Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Jst pa mislim, da bo skočil na zadnjem klancu, ker bo ponorel, če se bo moral furat v takem tempu kot so se včeraj. Najbolj fascinantno mi je bilo, da je Formolo par kilometrov pred Tadejevim napadom vlekel kot zmešan in da potem ni odpadel kot knof od gat, ampak se je skoraj do konca fural v skupini okrog Vingegaarda, kar verjetno kaže na to, da njihov tempo ni bil glih strupen. Na koncu so sicer ujeli še Carapaza, ampak najbrž bolj zato, ker je Richard napadal že v petek in kuril energijo ter tudi zato, ker mu je potem včeraj Pogi najbrž izsesal vso voljo do kolesarjenja. :D

 

Jst upam da pride Moho spet v beg, čeprav zna biti danes težko, ker bodo verjetno v begu tudi hribolazci kot je recimo kakšen Lopez, sploh glede na to, da se gre na 2000m in da si ga je včeraj vzel bolj na izi in zaostal skoraj 22 minut. Če bi igral stave bi najbrž za etapno zmago vrgel 10€ na Supermana in na to da bo Pogi skočil 8-10km od cilja in vsem ostalim nabil še 1:30-2:00 minuti.

Povezava do prispevka
Caffrey reče pred 43 minutami:

Probal je. Ce ne gre je tako boljse. Meni je nlo cudno ze vceraj da je sploh startal. 

 

Verjetno so hotl vidt, če bo šlo na boljš, vseen se mi zdi tip tok team player, da bi šov pomagat Vingegaardu za GC, če bi se počutu koristnega, pa mejbi napadu kšno etapno zmago. Upam, da se uspe sestavt do Olimpijskih, čeprav prov velik časa ni do cestne dirke...

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 8 minutami:

To mi je pa hudo neumno. 

 

Że na giru je folk odstopal zdej isto. Roglic ok pač poškodba samo taki odstopi so pa neumni. 

 

Ne vem pa kako bi lahko pri uci to rešili. 

zelo neumno

kao pač boli me kurac za ekipni uspeh, etapne zmage, ipd., i just quit

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 2 urama:

:avadodo:kok je ketna tole prezivela :rofl::ododava:

 

Isti kurc je za ketno in za menjalnik, tud ce krizas ketno tko kot je to pogacar vcerj

Pa to kak folk obcuduje da je na velkem zobniku spredaj vozil, ni nic drugac kot ce bi na manjsem spredaj pa nekje na petem zadaj, ocitno mu je ta kadenca bolj pasala 

Povezava do prispevka
andrejus reče pred 13 urami:

Z dopingom vemo kako je,  Važno je da te ne dobijo. Tukaj si ni treba delat utvar. Vrhunski šport je to.

 

jaz sem glede naših kolesarjev zelo miren. mi nimamo NOBENEGA zaledja bogatih sponzorskih pogodb in nimajo NOBENEGA zaledja ugledne zveze, ali posameznikov znotraj le te, ki bi lahko pometali stvari pod preprogo.

 

Armstrong je imel takšno zaledje vpliva in denarja, da je bilo to mogoče prikrivat. pri nas tega ni in nikoli ne bo. če bodo koga od naših dobili, bo šel v tistem trenutku 'direktno pod avtobus'. brez vsega skrivanja.

 

dandzo reče pred 3 urami:

Jst pa mislim, da bo skočil na zadnjem klancu, ker bo ponorel, če se bo moral furat v takem tempu kot so se včeraj. Najbolj fascinantno mi je bilo, da je Formolo par kilometrov pred Tadejevim napadom vlekel kot zmešan in da potem ni odpadel kot knof od gat, ampak se je skoraj do konca fural v skupini okrog Vingegaarda, kar verjetno kaže na to, da njihov tempo ni bil glih strupen.

 

na ES so debatirali točno to, kar si omenil; Poginatorjeva odločitev je bila hipna (kar je navsezadnje med vrsticami po etapi potrdil tudi sam), ker je videl, kako so ostali okrog njega skurjeni in si je rekel, mogoče pa lahko naredim razliko.

 

omenila sta tudi dejstvo, da so Pogijevi najbližji šele včeraj štartali z avtodomom v Francijo, kar se verjetno ne bi zgodilo, če bi imeli že prej v načrtu včerajšnji skok.

 

za danes, si mislim, da bo, če bo vse po sreči, zgolj kontroliral etapo, morda naredi kakšen skok par kilometrov pred ciljem, če bodo ostali spet opešali.

 

a generalno gledano je on svoje naredil včeraj in zdaj je dirka dobila drugo dimenzijo. ne potrebuje napadov, potrebuje le kontrolo. 

 

Mutombo reče pred 1 uro:

Ne vem pa kako bi lahko pri uci to rešili. 

 

prepoved nastopa na naslednjih 2-3 GTjih/klasikah?

 

ampak potem bodo itak vsi kar naenkrat 'poškodovani'.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
gorann reče pred 48 minutami:

 

Isti kurc je za ketno in za menjalnik, tud ce krizas ketno tko kot je to pogacar vcerj

Pa to kak folk obcuduje da je na velkem zobniku spredaj vozil, ni nic drugac kot ce bi na manjsem spredaj pa nekje na petem zadaj, ocitno mu je ta kadenca bolj pasala 

 

Daj preberi še enkrat kakšno neumnost si napisal. 

Če je prenos enak je tudi kadenca enaka.

