Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Boris reče pred 2 minutama:

Mah jst tem mutibaricem nc ne verjamem. Tko k astana zmaga al pa kk tak češki klub kot je uae so sumljivi. 

Ma sej vem, ze 100 pogreta zupa sam ajde, Rogla je bil tretji tedn zadnji dan, zlaman od Dauphine. Da pa Doumolina pa Wouta nazges  za +min, sploh Tom je odpeljal na nivoju Bregna 2018, je res mal tk tk. Al pa res once in a lifetime.

uredilo bitje tiesto
Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 22 urami:

BTW se še komu zdi da je poel žival ampak mu hudo manjka na taktiki?

 

haha, ravno včeraj sem tud sam razmišljal o tem. :D

 

pri njemu se enostavno ne morem znebit občutka, da se mu dostikrat niti ne da kaj preveč razmišljat o sami taktiki bolj podrobno, ker se zaveda svoje (pre)moči in se je načeloma navadu zanašat zgolj na ta segment.

 

to bo nora Itzulija. :ododava:

 

28 sekund razlike, Rogla praktično z mladinsko ekipo, Pogi z vsemi najmočnejšimi topovi. non stop razgiban teren, s kolesarstvom obseden folk ob progi, pa same etapne krasotice.

 

btw, med top 5 na današnjem kronometru 3 iz TJV. letos je očitno izredno dobra bera kakovostnih drogic. :D

 

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
S<3NEC reče pred 17 minutami:

Ne. Samo na koncu nek amaterski posnetek.

 

Crap :( TJV so pa dobr zastavl, Vingegaard je kot kaže v odlični formi, Foss zna bit pa še en super potencialn mlad rider, zna bit nevarn v naslednjih letih.

 

EDIT:

 

EyOKQbUXAAMbWHT?format=jpg&name=large

 

Kva ma to Roglič za en zic? Komi se ga vid, k je  tok tanek :D

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
dandzo reče pred 4 urami:

Rogla :avadodo::avadodo: Res nisem pričakoval, da bo na koncu Pogi tolk izgubil. Če je bil tisti podatek točen, je sam na zadnjem vzponu 10 sekund izgubil.

 

Baje je bil veter v prsa pri Pogačarju, tko da neki je zih zgubu tam pred zadnjim klancem. 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 8 urami:

Deluje mink selle italia logo

 

Hvala za info @Boris


Drugač bo pa zanimivo v naslednjih dneh. Pogačar ma lih tok zaostanka, da bo moral ofenzivno vozt, Hirschi je tud zelo dobro odpeljal kronometer in je glede na profile etap aktualen tudi za GC. Pri Ineos je Yates nadpovprečno odpeljal kronometer in nadaljuje z odličnimi vožnjami letos, trenutno najbolje pripravljen v Ineos, medtem Geoghegan Hart spet dokaj obupno. Pomoje bi mogu it Ineos z Yatesom na Tour, Geoghegan Hart pač v polni konkurenci nima za burek. Od konkurence je razočaral tudi Hugh Carthy (fak, kakšna prekla je ta tip, ne me jebat), sem pričakoval kaj več od njega po tistem kronometru na lanski Vuelti.

 

Bomo vidl, kako se bodo odrezal Jumbo Visma mladci. Me zanima, kaj bosta skuhala Yates in Pogačar, oba imata enak zaostanek do Rogliča, bo Pogačar pustil Vismi, da pokriva skoke Ineosa al bo FOMO pokrival s svojimi UAE pomočniki. Komi čakam :)

 

Povezava do prispevka
gorann reče pred 46 minutami:

Jest kle vidim roglica in pogacarja kot favorita pol pa dolg nbenga

 

Mene zanima, kaj lahko Hirschi sprovede, pa Yates zna bit tud nevaren z dokaj stacked Ineos ekipo. Verjetno bo dost zavisel od tega al jim bo uspel izolirat Rogliča, ker vseh napadov ne bo mogu sam pokrivat.

 

 

Tle se clo vid zaključek Rogličeve vožnje, tip je faking afterburnerje vklopu zadnjih 300 m :D

 

EDIT: tole ste vidl? Sem pobrisal, je bil April fools :D

 

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
Shadow reče pred 2 urama:

tjv je itak prpelal mularijo ne pa top ekipe. pa drgac je bu vingegaard zravn. Bol lahk ma Pogi problem k se mu je hirschi nekje zgubu

 

Sej so bli UAE-jevci na konc še zravn. McNulty je prišel v cilj par sekund za Pogačarjem, Hirschi pa še mal kasnej. Pri Vismi se je pa Vingegaard ves čas skrival na koncu glavnine,  pa pol clo šprintal v cilj. Ni mi pa res čist jasn, kaj so misln včer, da sta šla tako VIngegaard kot Foss na polno v ITT-ju.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 19 minutami:

danes sem sel ze za ob 6h v sluzbo, da lahko zdaj doma v miru gledam zakljucek etape.

 

ma, da poka! :D

 

Na konc se bodo pa vsi skupi prpelal v cilj :D

 

A mn3njačarji dissate Kirbyja na twitterju? Je zdejle neki joku :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...