Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Mutombo reče Pravkar:

Ej Q si kej spal ponoć al te że trese? :D

 

heh, ponoči sem še spal, me je pa začel trest pred 15'. prjatu moj, danes zna pokat na polno. :D

 

MihaKihot reče Pravkar:

zmagu bo bernal iz minuto prednosti pred roglo

 

močno dvomim da ravno za minuto, ampak komot se zgodi, da napade in mu ne bodo mogli sledit.

 

glede na pretekle etape, njegove boleče obrazne grimase in bedne poizkuse skokov, ne verjamem, ampak še bolj čudne stvari so se dogajale v športu.

Povezava do prispevka
Boris reče pred 18 minutami:

To so lame napisi. Googlaj guilty 76 pa poglej kaj delajo

majstri ne da se mi limat slik


 

 

 

77788FD6-53DD-4922-B749-D7E9734FE27E.jpeg

 

 

Nice, Kraftwerk tour de france album, hud album. Moj prvi pravi koncert pri 15h, ko so bli v  Križankah :)

 

Lance pravi, da če danes ne zmaga Pogačar, da bo nehal furat The Move :D

Povezava do prispevka
Boris reče pred 39 minutami:

To so lame napisi. Googlaj guilty 76 pa poglej kaj delajo

majstri ne da se mi limat slik

 

heh, ah, kje bodo to naši ati in mame ki so tam limali po cestah. :D

 

mimogrede, evo članek, ki sem vam ga obljubljal pred parimi dnevi.

 

Navedek

Po izračunu Le Monde iz lanskega leta je bilo 42% slovenskih kolesarjev, ki so med leti 2009 in 2019 postali profesionalci, suspendiranih zaradi dopinga, kar je svetovni rekord na tem področju. Operacija Aderlass ("krvavitev" v francoščini), ki se je začela v Avstriji, je odkrila težavne povezave med zdravnikom, ki dela v svetu kolesarjenja, in Milanom Erzenom, vodjo ekipe Bahrain-McLaren. Več slovenskih tekačev in športnih direktorjev je bilo suspendiranih, država pa se je leta 2019 povzpela na drugo mesto v dokazanih primerih dopinga za Kolumbijo. Toda imena Rogliča in Pogačarja v nobeni preiskavi niso bili nikoli omenjeni.

 

:(

Povezava do prispevka
dilar reče pred 9 minutami:

Pravjo, da bo danes zmagovalec eden izmed ubežnikov.đ

 

EF zna danes pridet do zmage. Trije so v begu.  SIcer ne štekam čist te strategije, da riskira Uran 3 svoje gorske pomočnike. 


mogoce racunajo, da bo napadel in se odcepil od ostalih GC kandidatov da pol uzgejo en TTT :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...