Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

dilar reče pred 5 minutami:

 

A boš za naslednjo dolgo turo tole usekal: https://www.strava.com/activities/3954159087? :D

bi slo ja, sam bi bil cajt podvojen pri meni:D

naslednja gorenjska bo na mangart, zal nisem blizu doma

 

sem ga vidu enkrat tam v kranju v mehiski v straziscu, sem bil glih s frendom pa sta prsla on pa punca

Povezava do prispevka
Boris reče pred 6 urami:

Lepo. Ampak realno se bodo borili za kaksno etapno zmago. 

 

heh, ravno vceraj sem razmisljal o tem. ce ne bo kaksnega soka na zacetku (padec, slab dan), sem preprican, da je Pogi predober GC kontender za razkiranje ekipe na (zgolj) eno ali dve etapni zmagi. 

 

call me stupid, ampak trenutno bi jim IMO v UAE morala bit prioriteta spravit Pogija med top 10 v GC, na daljsi rok bi imel (on in ekipa) pri samem razvoju vec od tega, kot pa zgolj od etapne zmage na TdF, za katero je itak verjetno samo se vprasanje casa, kdaj jo bo tako ali tako dosegel.

 

dilar reče pred 5 urami:

Fak komi čakam, pokal bo že v prvem tednu, ker grejo skor takoj v klanc, če sem si prav zapomnil.

 

tako je, prva in tretja etapa sta razmeroma ravninski, cetrta in predvsem druga etapa sta pa prakticno gorski.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...