Skoči na vsebino

[multi] Dragon's Dogma 2


Priporočeni prispevki

Tijuana reče pred 2 urama:

Capcom ponovno špilu dodal mikrotransakcije po reviewih

Navedek

Things you can buy for the single player ARPG include fast travel points, Rift Crystals for hiring Pawns and buying special items, appearance change and revival consumables, a special camping kit that weighs less than normal ones, and a few others.

kaksni smetarji res

 

folk tut jamra, da je balanced v prid mikrotransakcijam, upam da je overreaction sam v vsakem primeru res ciganski capcom

Povezava do prispevka
Paljo reče pred 13 minutami:

Na Steamu je ze review bomban.

 

Pa pizdenje, da ne mores startat nove igre enkrat, ko naredis lik in slucajno nisi zadovoljen z njim, ker se to shrani v cloud in nobeno brisanje ti ne pomaga.

 

 

 

Čaki kaj? Torej če hočem iti na novo z novim likom ne morem, tudi če mi je ok da se prvi zbriše? 

Če je to res, ne vem če ne bi poskušal refund dobiti na PS Store...

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 1 uro:

kaksni smetarji res

 

folk tut jamra, da je balanced v prid mikrotransakcijam, upam da je overreaction sam v vsakem primeru res ciganski capcom

 

Capcom je v full jew mode že tko ene 10 let, ampak jim gledamo skozi prste, ker pač delajo fenomenalne špile. Oziroma vsaj jaz kot physical games lover ful opazim njihovo židovstvo. Street Fighter 4 Ultra ni bil nikdar izdan za PS4 generacijo, kljub temu da jih je folk ful ful prosil. Super SF 5 je imel vanilla disk v škatli in DLC kodo na papirčku. RE 8 Gold je imel vanilla disk v škatli in DLC kodo na papirčku. RE 4 R Gold ima vanilla disk v škatli in DLC kodo na papirčku.

 

Tko da ja, ni to ravno od včeraj, Capcom so pogoltni prašiči že skoraj dve generaciji. Ampak so pač pogoltni prašiči z izjemnimi špili.

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 19 minutami:

https://steamcommunity.com/app/2054970#scrollTop=0

 

save se da brisat, samo folk očitno ne ve da obstaja steam cloud save, ki ga je potrebno deaktivirat.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=3195345797

 

Tole bo pravi link.

 

Se zmer gnil pristop, da ti ne omogoci imet vec saveov (za vsak lik svojega).

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka
PS5 Lover reče pred 1 minuto:

Pa probaj še če dela v kombinaciji z tem modom, da lahko uživamo tudi lasniki starejših RTX:D

 

https://github.com/Nukem9/dlssg-to-fsr3

da mi nisi poslal to neke viruse =)) da mi ne bos shekal kurcine na pcju =))

 

bom probal.. sam ne bom se neki prevec zajebaval, ker pri stafieldu, sem vec drkal te mode kot igral igrico =)) sej kot elitni pcjas mi je blo kar fun, bolj kot sama igrica =)))

sam dobro pri starfieldu je slo ma tle ce ti krashne si ga najebal, tako da bom probal 1x oboje in ce mi krashne bom zbrisal 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...