Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Lyrical reče pred 5 urami:

Vsi so vedli kaj bo naredil in nobena ekipa ni mogla nic naredit proti temu. Pravi kanibal. :)

 

zaradi obveznosti sem si šele zdajle uspel pogledat dirko in lahko samo ponovim to, kar je že napisal Lyrical...

 

brez besed. Pogi je BOG.

 

moram pa priznat, da ga tako utrujenega še nisem videl nikoli v življenju - tudi lani na TDFju ne, ko je lovil WvAja in Vingegoda po tistih jebenih vertikalnih francoskih vukojebinah.  :D

 

24 let, 2 TDFja, 3/5 spomenikov, prvi po Gilbertu (2009-2011), ki je v zaporednih letih osvojil vsaj en spomenik/leto, 3 v zgodovini, ki mu je uspelo združit TDF in Flanders, poleg vsega jim še v naprej pove, kaj bo naredil, pa mu kljub vsemu ne morejo nič...

 

ne vem. v mojem besednem zakladu ni presežnikov, s katerimi bi lahko opisal to, kar gledamo. :worship:

 

razmišljam in razmišljam, kateri slovenski športnik je bil tako zelo relevanten in benčmarkerski v popularnem vrhunskem športu, pa se enostavno ne morem spomnit nikogar.

 

zahvalite se tistemu zgoraj, da živite v istem času, kot Pogi (in Rogla, Moho,...). to je enkrat in edinkrat. neponovljivo.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 11 minutami:

 

zaradi obveznosti sem si šele zdajle uspel pogledat dirko in lahko samo ponovim to, kar je že napisal Lyrical...

 

brez besed. Pogi je BOG.

 

moram pa priznat, da ga tako utrujenega še nisem videl nikoli v življenju - tudi lani na TDFju ne, ko je lovil WvAja in Vingegoda po tistih jebenih vertikalnih francoskih vukojebinah.  :D

 

24 let, 2 TDFja, 3/5 spomenikov, prvi po Gilbertu (2009-2011), ki je v zaporednih letih osvojil vsaj en spomenik/leto, 3 v zgodovini, ki mu je uspelo združit TDF in Flanders, poleg vsega jim še v naprej pove, kaj bo naredil, pa mu kljub vsemu ne morejo nič...

 

ne vem. v mojem besednem zakladu ni presežnikov, s katerimi bi lahko opisal to, kar gledamo. :worship:

 

razmišljam in razmišljam, kateri slovenski športnik je bil tako zelo relevanten in benčmarkerski v popularnem vrhunskem športu, pa se enostavno ne morem spomnit nikogar.

 

zahvalite se tistemu zgoraj, da živite v istem času, kot Pogi (in Rogla, Moho,...). to je enkrat in edinkrat. neponovljivo.

Meni je edino žal, da Rogla ne bo nikoli zmagal na Toure de France. Ni se mu poklopilo, ima pač to smolo, da živi v istem obdobju kot Pogi. 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 37 minutami:

Kuss bo fural giro ter tour

meni en boljsih in predanih garacev poleg wouta 

 

Ma ne vem, men se zdi, da od tistega leta, ko je Roglič spušil Tour na predzadnji dan, ni več na istem nivoju. Eno etapo dobro odvoz, potem pa že naslednjo odpade kd star knof. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...