Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

According to reports in the Netherlands, Roglič has recently returned to full training and is expected to study the hugely important 17th stage mountain finish on the Col de la Loze today.  

 

“Lora was with Primož last week on Monday and Tuesday and he was not quite back to his best,” Zeeman reportedly told AD. “As soon as training became serious again, he participated in everything. Thanks to the good work of our medical staff, he can train fully.”

 

https://www.cyclingnews.com/news/primoz-roglics-tour-de-france-remains-in-doubt-despite-return-to-training/
 

Imo je res fix tour, hvalabogu.

Povezava do prispevka

sem kar prepričan, da je šlo pri Rogli bolj za previdnostno paniko s strani ekipe, kot karkoli drugega. z Gesinkom že cel teden kolesarita po alpskih vršacih, kakor je priobčil že prijatelj tiesto zgoraj. :)

 

je pa zanimivo, kako sta se Rogla in Gesink do zadnjega pripravljala na višini, medtem ko je šel Dumoulin že prejšnji teden v Nico.

 

btw, na dirki ki jo omenjaš dilar, je zaradi enega pozitivnega izzida na virus odstopila celotna ekipa Bore.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 uro:

sem kar prepričan, da je šlo pri Rogli bolj za previdnostno paniko s strani ekipe, kot karkoli drugega. z Gesinkom že cel teden kolesarita po alpskih vršacih, kakor je priobčil že prijatelj tiesto zgoraj. :)

 

je pa zanimivo, kako sta se Rogla in Gesink do zadnjega pripravljala na višini, medtem ko je šel Dumoulin že prejšnji teden v Nico.

 

btw, na dirki ki jo omenjaš dilar, je zaradi enega pozitivnega izzida na virus odstopila celotna ekipa Bore.

 

Pizda jst tole res ne vem kako bo to lavfal, zdej je reku še organizator Toura, da naj bi dovolil gledalce, celo do 5000 al neki takega je omenjal.

 

Za Roglo je pomoje od Visme športni direktor rekel, da po izkušnjah Rogliču sede, da je skor do konca na višinskih, da se tako najbolj izkaže na kasnejših dirkah.

Povezava do prispevka
dilar reče Dne, 24. 8. 2020 at 13:59:

A mislte, da ma Mezgec šanse za kakšno "šprintersko" etapo? Neki so govoril, da zaradi manjke pravih šprinterskih etap letos na Touru ne bo najboljših šprinterjev, da bodo ti letos v večjem številu na Giru.

Sem čakal do sedaj, da so dokončno potrjene ekipe oz. kolesarji. Mezgec vsekakor ima šanso za zmagat kakšno etapo ampak treba priznat, da bo to zelo težko. V kolikor mu rata zmagat pri tej zasedbi šprinterjev, kapo dol.

Ewan, Degenkolb, Viviani, Trentin, Stuyven, Colbrelli, Bennett, Sagan, Mezgec. To so samo tisti, ki jih gojim v spominu za šprinterje, polovico sem jih sigurno pozabil naštet.

Povezava do prispevka

McLaren se umika iz sveta kolesarstva, Tony Martin pa je podpisal novo dvoletno pogodbo s TJV.

 

Navedek

Prvi mož ekipe Deceuninck-Quick je v torek obiskal svojega varovanca Jakobsena in bil nad videnim pretresen.

 

"V precej slabšem stanju je kot Remco, ta dobro okreva. Če bo sledil vsem nasvetom, bo v šestih tednih povsem okreval. Pri Fabiu pa bo precej drugače.

Bojim se, da bo potrebnih več mesecev, da se bo sestavil. Zelo sem šokiran. Iz obraza so mu odstranili 130 šivov, ostal mu je samo en zob, potrebna bo operacija mehkega neba v ustih, še vedno ima omrtvičene glasilke. Grozno," je bil  hudo prizadet Lefevere, ki bo v prihodnje vse sile skušal usmeriti v to, da bodo kolesarske dirke bolj varne.

