Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Boris reče pred 29 minutami:

Na covid ja 😂🤟

 

mimogrede, če bo vse OK, bo ekipa iz cestne golazni v kratkem postala svetovno - ali pa vsaj francosko - prepoznavna.

 

nekaj sem pametoval po twitterju in me je včeraj kontaktiral francoski novinar, ki piše članek o slovenskem kolesarskem fenomenu. zabičal sem mu,- da mora poslat link, ko bo članek objavljen. če nimamo tule nikogar, ki zna francosko, bomo pač gugltranslejtali. 

 

skratka, Boris, citiral sem te zato, ker je bilo direkt drugo vprašanje o tem, ali se Rogla in Pogi dopingirata. :D

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Drogirajo. Hmm ne bi temu tako reku. Sigurno ne konzumirajo teh dodatkovvpreko igel. Pa tudi krvnega dopinga ni vec. 
 

so pa druge zadeve katere doprinesejo razliko. 
 

potem mas tu letne plane “dopinga” in team doctor tocno ve vsebino tvoje krvi in urina do dneva natancno. 
 

zato je letos ogromno favoritov odpadlo ker se jim je ta plan porusil ker dirke niso bile na taprave datume

Povezava do prispevka
Navedek

Thanks a lot ! I need to ask the question about doping : quite a lot of Slovenian riders got caught, especially in the Aderlass affair. I must stress that Pogacar and Roglic have not been inquired, but do you believe in their incredible performances ? If you follow cycling, you may know of the Festina affair of 1998, who made every French cycling fan a bit suspicious...

 

jaz sem mu tole odgovoril...

 

Navedek
Hmmm, I don't know how to anwser this particular question. I'm 30+ years old, so I've been around for quite some time and I saw some things in professional sport I thought I would never see - especially when it comes to cycling (still hurts when I remember my childhood hero - Richard Virenque).
 
If I anwser your question directly: NO, I don't believe Roglic and Pogacar are using illegal doping at this particular point, but like I said, I'm not a young and naive person, everything is possible. It would absolutely break my heart if we find out in 5-10 years that they were using doping.
 
I'm sad to say that personally I don't believe a single rider in professional cycling who claims he's completely clean. They're all somewhere in 'grey (anti)doping area'. I believe it's physically impossible to go through TDF, Vuelta or Giro completely and utterly clean, your body just wouldn't be able to go through it all.

 

btw, včeraj sem mu predlagal še pogovor z Bogdanom Finkom in Martinom Hvastijo; s Finkom je že govoril, s Hvastijo še ne.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 uro:

 

jaz sem mu tole odgovoril...

 

 

btw, včeraj sem mu predlagal še pogovor z Bogdanom Finkom in Martinom Hvastijo; s Finkom je že govoril, s Hvastijo še ne.

 

Pi*** saj se tocno vidi kam pes taco moli in kaj tip isce - skandal.

 

Mislim, tvoj odgovor je bil cisto na mestu in je tvoje osebno stalisce, ki mu lahko samo prikimam, ampak jaz bi ga ob takem vprasanju poslal v 3pm. Obnasa se kot da sta Roglic in Pogacar z neba padla, ne pa da je prvi na sceni in med top 10 ze kr neki let, drugi pa vec kot ocitno multi-generacijski talent, ki se rodi vsakih XY let. 

 

Pa sploh ni tuki fora dopinga, al ja al ne, ce ja, kako, ce ne, kako je to mogoce...mislim, 100 drugih vprasanj bi lahko zastavil, a ne, tip kr na prvo zogo: "Velik Slovencev je blo dopingiranih, zih sta ta dva tut, a ne?"

 

Fakoff mas res, kurc pa tak sportni novinar, ki isce samo skandal in negativizem.

 

P.S. Ja poznam David-a Walsha in vem kako to gre, ma vseeno.

Povezava do prispevka
Boris reče pred 2 urama:

Drogirajo. Hmm ne bi temu tako reku. Sigurno ne konzumirajo teh dodatkovvpreko igel. Pa tudi krvnega dopinga ni vec. 
 

so pa druge zadeve katere doprinesejo razliko. 
 

potem mas tu letne plane “dopinga” in team doctor tocno ve vsebino tvoje krvi in urina do dneva natancno. 
 

zato je letos ogromno favoritov odpadlo ker se jim je ta plan porusil ker dirke niso bile na taprave datume

 

katere so te "druge zadeve"?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...