Povezava do prispevka

eh hawa jst pa ne bi bu tok miren. Mogoce mi kot zveza ne, ampak pogi vozi za UAE in sam poglej kdo je v UAEju, sami bivsi kaznjenci zaradi dopinga. Usi italjani seveda. To bi te moglo skrbet, k jst recimo niti nvem kako lahk UCI sploh pusti takim ljudem, da so blizu kolesarstva. 

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 12 minutami:

 

Daj preberi še enkrat kakšno neumnost si napisal. 

Če je prenos enak je tudi kadenca enaka.

Da sori poznavalec zorz, skoraj enak prenos

ampak so take razlike da je mogoce 5 rpm vec ali manj in zato izberes moznost vecjega zobnika spredaj in vecjega zadaj, ker je tko lazje

 

Ce kdo dvomi mas preprost izracun

Stevilo zobkov spredaj delis s stevilom zobkov zadaj

Kombinacij je dost

 

Pri manj rednih zobnikih je to sploh dost opazno, da ti sjebe kadenco 

Povezava do prispevka
Shadow reče pred 31 minutami:

eh hawa jst pa ne bi bu tok miren. Mogoce mi kot zveza ne, ampak pogi vozi za UAE in sam poglej kdo je v UAEju, sami bivsi kaznjenci zaradi dopinga. Usi italjani seveda. To bi te moglo skrbet, k jst recimo niti nvem kako lahk UCI sploh pusti takim ljudem, da so blizu kolesarstva. 

 

UAE ekipa je ekipa k ma dost keša, tko da rečt, da Pogačar nima finnačnega zaledja je mal tko tko.

 

To da so pa v UAE sami nadopingiranci je pa tud tko tko rečt, dopingiranci so po vseh ekipah, v TJV je DS Grischa Niermann bil recimo suspendiran po priznanju jemanja dopinga tekom svojga dirkanja, EF manager Vaughters je bivši dopingiranc, itd itd. Če bi vse bivše dopingirance pometal iz ekip, lahko kr zaprejo, pa še polovico novinarjev s sabo vzamejo.

Povezava do prispevka

jst nism cikal na to, da drugi nimajo. Povsem jasno, je da majo use ekipe shady modele :D Jst sm teu sam rect, da govort da nasi ne bi bli dopingiranci kr "ni zaledja" je pac naivno :D  Pa ne pravim, da so, sam dnarja pa zaledja da prids do kvalitetnega dopinga pa majo. 

Povezava do prispevka

Zeeman za Wielerflits:

Zeeman po odstopu Roglica: "On je bil dobesedbo "izbit" s Toura s strani Colbrelli-ja".
"Padec je del kolesarjenja, to se lahko zgodi v hekticnih trenutkih, toda on je bil tukaj zbit s Toura (knocked out). To je tezko sprejeti. "
Na pripombo WF-a, da Colbrelli pravi, da sta zapela s krmili, pravi Zeeman:
"Imamo drugacno razlicico (videnje) tega. Zgodilo se. Ampak kaj naj recem: edinega izzivalca Pogačarja ni vec na Touru. "

 

https://www.wielerflits.nl/nieuws/zeeman-na-opgave-roglic-hij-wordt-letterlijk-uit-de-tour-gebeukt-door-colbrelli/?utm_campaign=twitter&utm_medium=twitter&utm_source=twitter

Povezava do prispevka

sej najboljse so take etape da ze na zacetku v prvem tednu dobis dost prednosti

a ni blo lani na vuelti enako, ko so kao favoriti odpadl v parih etapah na zacetku

 

brezveze furat en teden neke ravninske in gledat dolgocajtne sprinterske etape pa kao v drugem tednu pol mal bolj zares

Povezava do prispevka
Shadow reče pred 1 uro:

Mogoce mi kot zveza ne, ampak pogi vozi za UAE in sam poglej kdo je v UAEju, sami bivsi kaznjenci zaradi dopinga. Usi italjani seveda. 

 

dilar reče pred 38 minutami:

UAE ekipa je ekipa k ma dost keša, tko da rečt, da Pogačar nima finnačnega zaledja je mal tko tko.

 

to sta oba validna komentarja in razumem, kaj hoceta povedat. res pa mocno dvomim, da ima (recimo) Pogi tako mocno kolesarsko ime, da bi bili sposobni daljsega sistematicnega prikrivanja nepravilnosti. cetudi ima UAE na desetine miljonov moznosti zato.

 

Armstrong je imel veeeeeeeliko mocnejse ime, najmocnejse osebne sponzorje, najboljso ekipo tistega obdobja, amerisko zvezo, pa se kaj drugega zadaj, da je to prikrivanje uspelo. 

 

sicer je pa res brezveze to obremenjevanje. dokler ne bodo rekli drugace, je cist kot solza. 

 

Povezava do prispevka
dilar reče pred 7 minutami:

E5XH2OKXwAIsVci?format=png&name=900x900

 

Kva si milste o tem? 

 

 

easy. vsak, ki je imel opravka z Nizozemci ve, da najprej poskrbijo zase in za svoje (WvA je za TJV Nizozemec, upam, da je to jasno), za ostale jim je bolj malo mar (oziroma jim je mar toliko, kolikor imajo lahko v prihodnosti koristi od tebe). 

 

je bilo pa ze ob zadnjem podpisu WvA s TJV jasno, da so mu poleg denarja obljubili marsikaj, da so ga uspeli zadrzat. dejansko je WvA svoja lastna entiteta v TJV. :)

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...