Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 4 minutami:

ne vem kaj bi počel samo z denarjem na računu...verjamem pa da je nekomu gušt tudi gledat kako se mu kopiči denar na računu - in potem umre s polnim računom - aja, ne smem s tem butastim argumentom. :D

vlaganje v kripto, delnice, nepremičnine, imaš dosti možnosti v današnjem času

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 42 minutami:

Dobil info od slo dobavitelja. Letos 6800xt ne bo vec, o 6900xt se sploh nobenih informacij, pa je izid cez slab tedn. Ryzni so dobavljivi ampak tle je govora o stevilkah do 5 komadov verjetno do konc leta. Za vsako 6800, ki jo narocajo, morjo v promet spravit se 3090:rofl: cene pa dolocajo tuji dobavitelji in tle si "baje" razdelijo slo razpecevalci max 5% cene.

 

tole vse bolj kaze na tragikomedijo.

 

naj folk kar čaka, da bo ceneje - čez pol leta nas bodo mogoče prosili, če jim prodamo naše kartice za 2 čuka in to se jim bo zdelo še poceni. :D

 

kaj si ti ugotovil glede tvojega Palita - si imel srečo ?

Jaz čakam jutri Funtech, če bodo držali obljubo in poslali - nekako dvomim, ampak ajde...

 

Povezava do prispevka
maksi reče Pravkar:

vlaganje v kripto, delnice, nepremičnine, imaš dosti možnosti v današnjem času

In kaj imaš od tega. Vsakič ko raste si srečen in vsakič ko pade jokaš. Kupiš grafično in uživaš, ko igraš igrice in pogled skozi steklo kompa. Kdor kopiči denar, ga kopičenje tako zasvoji, da mu ga je potem zelo težko zapravit.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 5 minutami:

In kaj imaš od tega. Vsakič ko raste si srečen in vsakič ko pade jokaš. Kupiš grafično in uživaš, ko igraš igrice in pogled skozi steklo kompa. Kdor kopiči denar, ga kopičenje tako zasvoji, da mu ga je potem zelo težko zapravit.

 

great čefurs think alike :D

plačaš položnice in hrano, poskrbiš da imaš rešen stanovanjski problem in da imaš dovolj bufferja če kdaj zagusti in ostalo porabiš...simple life

 

uredilo bitje Stipe2
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 3 minutami:

 

naj folk kar čaka, da bo ceneje - čez pol leta nas bodo mogoče prosili, če jim prodamo naše kartice za 2 čuka in to se jim bo zdelo še poceni. :D

 

kaj si ti ugotovil glede tvojega Palita - si imel srečo ?

Jaz čakam jutri Funtech, če bodo držali obljubo in poslali - nekako dvomim, ampak ajde...

 

Nism kupoval Palita, ze sama vest mi to prepoveduje, ker me je sram kaj tako grdega imeti v svojem stanovanju. Mislim, da bom odlozil nabavo kartice do januarja/februarja. Mudi se mi ne, mam 2080s in zaenkrat sluzi svojemu namenu. Pac trgu se je odpelalo, not my cup of tea. Teb pa zelim, da koncno prides do zeljene 3080 :D nakonc bos pa tri komade dobu :rofl:

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 1 minuto:

Nism kupoval Palita, ze sama vest mi to prepoveduje, ker me je sram kaj tako grdega imeti v svojem stanovanju. Mislim, da bom odlozil nabavo kartice do januarja/februarja. Mudi se mi ne, mam 2080s in zaenkrat sluzi svojemu namenu. Pac trgu se je odpelalo, not my cup of tea. Teb pa zelim, da koncno prides do zeljene 3080 :D nakonc bos pa tri komade dobu :rofl:

 

aja, pardon - Rossoner je nabavil Palit, zdaj vidim. :D

 

ma jebeš izgled kartice, itak je v ohišju - važno da so noise in termalsi ok...sicer pa ta Palit ni ravno grd, vsaj meni ne

 

 

 

Povezava do prispevka
maksi reče pred 13 minutami:

sekundaren vir prihodka

 

Ko je leta 2014 bilo nogometno SP v Braziliji, so (originalnega) Ronalda vprašali, če se mu zdi prav, da se gradi nove stadione, novih bolnišnic pa ne - je odgovoril da nogometa ne moreš igrat v bolnici.

