Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

tiesto reče pred 5 minutami:

Kdo je pa reku, da je sploh ker kolesar cist? :rofl:

 

da pa ti sistematsko 10+let vodis v rezultatih in dopingu, pa mal najeda.

 

ne vem, shadow je takega mnenja očitno.

 

recimo, da imam neko "patološko" potrebo po objektivnosti, tako da me dvojna merila glede recimo skyja napram jumbo vismi orenk zmotijo.

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 2 minutama:

 

ne vem, shadow je takega mnenja očitno.

 

recimo, da imam neko "patološko" potrebo po objektivnosti, tako da me dvojna merila glede recimo skyja napram jumbo vismi orenk zmotijo.

Vse lepo in prav ampak kje si pa bil pred Jumbo ero? Pac dejstvo je, da je Sky najvecja sistematicna mafija, kar se dopinga tice in to se v letu 2020 ni spremenilo.

 

Also

dafaq je blo z Jumbo dans? :wacko: nikjer nobenga

Povezava do prispevka
zasledovalec reče pred 5 minutami:

A je kdo vidu kaj se je zgodil na spustu s TJV?

 

Kr naenkat je mogu Roglic lovit in sam se Bennet je bil zravn?

 

 

 

Upam, da ni se ni Kuss kej skrešal, ker to ni normalno, da ga ni bilo zravn na temle klancu. 

 

Pizda, čist nikjer nič ne piše, kaj da fak se je dogajal tam 20 30 km pred koncem. Pa kje da fak so vsi Vismovci?! Kuss je prečkal cilj 10 min za zmagovalcem, Dumoulin pa 12. 

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
tiesto reče pred 4 minutami:

Vse lepo in prav ampak kje si pa bil pred Jumbo ero? Pac dejstvo je, da je Sky najvecja sistematicna mafija, kar se dopinga tice in to se v letu 2020 ni spremenilo.

 

Also

dafaq je blo z Jumbo dans? :wacko: nikjer nobenga

 

kako misliš kje sem bil? jaz izpostavljam samo to, kako vsi pljuvajo po skyjevem vlakcu, medtem ko TJVjev vlakec pa nobenega ne moti... dvojna merila, nič drugega. ne zagovarjam skyja, če na to namiguješ, zgolj dvoličnost me zmoti.

letos niso pa nobenega na dopingu ujeli, tako da ne vem od kje izjava, da se letos ni nič spremenilo?

 

edini "izgovor", ki ga hejterji lahko imajo je ta, da je sky pač res že dolgo na sceni in se jih je folk prenasitil. podobno kot svoj čas barco v fuzbalu recimo.

 

Shadow reče pred 3 minutami:

ker ma Sky/ineos dost vec sranja na sebi kot ga ma Jumbo, pa za Jumbo se niso se nikjr pojavla namigovanja na doping 

 

vse je res, ampak ali boš res trdil, da ti TJVjevi rezultati ne delujejo sumljivi? ko van aert na ravninah premaguje šprinterje in v klanec hribolazce, ti to ne sproži nobenega alarma? ko navijajo tak tempo, da jih komaj kdo dohaja, pa ko so povprečne hitrosti na etapah nenormalno visoke?

 

 

pa pustimo stat, sry da sem malce derailal temo, ampak me dvojna merila res zmotijo...

 

 

Povezava do prispevka
shure reče pred 1 minuto:

Rogla skupno četrti, pol minute zadaj. Tole mi izgleda kot kak mnozičen padec Visme? Tudi Rogla je dolgo sam lovil nazaj in verjetno tudi zarad tega izgubil na koncu.

 

Neka pizdarija je mogla bit na zadnjem spustu. Sam čudno mi je, da ni blo nobene kamera zraven.

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 6 minutami:

@Zorz no, ja. Tut Jumba noben ne zagovarja, sploh po letosnji sezoni, ko je 86kg model (WvA) izboljsal cas Pantanija na eni etapi, ne spomnim se ker klanec je bil. Lahk debatiramo se tri dni pa ne bomo prsli do kraja. Cist ni nihce. Mogoc cez 10let dobimo nove zmagovalce.

 

točno to sem napisal shadowu. nebi sicer rekel, da ima WvA 86kg, ampak 75 - 80 nekje pa prav gotovo in vsekakor dosti več kot klasični hribolazci. lepo da še nekdo premore zdravo mero skepticizma oz. kritičnega razmišljanja :)

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 1 minuto:

Kar se zmeri ne razlozi izginotja celotne Jumbo flote :D

 

Ena od razlag za Kussa bi bila, da bi dal Rogliču svoje kolo, ampak ja :D to bi pojasnilo sam enga :D Folk popizdeva na twitterju od Visme, ker ne dajo nobenih informacij ven, kaj se je zgodil.

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 1 minuto:

 

točno to sem napisal shadowu. nebi sicer rekel, da ima WvA 86kg, ampak 75 - 80 nekje pa prav gotovo in vsekakor dosti več kot klasični hribolazci. lepo da še nekdo premore zdravo mero skepticizma oz. kritičnega razmišljanja :)

Sam povzel sm komentar, ki sem ga nekje zasledil glede 86 :D pac al je WvA fenomen al pa doping dumper kot Pantani, druge poti ni.

dilar reče pred 2 minutama:

 

Ena od razlag za Kussa bi bila, da bi dal Rogliču svoje kolo, ampak ja :D to bi pojasnilo sam enga :D Folk popizdeva na twitterju od Visme, ker ne dajo nobenih informacij ven, kaj se je zgodil.

Haha js tut skoz refresham pa pizde nizozemske nc ne napisejo

Povezava do prispevka

"Na vrhu predzadnjega vzpona sem imel težave z oblačenjem dežne jakne. Nisem je mogel zapeti do konca, zaradi česar sem ostal preveč zadaj v skupini. Glavnina se je nato med spustom raztrgala. Potrebno je bilo veliko truda, tudi ogromno dela ekipnih kolegov, da smo se vrnili v ospredje, za kar pa sem plačal ceno na ciljnem vzponu. Drugače nisem imel težav s kolesom, samo z dežno jakno."
 

LOL

Povezava do prispevka
tiesto reče Pravkar:

"Na vrhu predzadnjega vzpona sem imel težave z oblačenjem dežne jakne. Nisem je mogel zapeti do konca, zaradi česar sem ostal preveč zadaj v skupini. Glavnina se je nato med spustom raztrgala. Potrebno je bilo veliko truda, tudi ogromno dela ekipnih kolegov, da smo se vrnili v ospredje, za kar pa sem plačal ceno na ciljnem vzponu. Drugače nisem imel težav s kolesom, samo z dežno jakno."
 

LOL

 

svašta, dobra reklama za dežne jakne zadnje dni, ni da ni :D sam še vedno ne vemo, kje za fak so se zgubil vsi Vismovci :D A čist sam zarad tega, k so lovil so vsi odpadl? 

Povezava do prispevka
gorann reče pred 3 minutami:

Dobr sam da ni kaksn padec forme

 

Problem je, ker so si ornk zožali strateške možnosti, Kuss je padel v GC-ju na 23. mesto in zaostaja skoraj 10 min. Včeraj so recimo poslali Kussa v beg in so moral drugi lovit. Ampak OK, jst nism tok pesimist kot folk na MMC-ju, ko folk že reže žile :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...