Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Pismo gledam zdle startno listo za Baskijo, bo mogu bit Rogla kr v proper formi, ce bo hotu kej praskat. Vingegaard bo mev proper podporo, Remco pride z Lando, UAE bodo spet ornk močni. Upam. da bo zanimiva dirka, da ne bo Vinče mev spet simultanke.

 

Vsaj po imenih zna bit tole najbolj močna GC dirka do Toura.

Povezava do prispevka
Shadow reče pred 29 minutami:

sej Kuss je v slabi formi, bo vinci sam :ninja: 

 

zanimivo bo videt kok je kej Hindley v formi 

 

Kuss je ponavadi (z izjemo lanske Vuelte) čist drug, ko vozi v vlogi pomočnika. Stevi je bil tud kar močan na Kataloniji, tok clo da je dropnu svoje GC mene :D Mi je pa zanimiv, da nima Jonas Valterja tokrat ob seb. Na zadnjih enotedenskih dirkah je bil večinoma Attila Valter tisti, ki ga je izstrelil z leadoutom v klanec.

Povezava do prispevka

Rogla bo pomočnik Hindleyju :)

 

Nekaj mi pravi, da se bo Primož zopet cel teden smejal v kamero in fural po svoje. Ne glede na formo se po moje ne bo izpostavljal, raje bo blefiral do Toura in potem tam skušal presenetit.

 

Klasični poker Roglič.

uredilo bitje svaljek
Povezava do prispevka
bozicekman reče pred 15 minutami:

Na ravni široki cesti se totalno zdemolirajo, kaj naj si človek misli ko bodo začeli jamrat, da neki neki spet ni blo varno narejeno iz strani organizatorja...

Ta gladiatorske norčije je treba nehat in uvesti pravilo, da morajo imeti vsa kolesa se pomožne koleščke ob straneh. Varnost tekmovalcev mora biti na prvem mestu. 

Povezava do prispevka
Navedek

kraljévski -a -o prid. (ẹ́)
1. nanašajoč se na kralje: kraljevska hiša,

2. ekspr. izredno lep, veličasten

♦ vrtn. kraljevska begonija begonija z velikimi srebrno progastimi listi in rdečimi cveti

Navedek

veličásten -tna -o prid., veličástnejši (á ā)
ki vzbuja pozornost, občudovanje zaradi
a) velike razsežnosti: veličastne gore,
b) velikega števila: veličastna množica je bila v sprevodu
c) slovesnosti, zanosa: spregovoriti z veličastnim glasom
č) velike pomembnosti: veličasten dogodek; doseči veličastno zmago / veličastna pesnitev

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...