Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

lol čist mi je svetovno pr žulsu, tip skoz čist isto sceno izvede, pa vseen vsi krepnejo na tist skok njegov :D škoda za Mohoriča, sm upal, da mu kej uspe na spustu. Dost bedn ta San Remo drugač men, plus Ineos je itak navil tempo na Poggio in je blo dost dolgčas do vrha. 

Povezava do prispevka
bozicekman reče pred 22 urami:

Moram še jazst oddat mojo napoved za San Remo, in grem off topic pa napovem Ewana

 

svaka čast za tole napoved, ni prav dosti zmanjkalo. :D

 

tiesto reče pred 21 urami:

e: Kuss do 2024 v JV :w00t:

 

odlično! torej se je le odločil za kariero superpomagača in ne bo šel v 'kolesarsko rekonstrukcijo' z namenom, da bi v bližnji prihodnosti postal tudi sam kapetan na GTjih.

 

bozicekman reče pred 2 urama:

Prov lepo je videt ta nepričakovan rezultat.

 

fak, kako obožujem kolesarstvo - zadnjih 15km sem se od navdušenja tresel kot šibica. :D

 

Navedek

Novinarji francoskega in belgijskega časopisa L’Equipe in Het Nieuwsblad so posodobili seznam najbolje plačanih kolesarjev.

 

Navedek

1. Chris Froome (Israel Start-up Nation) 5,5 mio evrov

2. Tadej Pogačar (UAE-Team Emirates), Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) 5 mio evrov

3. Geraint Thomas (Ineos Grenadiers) 3,5 mio evrov

4. Egan Bernal (Ineos Grenadiers) 2,8 mio evrov

5. Michał Kwiatkowski (Ineos Grenadiers) 2,5 mio evrov

6. Julian Alaphilippe (Deceuninck – Quick-Step) 2,3 mio evrov

7. Wout van Aert (Jumbo-Visma), Alejandro Valverde (Movistar), Richard Carapaz (Ineos Grenadiers) 2,2 mio evrov

8. Vincenzo Nibali (Trek-Segafredo) 2,1 mio evrov

9. Mathieu van der Poel (Alpecin-Fenix), Adam Yates (Ineos Grenadiers), Primož Roglič (Jumbo-Visma), Thibaut Pinot (Groupama-FDJ), Jakob Fuglsang (Astana), Romain Bardet (Team DSM) 2 mio evrov

10. Elia Viviani (Cofidis), Nairo Quintana (Arkéa-Samsic) 1,9 mio evrov

11. Fernando Gaviria (UAE-Team Emirates) 1,8 mio evrov

 

Povezava do prispevka
dilar reče Dne, 20. 3. 2021 at 19:11:

A niso rekl, da na Mohoriča dirkajo?

 

Navedek

"V ekipi smo sicer zadovoljni, a smo nekako upali na kaj več," je za Radio Slovenija dejal Mohorič. "V zaključku nama je s Sonnyjem zmanjkalo malo nog, da bi bila že takoj s tistimi najboljšimi, ki so napadali. Ujela sva jih prepozno in zaradi tega porabila preveč energije. V sprintu sva bila pečena, saj v ospredju niso popustili," je zaključek preizkušnje ocenil Gorenjec.


"Sam sem želel Sonnyju potegniti v sprint, a nihče od naju ni imel dovolj moči, da bi lahko sprintala v boju za prva tri mesta," je še dodal Mohorič, ki ga najprej prihodnji teden čaka dirka po Kataloniji (22. - 28. 3.), nato pa po počitku sledijo aprilske ardenske klasike.

 

Povezava do prispevka

Tnx Quessoy, a se drugač še komu zdi, da Mohorič res čudno zgleda na kolesa prot ostalim pro kolesarjem? Ne vem, a ma mač drugačno konstitucijo al ma sam pač drugač still pedaliranja, sam res tko zgleda kd bi dal enga random amaterja iz Selške v peloton :D

Povezava do prispevka

Skoz je precej sklonjen, vsaj meni zgleda ko en notredamski zvonar. Nasprotno kot Bole recimo, on mi je zmerej zgledal kot da je daleč najbolj vzravnan v celem pelotonu in sem ga takoj opazil. 

 

Sicer pa res ne vem zakaj za fuka dirkajo za tega Colbrelija no. Tip nima enega vidnejšega rezultata, zmeraj se valja tam okrog petega mesta nekje. Pa sej to so v resnici dobri rezultati, sam očitno ni zmagovalec, pa upam da bojo to kmalu dojel in pustil Mohota da zase dirka. 

uredilo bitje Jake the Mess
Povezava do prispevka

:avadodo:

 

 

also uceraj se je zacela Volta a Catalunya in takoj Movistar z genialno taktiko :D Navili tempo v klanc, razbili grupo in potem ene 15km do cilja rekli eh kurac in nehali vlect :rofl: Na spustu sm mislu, da bo Soler napadu, sam ni blo ne. 

 

aja Froom zgleda za en kurac, ce ga ne nafilajo s cisterno mamilj ne bo nic vec znjega. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...