Skoči na vsebino

[X1/PC] Vampire Survivors


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 42 minutami:

Mimogrede, a predlagate kak cool način za farmanje golda? 

 

Od powerupov greed pa luck do kraja, karakter po lasni izbiri, hyper + hurry mode pa mars v Library

 

Vsaj jaz sem tam nafarmal najvec golda v early/mid gameu za powerupe pa nakupe karakterjev. Death te itak pohabi na koncu, niti ne rabis gledat tolk na weapone. Clerici al pa Dommario sta moja go 2 guya za farmat

 

Je pa pol vec gold dropov v naslednjih levelih, sam jih se nisem tolk preigral, v towerju se da farmat ful vec :)

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
bigboss82 reče pred 4 urami:

Se dogaja komu, da ko zaprete oci pred spanjem ali celo naslednji dan, vidite te plave xp kovancke

 

uf, tnx, sem mislil, da samo mene nekaj narobe krivi. Prav weird je bilo tole :) . Ampak so se ti čudni simptomi potem hitro prenehali že po enem dnevu neigranja. Tako, da od takrat, ko grem ponoč v poltemi na wc, ni vidim več teh xp crystalov vsepovsod. :) 

uredilo bitje Flegma
Povezava do prispevka

Nene cesen je za noobe.. zdaj ze par dni brez cesna.. sem ga pa jedel kar precej na zacetku, mogoce je pustilo posledice :)) 

 

Drugace najjaca imena

 

Tiragisu

Zi'Assunta

Gatti Amari

Phiera der tuphello

Randomazzo

Mannajja

Fuwalafuwaloo

Pummarola

Candelabrador

Torronas box

Attractorb

Nduja fritta

 

 

 

 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

Nene cesen je za noobe.. zdaj ze par dni brez cesna.. sem ga pa jedel kar precej na zacetku, mogoce je pustilo posledice :)) 

 

Drugace najjaca imena

 

Tiragisu

Zi'Assunta

Gatti Amari

Phiera der tuphello

Randomazzo

Mannajja

Fuwalafuwaloo

Pummarola

Candelabrador

Torronas box

Attractorb

Nduja fritta

 

 

 

 

Očitno sem jaz ta noob 😅. Kupil špil pred parimi dnevi in brez česna enostavno ne zmorem.

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 32 minutami:

Očitno sem jaz ta noob 😅. Kupil špil pred parimi dnevi in brez česna enostavno ne zmorem.

Ma ja sej ves da cesen je pac unuverzalna rastlina od omak, zdravilnih sposobnosti, za boostat antisocijalne vescine, pa vse do vampirjev pride prav

 

Sam pol ko malo leveliras in evolviras orozja dejansko karkoli radira samo pac mores buildat dps cimprej in evolvirat cimprej

 

Edino ce hoces malo vrc prezivet, pri bossu in na splosno vzsmi uno rastlino ki ti da hit invulnerability in uno plavo ki jih zmrzne

 

Je pa cesen odlicen za zacetek jaz sem jebal jeza brez njega, pac za noobe je narejen, ma vsi smo bli noobi 1x

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 17 urami:

Se dogaja komu, da ko zaprete oci pred spanjem ali celo naslednji dan, vidite te plave xp kovancke

Jaz ko sem enkrat zapretiraval in šel ene štiri runde zajednom, se mi je po koncu četrte vrtelo v glavi in pred očmi so mi bliskali kovančki :D 

 

No, drgač pa sem videl creditse in končal z igro. Vem, da je še ogromno contenta in achievementov, ampak meni je bilo dovolj preigrat do creditsov 

Povezava do prispevka

Drgač kar smešno, ampak meni je dejansko špil začel dropat FPS-je pri unmu bossu v DLC levelu, ki s pestjo maha proti tebi :D 

 

Saj se precej veselim, da bom spet igral, ko bo kak nov DLC. Tale zimska mapa v prvem je nakazala par novih konceptov (dejansko malo bolj razvejana mapa z nekimi območji in območnimi bossi etc.)

 

Ker sem videl prej debato o česnu, garlic je top orožje na začetku. Pač mene je prvih 5 ur skos grabil obup, če nisem dobil garlica. Pol ko sem dlje igral, so mi biblije bile jače od garlica, ker imajo malo več moči, tako da sem kar biblije vzel

 

Also preden sem zbrisal igrico sem nafilal enega lika (tisti, ki ima nože za metat kot starting weapon) s tridesetimi zlatimi jajci, tako da je res OP build :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...