Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Meni ekipa ni zgledala tako skurjena kot vsi govorijo. Narekovali so tempo cel klanec, ampak glede na to, da se razlika ubežnikov ni hitro manjšala in so jih polovili komaj čisto na koncu (razen Kwitota), ni bil peklenski tempo. Tudi Soler je recimo odvil in potem še malo držal rep tiste skupine, ni samo umrl in se ustavil, kot se to običajno zgodi, ko gre nekdo res res globoko. Se mi zdi, da so oddirkali malo pametneje kot morda zgleda (čisto možno, da se motim). 

Povezava do prispevka

OK, vem da na polno jumpam sharka ampak vseeno...

 

a mn3 golazen meni, da je ob potencialnem Pogijevem triumfu letos Slovenija končno pripravljena na velicasten sprejem sredi Ljubljane? imam filing, da so rane iz planš de bel fils zaceljene in da je letošnji dvoboj naravnost epski.

 

Pog :worship::wub:

Povezava do prispevka

Ja, to sem tudi jaz razmišljal med etapo. Kuss je enostavno dovolj dober, da so ga lahko pustili samega z Jonasom, če bi Pog slučajno prej napadel in bi Jonas rabil pacing (malo verjetno na tem vzponu, bi pomoje Jonas lahko na tempo kar ok kontroliral). Van Aert in Keldermann sta si na izi vzela, tudi Van Baarle je hitro spustil. Je pa Jonas vsaj ohranil rumeno in bo TJV moral malo nadzorovati dirko. Pomoje je za UAE čisto kul, da Pog še ni v rumenem.

Povezava do prispevka

Pog izvaja Rogla taktiko in bo zmagu na bonus sekunde :D  

 

ChAiN reče pred 26 minutami:

OK, vem da na polno jumpam sharka ampak vseeno...

 

a mn3 golazen meni, da je ob potencialnem Pogijevem triumfu letos Slovenija končno pripravljena na velicasten sprejem sredi Ljubljane? imam filing, da so rane iz planš de bel fils zaceljene in da je letošnji dvoboj naravnost epski.

 

Pog :worship::wub:

 

 

upam, da ja. Ker tisto je blo prizadeto. No sej slovenci so debiln narod in se raj kregajo kot da bi navivali :rofl: 

Povezava do prispevka
ChAiN reče pred 32 minutami:

a mn3 golazen meni, da je ob potencialnem Pogijevem triumfu letos Slovenija končno pripravljena na velicasten sprejem sredi Ljubljane? 

 

...mocno se bojim, da ne.

 

pa ne zato, ker je to Pogi - tudi ce bi zmagal Rogla, bi bilo isto. 

 

enostavno pac, razen v res reeedkih izjemah, nimamo taksne navijaske kulture.  

 

ironija je, da ce se ze nabere lepa mnozica, je to obicajno za skupinske sporte.

 

mene je bilo nadvse sram, ko sem danskemu kolegu kazal slike z nasih sprejemov po zmaganih GTjih in jih je potem primerjal z lanskim Vingegodovim sprejemom. 

 

SRA-MO-TA.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...