočaranje. Zgodba mi je vredu in smer v katero so šli. Definitivno mi pa ni to goty, je elden ring bolj celokupno wow špil. Mene je najbolj motilo to, da te špil vodi in predpostavlja, da si nek snow flake iz amerike, ki mu mora bit vse prineseno na pladnju. Tipično za to generacijo, ki odnehajo takoj, ko je kaj malo težje. Elden ringu se iz tega vidika dobesedno jebe. 

Povezava do prispevka

David: se sicer v veliki večini strinjam s teboj, zlasti glede zaključka Ragnaroka, tam lahko stistnem samo +1, sem že omenil, da se mi zdi vse skupaj malo rushan tempo na koncu in Asgard deluje bolj kot ena zakotna vasica, kjer še za šagro ni dovolj velika, kaj šele za allmighty Aesir populacijo, ki so jo hypali čez cel GoW 2018. Dejansko bi bolj pasala trilogija, kar se tempa same štorije tiče.

 

Mi je pa še vedno skoraj boljši Ragnarok za letošnji GOTY kot ER, kajti tudi slednji ima cel kup minusov, pa res ni neki baš hardcore kot eni dajo misliti, celo več, je najbolj mainstream From špil od vseh dosedaj: imaš razne mimice, ashes of war spam, summone, nič random invejdanja s strani folka, grace of Marika imaš direkt pred vsakim bossom, nič kazni za smrt kot  v DkS1/2, open world, tako da vedno lahko najdeš nek lahek fight tako da overlevelaš kontent, če je kriza... ne vem no, kar se QoL stvari za mainstream bi komot našel pri obeh titulah, pol pa pač stvar preference vsakega posameznika.

 

Fight sistem pa je meni konkretno boljši v Ragnaroku, pri tem vztrajam, dokler ne bo From izpopolnil sistem na kaj več kot R1 spam in pol sekundni i-frejm na dodge rollu. Korak naprej pri ER od DkS3 je bil jump R1, kar meni deluje res smešno za videt v praksi.  

Povezava do prispevka

Zadnji del igre je res na polno rushan in nevzdušen. Cela sekcija Ragnarok boja v Asgardu je krneki, fighta proti Thoru in Odinu sta res brezvezna (ajde, saj je večina Story fightow tako tako, sam prvi proti Thoru in tisti proti Heimdalu sta mi bila dosti boljša), un epilog, ko greš po faking hodniku mimo preživelih je pa neki najslabšega in antikatartičnega kar sem kdajkoli doživel.

Kjero faking razočaranje, ne se jebat. Škoda, ker drugače mi je bila tole res carska 9/10 izkušnja z norim gameplayem in neverjetno spolirano produkcijo.

 

Zdaj pa dalje po platino. :wub:

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 5 minutami:

Zadnji del igre je res na polno rushan in nevzdušen. Cela sekcija Ragnarok boja v Asgardu je krneki, fighta proti Thoru in Odinu sta res brezvezna (ajde, saj je večina Story fightow tako tako, sam prvi proti Thoru in tisti proti Heimdalu sta mi bila dosti boljša), un epilog, ko greš po faking hodniku mimo preživelih je pa neki najslabšega in antikatartičnega kar sem kdajkoli doživel.

Kjero faking razočaranje, ne se jebat. Škoda, ker drugače mi je bila tole res carska 9/10 izkušnja z norim gameplayem in neverjetno spolirano produkcijo.

 

Zdaj pa dalje po platino. :wub:

Konec je isti vzdušje kot pri Elden ringu, ko se podiš za elder beastom. Res letos dobili dva gotya z gnilima koncema.:lol:

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Kjero faking razočaranje, ne se jebat. Škoda, ker drugače mi je bila tole res carska 9/10 izkušnja z norim gameplayem in neverjetno spolirano produkcijo.

 

Veš kako malo je takih ljudi kot sta na primer ti in Bitsurughi? Ma ne bi rekel, da je takih 5% igralcev igre, ki vztrajajo čistor vse fighte (berserkerje in ostale optional) na najvišji težavnosti in uživajo v tem "trpljenju" :) Škoda res, da so v glavni zgodbi fighti tako casual tudi na najvišjih težavnostih. Igra je narejena za rajo... tudi s tistim blebetanjem Mimirja in Altreusa takoj po par sekundah.

 

Vseeno mi je igra bila odlična, ampak ne za GOTY, za častno (in zelo trdno) drugo mesto pa absolutno.

Povezava do prispevka
AMF reče pred 2 urama:

Največji zločin te igre je to, da Kratos ne dobi Mjolnirja

 

Ne vem, če si šel po koncu igre v Alfheim h kovaču v sredino, tam se vidi, kje in kako konča Hammer.

Po moje boš še dodatno razočaran.

 

So pa devi rekli, da ima Kratos Fayev axe kot anti-Mjolnir, zato mu ga niso dali.

