Skoči na vsebino
[]D [] []V[] []D

Grafične kartice

Priporočeni prispevki

Ampwhere je, kot je bilo pričakovano, bolj ali manj paper launch. FE bo po vsej verjetnosti za dobit samo v sanjah, vse ostalo pa daleč nad msrp-jem, ko/če bo karkoli dobavljivo.

Tako da nam očitno niti ne preostane drugega, kot čakat na 28. oktober, kaj bo pokazal AMD.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
PS5 Lover reče Dne, 17. 9. 2020 at 19:03:

sem dost razocaran nad novo igrico crysis remastered

cryengine 3 namesto zadnjega 5.6 (pune hamre rore stara verzija, iz casa ps3 konverzije)

izjemno slab multithreading

slab performance na dobrih masinah

in pol dajo kao "can it run crysis mode" ces lej nas kako smo jaki

namesto da bi uporabili zadnji engine in sodobne tehnologije ki bi take stvari laufale milijon hitrejse lol

sej ne zgleda slabo ampak cisto drugo za primerjavo na demo sceni v zadnjem enginu verzije 5.6:

uredilo bitje Enterprise

Deli prispevek

Povezava do prispevka
maksi reče pred 50 minutami:

Očitno ne razumeš besede remaster, kar ti zahtevaš je remake.

hurr durr terminologija

ne ne zahtevam remake, ce ze gredo na drug engine potem magari lahko grejo na dejansko zadnjo verzijo njihovega engina in malo vec resorsov vrzejo v to, glede na to da so le crytek, ki jim je to v ponos

danes se nihce ne drzi nobene "uradno establishane terminologije" teh remaster/remake/re___, pa je nekako neodvisno od tega kar nek zaloznik pripopa na title, to kako kvalitetna ta stvar na koncu je

uredilo bitje Enterprise
  • Všečno +1 2
  • Gnoj 2

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Zakaj pa kr minusi Enterprise-u za cist legit opazko? Tudi remaster bi lahko dali na nov engine. Verjetno bi pripeljalo za sabo kaj dodatnega dela ampak to res ne bi smela bit ovira za dober remaster.

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Samo potem je remake, might as well naredijo Crysis 4, ki se bo bolje prodajal. Nismo Crytek developerji, da bi vedeli kako kompliciran bi bil port na nov pogon (in kako bi bil potem zvest originalu).

Tale remaster delajo zato, ker pri Cryteku že nekaj časa ne cvetijo rožice, pa rabijo denar za nove projekte. 

uredilo bitje maksi

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Zakaj želiš blower design? Ni blo vedno rečeno, da je to najmanj učinkovito hlajenje?

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Ja, zdaj bojo pričeli tržiti zimske in letne kartice :D Ene grejejo, druge hladijo. Pa spomladi in jeseni samo lepo menjaš.

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Pol sem tu zamešal. Poslušal sem Youtube video o tem in zraven igral tarok pa zgleda preslišal to. Full pomembno za navadnega srmtnika ja... me zanima koliko vas bo tuakj dalo kartici za 3600€ v računalnik.

Deli prispevek

Povezava do prispevka

stavil sem da bo sledil odgovor

kdo bo dal 3090 v Sli

hurr hurr durrr

uredilo bitje VonGriffin

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Od nas tukaj sem mislil. Torej je to za 99% uporabnikov foruma nepomemben podatek in sem ga gladko preslišal. Uporabno zgolj v najmočnejših delovnih mašinah. Za mene kot gejmerja pa totalno nepomembna informacija.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 2 minutama:

tema za konzole je v drugi izbi

Lol... verjetno mam trenutno precej močnejši PC od tvojega kolko sem zasledil to kar si pisal tu. In ja, samo za igračke... nič za delo. Eni si pač oboje privoščimo plus to TV.

uredilo bitje tomazek

Deli prispevek

Povezava do prispevka

clovek imam all flash 2 node grucu streznikov z skupaj 48 jeder in 512gb rama, z S9300, za delo

uredilo bitje VonGriffin

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Za delo pravim, da razumem in je čist druga stvar kot za hobi igranje doma. To sem takoj povdaril.

uredilo bitje tomazek

Deli prispevek

Povezava do prispevka

obstaja moznost da bo 3090 tudi nudila sr-iov (kar smo naketeri upali da bo prinesel zadnji Radeon)

zgolj zato ker je tvoja definicija "gejmera" igranje doma tisti par igerC , se ne pomeni da niso skupine ali ljudje ki jim je tehnologija veselje

3090 je ze po definiciji namenjen tistim ki uporabljajo pc za delo ali vsaj specificni hobij, 3080 bo dovolj za vecino potreb 

uredilo bitje VonGriffin

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Pa od kje ti vse to jemlješ in spreobračaš besede? Napisal sem, da je to dokaj nepomembno za navadne smrtnike, da boš lahko priključil v en comp več 3090 skupaj... kar sem tudi povdaril je bilo, da sem to informacijo preslišal, ko sem slišal govor o tem, da serija 30 tega ne bo podpirala... da je 3090 izjema. Pa saj mi je vseeno. Sem kupil grafično v začetku tega leta in je zdaj itak nem menjaval. Ponavadi počakam vsaj 2 leti. Potem pa bomo videli kao in kaj boo aktualno. Pa lp.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Navedek

Napisal sem, da je to dokaj nepomembno za navadne smrtnike

kje ti da ti ves kaj je pomembno za navadne smrtnike ? fak tule je kar nekaj scurkov ki ocitno mislijo kaj je in ni za druge boljse in dober nakup, a gre za vas denar ? 1,5 ali 4k kaj vas briga kolk smo nakateri pripravljeni placati

ce bi 3080 imel nvlink, ne bi bilo smisla za 3090

dobro da ne bos menjal graficne, hvala za tvoj prispevek. Zdaj ves cemu blower

uredilo bitje VonGriffin

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...