Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

maksi reče pred 3 urami:

Tudi intel fanboyi ste se smejali ;)

 

Dejstvo je, da AMD namerava vsako leto izdati gpu na novi arhitekturi (naslednjo leto na 5nm), tako kot pri Zen, bomo videli kako bo Nvidia konkurirala temu.

 

vsako novo generacijo gremo to skozi, maksi nahajpan kako bo amd koncno spacal skupaj geforce killerja in vsako leto nato spet sanja konzole

 

Jensen pa se norca dela

 

 

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka

Kaj, če je AMD razpolovil porabo? To je še vedno 50% gain na watt :D

 

No jaz se veselim in upam, da jim rata, da Nvidia smiri doživljaj.  No zdaj sem še malo bolj povezan z Nvidio in imam direktno komunikacijo z njimi in ne več z dealerji. Kar sem do zdaj videl bo kar težka AMDju. Mogoče bo res AMD streljal z laserji, ampak Nvidia ima v ceveh fotonske torpede. 

Povezava do prispevka

ja, whatever. Bistvo je, da dandanes s 3 giga nimaš kaj delat (niti ETHja majnat), tko da če so razmišljali o 3 giga, ne vem za kaj točno bi blo to uporabno. Mogoče za 4 outpute. That's it. 
Pa prosim ne zdej pisat spoda za kaj so še vedno dobri GPUji s 3 giga rama. Sej je uredu, vem da so, ampak ne v 2020.

Povezava do prispevka

Nvidia bo vedno imela najhitrejši gpu, to je njihov poslovni model (da potem zahtevajo premium za ostale gpuje). Tudi če vleče 400W in je glasna. AMD bi moral biti vsaj za polovico generacije pred Nvidijo, da bi naredili Ti killerja (mogoče naslednje leto).

 

To pa si lahko privoščijo, ker imajo na voljo dosti več inženirjev kot AMD.

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...