 

Mimogrede, pa mi je kul detajl ta, da je Odin tudi kamufliran v onega dwarfa, ki te pljuva čez most, ko prvič prideš v mesto v Svartelheimu :D 

Taisti dwarf je tudi v kletki v zaporu v Nilfheimu, kjer so zaprti tisti, v katere se Odin spremeni. 

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 2 urama:

 

Ne vem, če si šel po koncu igre v Alfheim h kovaču v sredino, tam se vidi, kje in kako konča Hammer.

Po moje boš še dodatno razočaran.

 

 

Sem videl.  

 

Nekje tm-tm s Thor L&T

 

Vseeno ql poklon mulcu iz Mad Maxa 2

uredilo bitje AMF
Povezava do prispevka

Še moj fight Vs Sigrun... ups... i mean .... Gna (lol @ bedno ime )

Give me God of War težavnost

 

 

Nadrkal sem njene udarce v nulo (no, roko na srce je to v veliki večini copy/pastan Sigrun boss), fight šel brez večjih napak, pol pa pri zadnjem kvadratku mi ob njenem najlažjem udarcu joypad spusti navaden dash namesto rolla in ode 90% mojega lifa kar brezveze :D 

No, vseeno je šla brez posebnih težav rakom živžgat, saj sem imel še ves rage, pa še rez stone, če bi še kaj zajebal.

 

Moral bi si nardit en boljši build nekoč, če bom še kdaj igral, ker moj dmg output je... weak as fuck  :/

 

Gna Vs King Hrolf ?

Valkira je bolj zabaven fight, vsaj meni, King je definitivno mišljen kot težji/zadnji, nenazadnje je en lvl višji od nje (če njo poisonaš pride zelena, Kralj pa je rumen). Njo gledam na neke vrste poklon končnemu fightu enke.

Vsekakor bi si za v bodoče morda želel težji fight v smislu udarcev in ne glede tega, da te pač igra zmuči, ko do 10 min tepeš bossa. Mene so že oči bolele pri Kingu, ker moraš biti skozi koncentriran toliko časa.

 

Al pa sem ratal že jaz star :D 

Povezava do prispevka

9 seveda, če nisi še 9 do takrat delaš nekaj narobe. You low level scrub :D

 

Drugače kot sem že omenil je Gna en level nižja od kralja, tak da če si kralja boš tudi njo brez težav. Jaz sem jo na GMNM nardil pri lvl 7, ker sem šel direkt nanjo po pomoti, misleč, da je kak portal, ker mi je kazalo samo vprašaj, pol pa je sledilo presenečenje :D 

Sej grozne razlike do vijole ni, tudi če bi bil še en dodaten level nižji bi pač malo dlje fightal, tak al tak je dolg fight, minuto gor ali dol ne bo dosti spremenilo. Udarci so isti, two shotta te v vsakem primeru.

 

Mene pa moti tisti armor, ki ti da kratek slowdown na dodge... mi je bolj škodil kot koristil, ker mi je vsakič zjebal timinge.

Povezava do prispevka

Aha, vse jasno. Sem bil zihr, da si se vsega lotil malo bolj underleveled. Sem mislu, da ker delaš drugi skozihod, da se ti ni dalo it delat vsega in level upat. :D

 

Meni je pa kombinacija realm shift slow down buff + parry/block buff res najjača stvar. Ni tako dobra v gužvah, kjer je težko tempirat proper parryje in perfect dodge, sam proti šefom dela totalen raztur. Moj najljubši combo: 3 parryji -> perfect dodge -> massive damage

 

Un moj fight proti kralju je zaradi tega trajal "le" 7 minut. :D

 

1.jpg?width=1621&height=912

 

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

Povezava do prispevka

Nice. Vidim, da pogrešam surovo moč strenghta.

 

Underlevelled sem bil precej na začetku, sploh na prvi fightih z berserkerji, ker sem šel takoj nanje, ma na koncu imaš tolko materialov in denarja, da dobesedno ne veš kam z njimi, tako da ni razloga, da nisi max lvl (itak si lahko max lvl šele po koncu igre, ker prej ni na voljo zadnjega materiala). Razen kinga in valkire pa drugega itak ni več post game, razen nabiranja rožic, pa tistih campov, ampak tisto ni ravno omembe vredno.

 

Če greš te realm shifte v buildu ti priporočam tudi tisti pommel/blade ko ti nardi realm shift na immolation/permafrost/maelstrom, kar dobra zadeva, tisto jaz furam, pa sam odločiš kdaj boš uporabil. 

Me pa mika nekoč nardit glass cannon build z berserker setom in max strenght, se ful pozna razlika v dmg, a kaj ko te vse one shotta :D 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 6 minutami:

Me pa mika nekoč nardit glass cannon build z berserker setom in max strenght, se ful pozna razlika v dmg, a kaj ko te vse one shotta :D

Tisto sem probal natanko 3 fighte pri enem Draugr Hole encounterju in pol nikoli več.

Proti solo Berserkerjem bi morda še šlo, sam je res suicide style. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...