Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

hawa meyta reče pred 8 minutami:

noro in neponovljivo. :ododava:

 

zdaj si pa samo predstavljajte, da bi se za njegovim hrbtom vozil se Roglic. :cry:


imo taki voznji tudi rogla ne bi mogel sledit, noro :avadodo:

uredilo bitje wuzi
Povezava do prispevka
wuzi reče pred 5 minutami:

imo taki voznji tudi rogla ne bi mogel sledit, noro :avadodo:

 

tega sicer nisem hotel napisat, sem pa malo namigoval. :D

 

po drugi strani pa dvomim, da bi si Pogi z Roglo ob boku upal napast od tako dalec. 

 

po tretji strani pa prav vids fo, kar je napisal @tiesto; Pogiju se prav vidi, kako mu gre voznja na klanec v grupi na kurac. enostavno se zeli vozit v svojem ritmu. :ododava:

Povezava do prispevka
Caffrey reče pred 4 minutami:

Saj to ze zdaj delajo. Pac da unicujejo ostale v ekipi.

 

zaenkrat se nisem imel obcutka, da bi se dve (ali vec) ekipi dogovorili za namerno izcrpavanje ekipe UAE oziroma direktno Pogija. ce/ko se to zgodi, bo druga zgodba. ena ekipa sama proti Pogiju verjetno res nima sans...

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Jaz upam da Pogačar v enmu Touru uspe zavrtet celotno mentaliteto slovenskega naroda, iz hlapcev, kok smo mi prdni pa dobri, jekleno srce, jočem dal je otroku bidon

 

do tega da treba uničit vse, neglede na karkoli magar mu konjske igle v noge šopajo, vse tekmece treba tko pokorit da se bodo jokal ob cesti

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 minuto:

 

zaenkrat se nisem imel obcutka, da bi se dve (ali vec) ekipi dogovorili za namerno izcrpavanje ekipe oziroma direktno Pogija. ce/ko se to zgodi, bo druga zgodba. ena ekipa sama proti Pogiju verjetno res nima sans...

Ne vem kdo je vceraj intervju dal po tekmi....se mi zdi da eden od Ineosa. Direktno je rekel da je bil cilj da se celo etapo UAE matra in zmatra. Dvomim da so edini ki jim je, ali pa da jim bo, to taktika. Pa drkanje s fake skoki v hrib. To lahko da bo ze jutri.

Povezava do prispevka
Caffrey reče Pravkar:

Ne vem kdo je vceraj intervju dal po tekmi....se mi zdi da eden od Ineosa. Direktno je rekel da je bil cilj da se celo etapo UAE matra in zmatra. Dvomim da so edini ki jim je, ali pa da jim bo, to taktika. Pa drkanje s fake skoki v hrib. To lahko da bo ze jutri.

Edini k bo skocu, bo Pogi, pol pa naj skacejo za njegovim hrbtom.

Povezava do prispevka
Caffrey reče pred 3 minutami:

Spomni se Roglica prejsnja dva toura. Pokrivanje skokov ni samo fizicno zajebano. Se huje je psihicno bit ves cas na prezi, ko se ekipe menjajo pa drkajo cel dan,

Ah seveda, tist sm v hecu napisal. Ineos bo sigurno drkal, pa se kdo se bo nasel, sam ce bo spet mel dobre noge + napovedano je slabo vreme?, znajo minute letet.

Povezava do prispevka

GC classification pa čist bizarn, van Aert 2., Vingegaard 5., pa to pri vseh pizdarijah, ki so se jim dogajal na Touru in pred njim. Smola smola res za vse skupej, res upam, da Roglič dobi še kakšno resno šanso za zmago na Touru.

 

Svaka čast drugač Pogačarju, tip je norc. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...