Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

No ja, sej če bi se vsi mi ozirali na to bi mogli nehat spremljat piciklizem že kdaj, '95 ?

Kadar bodo stresli Wigginsa in Froomeja, takrat se je za zbat. Nč prej.

 

Je v tej temi morda kdo, ki bi za zmagovalca Milano - San Remo napovedal še koga drugega kot pa MVDP-ja ?

uredilo bitje bozicekman
Povezava do prispevka
Boris reče pred 5 urami:

da bom en dan ustal przgal fb pa vidu kaksno neprijetno novico na cycling news. Tu mam bolj Pogija v mislih

 

Shadow reče pred 1 uro:

mah jst tudi.

 

Zorz reče pred 1 uro:

no ja, tudi rogla oz. TJVjevci

 

+9k. tole vse skupaj enostavno izgleda preveč lepo. v tem trenutku sta toliko močnejša od vseh ostalih, da na trenutke izgleda prav grozljivo.

 

je pa vsaj ena 'dobra' stvar v tem, da nimata ne Rogla ne Pogi resnega kapitala za sabo, ki bi kakršnekoli nepravilnosti lahko leta in leta pometal pod preprogo (Armstrong). če bo kaj, bo prišlo ven IMO še isti trenutek.

 

bozicekman reče pred 14 minutami:

Je v tej temi morda kdo, ki bi za zmagovalca Milano - San Remo napovedal še koga drugega kot pa MVDP-ja ?

 

verjetno samo tisti, ki upa, da zaradi padca ali pa tehničnega razloga ne pride do cilja. :D

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
bozicekman reče pred 1 uro:

No ja, sej če bi se vsi mi ozirali na to bi mogli nehat spremljat piciklizem že kdaj, '95 ?

Kadar bodo stresli Wigginsa in Froomeja, takrat se je za zbat. Nč prej.

 

Je v tej temi morda kdo, ki bi za zmagovalca Milano - San Remo napovedal še koga drugega kot pa MVDP-ja ?

 

Ha 95...rajši ne beri kaj se je dogajalo pred tem 😁

 

Mislim da der poela ni napovedalo veliko folka. Tista zadnja dva klanca mi delujeta preveč za njega. 

 

V zadnjih 10 letih je blo 5 odločitev v grupnem sprintu na ostalih se je odločalo na poggiu. 

 

Se najboljša je bila zmaga Nibalija v 2018.

Povezava do prispevka

moj hot take, Mohorič v labodjem spevu svoje super tuck tehnike spizdi na spustu iz Poggia in zmaga v begu :D itak ni šans pomoje :D 

 

Gledam pa, koga je Mohorič premagal 2012 na pionirskem? (junior) svetovnem, Caleb Ewan je bil drugi :lol: Mathieu van der Poel 10., sicer ne vem,  a je bil ta tud 10 star takrat :lol: na mladinskem je bil pa Caleb Ewan 4., Žuls pa 9.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...