 

:confused:

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Tony Martin podaljšal za Jumbo Visma še za 2 leti. Super novica, sicer je že kar star, ampak se mi zdi, da je bil na zadnjih GT-jih eden od ključnih članov Visme, tip je res taprav garač. Plus letos je drugače že namigoval, da zna po letošnji sezoni zaključit kariero.

 

En je objavil intervju z njim na rtvslo pod komentarji. Je sicer v nemščin, ampak google translate solidno prevede.

 

https://www.dw.com/de/tony-martin-stürze-machen-mir-mehr-sorgen-als-das-coronavirus/a-54678448

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 7 minutami:

A si ni tip enkrat dal brus papirj na sedež, kao da ga bo bolj držalo v poziciji? 

Lahko si mislite, da rezultat ni bil najbolj prijeten :D

 

Sej se mi zdi, da je imel sedež od Rogliča, ki ga je izdelal Berk, neko podobno foro. Verjetno ni lih šmirgl papir :) Ampak vem, da je na spletu pisalo opozorilo, da sedež uniči kolesarske hlače :D

 

https://www.berk-composites.com/product/berk-rogla-saddle/

 

Tale sedež pomoje.

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
Boris reče pred 11 minutami:

Vedno je uporabljal brus papir zato da ne drsi dol iz sedeza. Mas fotke na netu k ma krvave hlace. Nikol ni mel od berka zic wtf

 

Nism govoru za Martina... Roglič naj bi uporabljal ta Berk sedež, vsaj na nekih dirkah.

 

EDIT: je pa možno, da sej jaz kaj pomešal. Vem, da je Berk neki objavljal, da sodeluje z Jumbo Visma, pa sedežu se reče Rogla, pa zdi se mi, da je enkrat nekdo omenjal, da Rogla uporablja za TT sedež od Berka. Na slikah sicer zgleda kot da ma Fizik sedež.

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
Boris reče pred 2 urama:

dvomim da mu pustijo furat od berka sedez glede na to da ima ekipa sponzorje in tezko da bi mu dovolili furat xy zic

 

Sej pravim, en je to pisal, da naj bi Roglič neke TT odpeljal na Berk sedežu, plus ko je Berk dal ven ta sedež (ki se mu reče Rogla, možno da je sam naključje :) ), je napisal, da so na njem že zmagali etapo na Giru. Ne bi blo pa tud prvič, da je kakšen pro fural material, ki ni od sponzorjev. Ponavad pol sam prekrijejo logo al pa dajo gor celo logo od sponzorja. To so mel tud pri maratorncih, ko je Nike zdej naredil nek nov čevelj, ki dokazano izboljša čas maratona za par procentov in so pol tekači, ki so sponzorirani od Adidasa in drugih brandov prekril logo od Nike-a pa dal gor logo od svojih sponzorjev.

 

Ampak sej pravim, možno da je tole za Rogliča misinformation. Prvi post se je predvsem nanašal na to, da ni uncommon, da majo TT zici hrapavo površino za oprijem.

 

EDIT: Evo, končno. Roglič potrdil udeležbo na Touru!

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka

Annemiek van Vleuten pa je par dni nazaj zmagala še cestno dirko na evropskem prvenstvu in je tako trenutna evropska in svetovna prvakinja. V tem letu je če sem prav prebral zmagala 6 od 8 dirk, na katerih je nastopila :avadodo:

 

Aja pa v zadnjih 25 km Strade Bianche sta bila od nje hitrejša le van Aert (ki je postavil 4. najboljši čas v zgodovini na tem segmentu) in Brent Bookwalter (Mitchelton-Scott)

 

The effort required to make it five wins out of five since racing returned from the coronavirus break meant Van Vleuten rode the third-fastest final 25km of both the men’s and women’s races.

 

Her time of 46-35 required an average speed of 33.3km/h over both gravel sectors and tough inclines, reaching a maximum of 82.8km/h.

Only the winner of the men’s race, Wout van Aert (Jumbo-Visma), and seventh-placed Brent Bookwalter (Mitchelton-Scott) managed quicker times of the 2020 participants, of which only 87 across both races finished.

 

Bookwalter was just a minute quicker as he recorded one of the best results of his career, while Van Aert’s effort gave him the fourth-best overall time on the segment.

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...