Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Shadow reče pred 3 minutami:

pizda pogi, ponavadi k se kdo od nasih tko sesuje k tika od drugih kolo je Rogla. Prov cudno je, da je zdej Pog na vrsti. Sanse da Vinko ponovi TDf so se izjemno povecale. 

 

Ma mal mormo tud umirit konje, mejbi bo že v parih tednih spet zuni na bajku, medtem pa na trenažer. Itak bi mev zdle mal premora pred začetkom priprav. 

Povezava do prispevka
dilar reče pred 6 minutami:

 

Ma mal mormo tud umirit konje, mejbi bo že v parih tednih spet zuni na bajku, medtem pa na trenažer. Itak bi mev zdle mal premora pred začetkom priprav. 

 

sej ni problem it na kolo, sam kako se bo zapestje odzivalo in bolelo. Jst sm meu operacijo (na treh koncih zlomljen radius) in sm 2 mesca meu delaj nic, nato pocasi obremenitve in zdej sm koncno po 5mescih na ful, ampak rotacija se recimo ni 100% in bolecina se pojavi ce prevec forciram. Sej verjamem da on ma precej bolse dohtrja kot mi, sam vseeno ni tok u easy to zapestje. 

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 50 minutami:

Men tud ni blo naibol simpatico proslavljanje ze 500 metrov od cilja in kriljenje z rokami, naj bo folk glasnejsi.

 

Ma dej no, kaj ste tle, stare mame, k pišejo complaintse na občine, ker so tamladi od soseda preglasni v bloku, jesus christ :D Tip vsaj zna dva stavka skp spravt v intervjuju, huh? Bodte veseli, da je vsaj en model poleg Vinčeta, ki je vsaj kokr tok na ravni Pogija pa Rogle, drugače bi blo itak dolgčas spremljat kolesarjenje :)

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 12 urami:

A to je narobe, ce mi gre pac en model, ki je po mojem mnenju napihnjenec, na zivce?

 

Ti pac drkas nanj, jaz ne. 

 

Ma kje, naj ti gre na živce, če ti pač gre. Jst sm sam reku, da se mi zdi pretirano, da nekoga hejtaš, ker proslavlja zmago na ciljnem šprintu. Če ne druzga je tudi Pogačar proslavljal kar precej ekstravagantno na parih zadnjih dirkah, pa kaj pol. Mislm, sej zakaj pa neb, če tako dominantno premagaš cel peloton? Ampak ja lej, na srečo maš 100+ kolesarjev za katere lahko navijaš in si njihov pristaš, hvala bogu, da niso vsi enaki. Pa še zdaleč ne drkam na Remcota, sam mu pa priznam, da je tip pač eden najboljših GC riderjev + na intervjujih vedno izpade zelo normalno in se obnaša korektno.

Povezava do prispevka

Sej mu ni kaj očitati kar se tiče dirkanja. Že zdaj je eden boljših s potencialom še za dosti več. Pač neki mi ne štima pri njem, pol me pa itak vse moti kar naredi :) Tudi lani na Vuelti se ni ravno proslavil s tisto potezo, ko se ni hotel podpisati mulčku in fotru in jima je fuknil dres nazaj čez ograjo. Sej možno, da tudi tam ni bilo čisto tako kot je izgledalo, samo pač težko si predstavljam Roglo s kakšno tako potezo. Pa itak je težko pričakovat skoz normalno obnašanje od njih, samo meni se zdi, da se ravno tukaj pokaže kakšen človek je nekdo. 

Povezava do prispevka

kar se Višarij tiče:

 

Navedek

20. etapa bo nedvomno pritegnila ogromno pozornosti, zato bodo na četrtkovem sestanku med drugim določili tudi način dostopa do svetišča na dan etape, kjer pričakujejo več desettisoč obiskovalcev. Cesta, na kateri bo potekala dirka 27. maja, bo zaprta tako za motorna vozila kot tudi za kolesa. Gledalci bodo morali zato na prizorišče peš po romarski poti (Sentiero del Pellegrino) oziroma z gondolo, za katero bo na voljo 3000 vstopnic. Kako do njih? Sredi maja jih bodo podelili na spletni strani podjetja Promoturismo Fvg.

 

Povezava do prispevka
Shadow reče Dne, 23. 4. 2023 at 16:30:

 

sej ni problem it na kolo, sam kako se bo zapestje odzivalo in bolelo. Jst sm meu operacijo (na treh koncih zlomljen radius) in sm 2 mesca meu delaj nic, nato pocasi obremenitve in zdej sm koncno po 5mescih na ful, ampak rotacija se recimo ni 100% in bolecina se pojavi ce prevec forciram. Sej verjamem da on ma precej bolse dohtrja kot mi, sam vseeno ni tok u easy to zapestje. 

nesmes primerjat operacije profijev in navadnih smrtnikov. 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...