Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Na cesto parkirati karkoli je zelo slaba ideja, ce bi se kdo hotel izogniti padcu ali kaj podobnega bi se zabili direktno noter. Ampak vsaj kako vecjo tablo bi lahko dali. Sem jo videl na Rakeku pod mostom, pa moram reci, da ni variante da to vidis ko gre na polno.

 

Skoda za Mezgo, sem mislil, da je ukradel zmago na crti.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 47 minutami:

OK, načeloma je res bilo označeno kam zavit, ampak fuck no, da organizatorji niso (z)mogli potegnit tam enega traku po desnem pasu ceste...?  :D

 

Še dobro da ni bilo na prejšnji etapi kakšne pizdarije ko so vozili tu pri nas ker bi jih spet poslušali. :rofl: Sploh ko so peljali mimo te veleumne ideje:

 

image.jpeg.b1a75b166a896b649f37bb8698d590a8.jpeg

 

:wacko: En model je stal tu malo naprej z neko tablo, ampak na srečo ni bilo nobene pizdarije čeprav sem videl enega da se je zapeljal preko v tisti gužvi. 

Povezava do prispevka
dandzo reče pred 4 minutami:

Tole je res ena velika sramota, kar si je Mišič privoščil na koncu. A res nekdo ne premore niti toliko empatije, da odmakne mikrofon, ce mu nekdo pove, da ne zeli dajati izjave, ker je pretresen zaradi smrti kolega? Amazing...

 

In na koncu še podelitev. Neverjetno Kako słabo so to izvedli.

Povezava do prispevka
Navedek

Tratnik, Mäder's teammate last year, often shared a room with the lamented Swiss rider. "We raced together a lot and were often roommates. I'll never forget the Vuelta in 2021 when he took home the white jersey. Gino was a helpful and hard-working guy. He was a very courteous and calm guy and a true professional. He was a little shy when we first met. Later, we actually grew close. Gino stood for his principles, and with that, he often inspired me. It is unbelievable that he is no longer here. I am going to miss him, and I will remember him forever."

 

Povezava do prispevka
dandzo reče pred 1 uro:

Tole je res ena velika sramota, kar si je Mišič privoščil na koncu. A res nekdo ne premore niti toliko empatije, da odmakne mikrofon, ce mu nekdo pove, da ne zeli dajati izjave, ker je pretresen zaradi smrti kolega? Amazing...

Mišič je tako verjetno fenomenalen v fafanju. Tip nima pojma, prileze do nekega komentiranja in prvo sezono kaže, da nima pojma, potem pa se nauči nekaj izrazov in jih trajba non stop. Pri skokih tak ne veš al samo prevrti kaseto in jo zaigra za vsak skok ali dejansko on govori. Monotono, fejk kričanje oz bolj iztiskanje dreka na wcju.  

 

No saj večina teh mladih komentatorjev je podobnih.

 

Avstralec je lahko še vesel, da mu ni neke random Twitter statistike začel citirat.

Povezava do prispevka
Boris reče pred 6 minutami:

Je pa res ce so sli dol 100

 

Vceraj sem se enkrat na TdF unchained gledal, kaj je Pidcock izvajal na spustu iz Col de Croix de la Fer - dobesedno prifuknjeno. Pri 80km/h+ je sel tip gladko polagat ovinke, pri cemer ni nikakor zmogel registrirat, kaj ga caka za naslednjim blazjim ovinkom. 

 

Ne vem sicer kako to resit, ampak preprican sem, da si bodo veleumi na svetovni kolesarski zvezi izmislili kaksno omejitev hitrosti pri spustih. :D

 

 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 29 minutami:

Tezko zdj bit pameten sam a sta oba padla na istem mestu? 
mi je cuden ta padec k cesta iz albule dokler ne prides do zelezniske je dost pregledna in malo ovinkov pa se te so brez dreves 

 

je pa res ce so sli dol 100

je malo prehitro za tale ovinek

 

https://twitter.com/rrkpierre/status/1669689187560300546?s=46&t=oVnMjtuZOZIP7GFY75-1Sg

 

Padca naj bi bila na istem mestu ampak ne v istem času.

 

Sicer pa..upam da bodo pustili "analitiki" to nesreco pri miru.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 38 minutami:

 

Vceraj sem se enkrat na TdF unchained gledal, kaj je Pidcock izvajal na spustu iz Col de Croix de la Fer - dobesedno prifuknjeno. Pri 80km/h+ je sel tip gladko polagat ovinke, pri cemer ni nikakor zmogel registrirat, kaj ga caka za naslednjim blazjim ovinkom. 

 

Ne vem sicer kako to resit, ampak preprican sem, da si bodo veleumi na svetovni kolesarski zvezi izmislili kaksno omejitev hitrosti pri spustih. :D

 

 

ma nimas tu kaj resevat to je car kolesarstva. Pac vsak se zaveda kaj se zgodi ce peljes v graben. Nevem pa zakaj so zadaj sli 100kmh dol ce je bla dirka ze odlocena

Povezava do prispevka
trpotec65387628363 reče pred 2 urama:

Mišič je tako verjetno fenomenalen v fafanju. Tip nima pojma, prileze do nekega komentiranja in prvo sezono kaže, da nima pojma, potem pa se nauči nekaj izrazov in jih trajba non stop. Pri skokih tak ne veš al samo prevrti kaseto in jo zaigra za vsak skok ali dejansko on govori. Monotono, fejk kričanje oz bolj iztiskanje dreka na wcju.  

 

No saj večina teh mladih komentatorjev je podobnih.

 

Avstralec je lahko še vesel, da mu ni neke random Twitter statistike začel citirat.

Ne me jebat, kaj bi sele blo, ce bi svoje delo opravljal brez dostojanstva in neprofesionalno? A bi zacel kricati na Ideja, da naj mu da izjavo, ker ga bo drugace skupaj s Cermeljem razbil?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...