Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

V mislih favoritov že zloglasni Angliru
Vse oči pa so že uprte v konec tedna, ko bosta na sporedu etapi s ciljnima vzponoma. Še posebej brutalen bo nedeljski. Takrat kolesarje čaka cilj na Alto de Angliruju, 12,4 km dolgem klancu s povprečnim naklonom 9,9 odstotka, kar pa ne pričara prave težavnosti. Vzpon velja za enega najtežjih v svetu kolesarstva, saj se v zadnjih sedmih kilometrih naklon ne spusti pod dvomestno številko. Najbolj naporen odsek je Cueña les Cabres, 3 km pred ciljem je naklon kar 23,6-odstoten.
 

ofaaaaaak :confused: BRUTALNO

Povezava do prispevka

OMG, Bennettu vzeli današnjo zmago, Ackermann je dobil etapo.

 

Navedek

And you thought waiting for VAR was bad? More than an hour after he crossed the winning line as the clear victor of stage nine of this year’s Tour of Spain in Aguilar, Irish cyclist Sam Bennett was disqualified for barging during the sprint.

 

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Pomoje ni razlike. Sam kako lepo je izpeljal ti dve etapi in pridobil pol minute. Carapaz je šprintal fuuul prezgodaj, se vidi, da mu manjka kolesarska šola.:rofl:

 

Sem prišel z laufanja, pa rekel, da pogledam posnetek brez spoilerjev. Dobro da sem.:happy: Noro Rogla:avadodo:

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 1 uro:

 

Meni je blo dokaj wtf da se je Quickstep odločil ga peljati na Vuelto glede na profil etap. Če bodo hudo navijali tempo v nedeljo zna bit da jih precej ne bo preživelo časovne omejitve. 

da napišem namesto Qja:

enkrat je Hvastija rekel, da se od fantov pričakuje tudi določeno število tekmovalnih dni na leto in da je to tudi razlog zakaj gre Rogla na Vuelto.

 

lahko da so za Benneta podobno gledal pa so rekl jebesh, pejt na Vuelto do kamor boš pač prišel :rofl:

 

p.s. pojma nimam koliko tekmovalnih dni ima letos Bennet za sabo :ninja:

uredilo bitje ChAiN
Povezava do prispevka
ChAiN reče pred 6 minutami:

da napišem namesto Qja:

enkrat je Hvastija rekel, da se od fantov pričakuje tudi določeno število tekmovalnih dni na leto in da je to tudi razlog zakaj gre Rogla na Vuelto.

 

lahko da so za Benneta podobno gledal pa so rekl jebesh, pejt na Vuelto do kamor boš pač prišel :rofl:

 

p.s. pojma nimam koliko tekmovalnih dni ima letos Bennet za sabo :ninja:

 

NIma tolk mal:

 

- Santos Tour Down Under

- Race Torquay

- Cadel Evans Great Ocean Road Race

- UAE Tour

- Paris - Nice

- Vuelta a Burgos

- Milano-Torino

- Milano-Sanremo

- VOO-Tour de Wallonie

- Tour de France

- Gent-Wevelgem in Flanders Fields

- Scheldeprijs

- La Vuelta ciclista a España

 

V bistvu bi težko kaj več oddirkal letos :D

Povezava do prispevka
shure reče pred 1 uro:

Sem prišel z laufanja, pa rekel, da pogledam posnetek brez spoilerjev. Dobro da sem.:happy: Noro Rogla:avadodo:

 

heh, norel sem iz službe kot zmešan in prišel domov ravno v trenutku, ko se je en tip z zeleno majico pripeljal čez cilj.

 

rekel sem si, Rogla ne more bit, ker je ravninska etapa, gotovo je etapo dobil eden od one povabljene španske ekipe, ki ima ravno tako (svetlejše) zelene drese. ampak, hm, kako, če ima podobne hlač(k)e kot Rogla in praktično iste nogavice? v tistem trenutku se eurošportovca ravno zadereta, he's done it again.

 

jokov sem (od sreče). :wub:

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
dilar reče pred 1 uro:

Lol, sem mislil, da mu je vseen par sekund zmanjkalo do rdeče majice :D Sej ne vem, a ne bi blo boljš, da bi vseen pustil Carapaza v rdečem do nedelje :)

 

sorry za dvojni post, tole sem spregledal.

 

najprej so organizatorji dirke šteli, kot da so vsi prišli v cilj v istem času, naknadno so to spremenili in Carapazu nabili ravno takšen zaostanek, da sta zdaj časovno izenačena.

 

za moj okus bi bilo boljše, da bi Carapaz ostal v rdečem. ne zaradi Rogle samega, temveč zaradi ekipe, ki bo zagotovo morala bit zdaj bolj aktivna, kot bi bila sicer.

Povezava do prispevka

Ineos in 9 ekip se je danes bunilo na štartu, ker so baje organizatorji spremenil zaključek etape iz sprinterske na gorsko, s čimer je Roglič dobil 3 sekunde prednosti pred Carapazom. Po pravilih šprinterskega zaključka se kao časona razlika začne merit šele po 3 sekundah razlike al neki. Mejbi lahko kdo kej več pove.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...