Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

Funtech mi je danes napisal, da žal ne morejo zrihtat Gigabyte RTX3080 Gaming OC, ampak da dobavitelj v sredo dobi 1 kos Gigabyte RTX3080 AORUS MASTER in da so mi jo rezervirali do jutri, če me zanima naj plačam predračun - sem reku yolo in vplačal tudi to, pa da vidimo. :D

 

Na computeruniverse sem pisal za vračilo kupnine - zgleda nisem bil lucky one, ki niso danes nič poslali.

 

Na Mlacomu še vedno pravijo, da zaenkrat dobijo samo EVGA GeForce RTX 3080 XC3 ULTRA Gaming, tako da tam sem tudi odpovedal vse zaenkrat...

 

To je to zaenkrat glede misije grafična kartica - the fight continues... :D

Povezava do prispevka

damn, vsaka čast @Stipe2 da se ti da tolko jebat. 

Ampak ti morm rečt, (čeprav se večina folka kle ne strinja), da boš zelo zadovolen. 

Js z mojo 3080 zdej dejansko lahko furam vse na max pa lih da pridem do teh 100-150fpsju @2k. 
Tko da je lih pravi kombo za monitor, da dobi priližno tolko fpsju kot ma refreshrejta (144hz). 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 2 urama:

Na Mlacomu še vedno pravijo, da zaenkrat dobijo samo EVGA GeForce RTX 3080 XC3 ULTRA Gaming, tako da tam sem tudi odpovedal vse zaenkrat...

 

Hehe ta Mlacom. 1 mesec od narocila CPU-ja. Na netu majo se vedno napisno 5-14 dni. Ok, ce ne morete dobit pa ne gre, sam dajte pol spremenit cas dobave ...

Povezava do prispevka
Stipe2 reče Dne, 26. 11. 2020 at 20:46:

 

 mislim, kako je to možno v letu 2020

 

brave new world; počasi boš doma imel samo displej in kabel, fevdalnemu gospodu super inovativnim podjetjem pa boš plačeval za dovoljenje za uporabo gpu, cpu, ram etc. powerja

 

dežurni forumski filozof je v eni temi to že hvalil kot najboljšo stvar v zgodovini

uredilo bitje Janša
Povezava do prispevka
Janša reče pred 1 uro:

brave new world; počasi boš doma imel samo displej in kabel, fevdalnemu gospodu super inovativnim podjetjem pa boš plačeval za dovoljenje za uporabo gpu, cpu, ram etc. powerja

 

dežurni forumski filozof je v eni temi to že hvalil kot najboljšo stvar v zgodovini

 

 

odjeb na gnojisce s tvojo rdeco propagando, saj tle ljudi pusti pri mer

 

Navedek

To je to zaenkrat glede misije grafična kartica - the fight continues..

 

daje se tle vtis da so le gpuji na udaru, office naprave, kamere in vse kar je povezano z trenutno situacijo je nedobavljivo

 

me ne bi presenetilo da si je marsikdo doma letos prvis omislil dober gpu 

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka
Tawny reče pred 8 urami:

 

Hehe ta Mlacom. 1 mesec od narocila CPU-ja. Na netu majo se vedno napisno 5-14 dni. Ok, ce ne morete dobit pa ne gre, sam dajte pol spremenit cas dobave ...

 

Si vsaj dobil info, kdaj bodo dobili 5600X/5900X? Iščem namreč za kolega, pa so daleč najbolj ugodni, kar se tiče novih procov

Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 3 urami:

tisti k jo preplača, sklepam :D

 

ker če na koncu nisi razočaran, pol sploh ne vem zakaj bi se tist k komp kupuje po 5+ letih igral cheapunstvo, če bo itak zadeva letela v primerjavi s starimi garami in bo v njegovih očeh vsaka stvar vredna keša. 

 

 

 

kaj pa tisti, ki bo čakal pol leta, zato da bo prišparal 100-200€ na grafični, namesto da bi ta čas igral...kaj ni to tudi nesmiselno, glede na to, da dnevi gredo in ne živimo večno?

Povezava do prispevka

se absolutno strinjam. but then, za 200e se kupi ps4pro in drka hude shpile za teh par mescov, da se vse skupaj umiri. pro tip.

 

koliko komu pomeni 200e je relativno, koliko pa komu pomeni filing nepekočega šupka pa je spet druga. sej ni vse v dnarju, odnos/ego/občutek je večji hudič, kar se kaže v tem kako vsi jamramo čez skalperje in kako da fak je cela jebena situacija letos mogoča.

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 5 minutami:

 

 

 

kaj pa tisti, ki bo čakal pol leta, zato da bo prišparal 100-200€ na grafični, namesto da bi ta čas igral...kaj ni to tudi nesmiselno, glede na to, da dnevi gredo in ne živimo večno?

Ej dans sm videl Zotacovo 3080 za dobrih 700e :D

Se splaca stalkat ta account + Zenalert account (ebay ma na vsake neki casa 5800x za 440e).

Povezava do prispevka
Dono reče pred 10 urami:

damn, vsaka čast @Stipe2 da se ti da tolko jebat. 

Ampak ti morm rečt, (čeprav se večina folka kle ne strinja), da boš zelo zadovolen. 

Js z mojo 3080 zdej dejansko lahko furam vse na max pa lih da pridem do teh 100-150fpsju @2k. 
Tko da je lih pravi kombo za monitor, da dobi priližno tolko fpsju kot ma refreshrejta (144hz). 

 

Sej to je tudi moja logika za tem - da bom imel kartico, ki bo lahko izkoristila monitor...drugače se mi zdi škoda

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...