Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

HaBiBiAmish reče pred 2 minutama:

Ravno s pomočjo tega bota sem ubodu svoj 5900x... FFS kdo bi si mislu, da bo treba spremljat random twitter account, bit na discord serverju in v telegram kanalu, da dobim jebeni procesor :lol:

Waa, js lovim 5900x. Si ga dobiu na amazon.de? Kaksna cena je bla?

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 5 minutami:

Waa, js lovim 5900x. Si ga dobiu na amazon.de? Kaksna cena je bla?

Ma no fucking way na amazonu, tam grejo prehitro... btw je pravu en švabo da naj bi konec tega tedna bil novi večji stock, customer support live chat vir...

 

dal sem 100€ čez msrp, 650€ na mindfactoryju

 

tule še en link:

https://www.comstern.at/AMD-Ryzen-9-5900X-3.70GHz-64-MB-boxed-3a27752753.htm?sugsearch=AMD Ryzen 9 5900X

uredilo bitje HaBiBiAmish
Povezava do prispevka
Janša reče pred 3 urami:

brave new world; počasi boš doma imel samo displej in kabel, fevdalnemu gospodu super inovativnim podjetjem pa boš plačeval za dovoljenje za uporabo gpu, cpu, ram etc. powerja

 

dežurni forumski filozof je v eni temi to že hvalil kot najboljšo stvar v zgodovini

 

vidiš, to pa nisem niti pomislil - niti ni tako luda teorija...

 

Povezava do prispevka
HaBiBiAmish reče pred 2 minutama:

Ma no fucking way na amazonu, tam grejo prehitro... btw je pravu en švabo da naj bi konec tega tedna bil novi večji stock, customer support live chat vir...

 

dal sem 100€ čez msrp, 650€ na mindfactoryju

 

tule še en link:

https://www.comstern.at/AMD-Ryzen-9-5900X-3.70GHz-64-MB-boxed-3a27752753.htm?sugsearch=AMD Ryzen 9 5900X

Na mindfactory mi je v petek usel za par sekund<_<

alternate.de je tut po 620.

uredilo bitje tiesto
Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 1 uro:

se absolutno strinjam. but then, za 200e se kupi ps4pro in drka hude shpile za teh par mescov, da se vse skupaj umiri. pro tip.

 

koliko komu pomeni 200e je relativno, koliko pa komu pomeni filing nepekočega šupka pa je spet druga. sej ni vse v dnarju, odnos/ego/občutek je večji hudič, kar se kaže v tem kako vsi jamramo čez skalperje in kako da fak je cela jebena situacija letos mogoča.

 

se strinjam - vse je relativno, sej zato sem tudi napisal drugačen pogled na zadevo od tvojega... :)

 

 

 

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 1 uro:

Ej dans sm videl Zotacovo 3080 za dobrih 700e :D

Se splaca stalkat ta account + Zenalert account (ebay ma na vsake neki casa 5800x za 440e).

Poznam osebno tega tipa, lahko potrdim da so legit alerti. Model ful časa vloži v tole. Sam grejo pa zadeve instantno, tko da kdor hoče dobit kaj mora skos to stalkat.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 1 uro:

Kar se mene tice je 700e realna cena za 3080

 

za FE - AIB verzije bodo itak kakih 100€ dražje, tudi ko bo zaloga...

 

gledam pa neki te nove Radeon AIB kartice - ful mi zgledajo lepše in boljše narejene kot Nvidiine...recimo ta mi je prav sexy

 

If this keeps up... NVIDIA will be in serious trouble... - YouTube

 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 8 minutami:

Poznam osebno tega tipa, lahko potrdim da so legit alerti. Model ful časa vloži v tole. Sam grejo pa zadeve instantno, tko da kdor hoče dobit kaj mora skos to stalkat.

Sledim dva dni in deluje legit, mors pa bit hiter ja. Valda ma to nastavljene bote.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 14 minutami:

Poznam osebno tega tipa, lahko potrdim da so legit alerti. Model ful časa vloži v tole. Sam grejo pa zadeve instantno, tko da kdor hoče dobit kaj mora skos to stalkat.

Meni je tip kralj, res tko iznajdljiv na polno... Valda, da vloži ful časa, vse so affilliate linki od katerih tudi zasluži. Amazon ima te fore, da tudi če ne kupiš tega izdelka, kupiš pa nekaj drugega v nekem time frameu, spet gre tebi ta provizija. Pomaga drugim pridet do izdelka, obenem pa zasluži s provizijami, respect. 

Povezava do prispevka
Vodokotlič reče pred 33 minutami:

Malo sem bil direkt v kontaktu z Nvidio in PNY. Slednji sploh ne vedo kdaj bo nova zaloga RTX Founders Edition. A6000, ki jo čakam bo šele na polovici januarja. 

ti sam najdi mi en GA102 chip

bom že jaz ga prilimal na en PCB in ga speštal pod enim water blockom:D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...