 

Tako je to - če ti je gušt samo kopičit denar, potem ne moreš igrat igric

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 25 minutami:

 

Ko je leta 2014 bilo nogometno SP v Braziliji, so (originalnega) Ronalda vprašali, če se mu zdi prav, da se gradi nove stadione, novih bolnišnic pa ne - je odgovoril da nogometa ne moreš igrat v bolnici.

 

Tako je to - če ti je gušt samo kopičit denar, potem ne moreš igrat igric

Slabo, ti in ronaldo.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 28 minutami:

Tebe pa tudi otrok ni nič omehčal, vidim, si še vedno zagrenjen ko kurac. :D

Men je moj lajf carski sam to ne pomeni da mi je všeč kaj se dogaja. In to da en Retandaldo reče da se fuzbala ne da špilat v bolnišnicah se mi zdi res slabo. No, tut vprašanje zakaj ne gradijo bolnišnic je neumno, ampak ok.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 1 uro:

 

aja, pardon - Rossoner je nabavil Palit, zdaj vidim. :D

 

ma jebeš izgled kartice, itak je v ohišju - važno da so noise in termalsi ok...sicer pa ta Palit ni ravno grd, vsaj meni ne

 

 

 

 

So mi odtegnili danes denar, tako da izgleda je šlo skozi, ampak počakajmo na dispatched status, naj bi prišla nekje med 9-15 decembrom.

Povezava do prispevka
maksi reče pred 54 minutami:

zakaj je neumno, poanta je v tem, da ni problem najti denar za stadione, za bolnišnice pa je

denar se najde ali pa ne . Odvisno kdo investira, in kakšne profite si obeta. Za stadion se lahko najdejo zasebni vlagatelji,  država pa za bolnice nima denarja, zasebnih vlagateljev pa to ne zanima.

 

DaMachk, ta drugi link je že razprodan :D

Povezava do prispevka
Arey reče pred 1 uro:

Men je moj lajf carski sam to ne pomeni da mi je všeč kaj se dogaja. In to da en Retandaldo reče da se fuzbala ne da špilat v bolnišnicah se mi zdi res slabo. No, tut vprašanje zakaj ne gradijo bolnišnic je neumno, ampak ok.

 

sej to je to - glupo vprašanje, glup odgovor...to sem hotel povedat maksiju

Povezava do prispevka

kaj zdaj so tudi že 3060Ti razprodane ? :D

jaz sem enkrat kupil midrange grafično in nikoli več - sem hotel bit kao zaveden potrošnik, pa potem sem se vedno zalotil, da sem se več ubadal z iskanjem optimalnih nastavitev, kot z igranjem - pa vsakič mi je morilo, ker nisem mogel vsega dat na max - evo, meni je to enako nesprejemljivo, kot vam 1000€ za high end grafično...

 

Povezava do prispevka
maksi reče pred 10 minutami:

Sicer zakaj bi, če so kupci pripravljeni plačati več.

 

To je jasna stvar. Po prazničnem decembru sem rekel (jan-feb), ker ponavadi v teh mesecih potrošnja na sploh full pade. S povečano dobavljivostjo in pomanjšano potrošnjo pač sklepam, da se bojo tudi cene prilagodile in stabilizirale.

 

Rossoner reče pred 6 minutami:

Ti pa tudi storniraj te tvoje naročila za 1,2k, pa si probaj eno na amazonu za do 950€ dobavit :D

 

Evo točno to. V tej noriji je okrog 900€ dobra cena. 1200€ pa vseeno norost :) Ampak vsakomur svoje...

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...