Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

johnbi reče pred 5 minutami:

Lepo sem vam povedal včeraj da sem videl slabost pri naših in da nista mogla Lopeza pokrit, pa ste mi rekli da ne neumnosti govorim...danes ste pa videli

 

naša dva sta še vrhunsko limitirala izgube, na takle klanec je minuta takoj 


zakaj bi mogu roglic lopeza lovit? Imo je bil plan foila Kussa, da se pobere sekunde  in ne rabi Roglic sprintat s pogacarjem, ce bi ostal zravn.

uredilo bitje zasledovalec
Povezava do prispevka
dilar reče pred 5 minutami:

Lol de la Cruz se bo zjokal :D

 

kaj je bilo? :D

 

johnbi reče pred 4 minutami:

Lepo sem vam povedal včeraj da sem videl slabost pri naših in da nista mogla Lopeza pokrit

 

ga ni cloveka na svetu, ki bi TdF odpeljal brez enega samega slabega trenutka. ce je bilo tole danes slab trenutek, potem je vse v najlepsem redu.

 

Pogi je bil 2,5km do cilja ne v rdecih, ampak v vijolicastih obratih. pa je vseen izgubil samo 30s. dobesedno nic.

 

vse je pod kontrolo, ni panike. samo nesrec in defektov se je treba pazit.

 

Povezava do prispevka
Kosinus reče pred 3 minutami:

Meni je bolj logično Jožef, Josef, Sepp. Vem pa ne.

 

in ves kaj, imas popolnoma prav. Josef (Sepp) Bradl, recimo. :)

 

dilar reče pred 1 minuto:

Roglič bi lahko sam pregorel v lovljenju, bi ga lahko še Pogačar na konc šišnu.

 

ali je bila samo vizualna varka, ali je tam cca 1,5km do cilja Rogla res ze skoraj ujel Supermana, tko, na nekih 15m razlike?

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 minuto:

 

in ves kaj, imas popolnoma prav. Josef (Sepp) Bradl, recimo. :)

 

 

ali je bila samo vizualna varka, ali je tam cca 1,5km do cilja Rogla res ze skoraj ujel Supermana, tko, na nekih 15m razlike?

 

Nekje vmes je zgledalo, kot da je kar blizu, sam pomoje je bil tak klanc, da je blo to itak ene 15 sekund :D

Povezava do prispevka
zasledovalec reče pred 2 minutama:

Pomoje vizualna, ker ko od strani pokaze je zmeri razlika zgledala ene 5x vecja :D

 

dilar reče pred 1 minuto:

Nekje vmes je zgledalo, kot da je kar blizu, sam pomoje je bil tak klanc, da je blo to itak ene 15 sekund :D

 

ja, cisto verjetno samo opticna varka. jaz pa ze ustal s kavca takrat in se zacel drt na ves glas, haha.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...