Skoči na vsebino

[multi] Dragon's Dogma 2


Priporočeni prispevki

dzaver reče pred 10 minutami:

Lih pozvonil poštat. Mrš capcom. Cigoti. A je res tok bad z microtransactioni? A to ni blo v reviewjih? 

Kokr je to sranje praksa totalno, tudi v enki nisi mel na voljo fast travel vsepovsod itd in smo vsi tko spilali. Dvomim, da bo oviralo igre. Tega nisem nikjer slisal.

 

Kakorkoli, danes zvecer spilam, pa bomo videl.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 4 minutami:

Kokr je to sranje praksa totalno, tudi v enki nisi mel na voljo fast travel vsepovsod itd in smo vsi tko spilali. Dvomim, da bo oviralo igre. Tega nisem nikjer slisal.

 

Kakorkoli, danes zvecer spilam, pa bomo videl.

Sej en je napisal, da lahko vse to dobiš v igri, če igraš. Da so kao to pay to win cheat codes. Upam da je res tako. Pol me bk če to microtr

Povezava do prispevka

Res ne vem zakaj šele tokrat tako glasno zgražanje ko pa Capcom to daje v igro za lenuhe s preveč denarja že vsaj od DMC4 naprej...

 

 

 

 

Sam sem igral samo eno SP igro v kateri je bilo iz vesolja vidno da so zaključek igre naredili z MTji v mislih  -  Middle Earth: Shadow of War.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 22 minutami:

Forumski vojaki uzivajo v zgrazanju, pa niti spilali niso. Nic novega

Evo, jaz lahko potrdim, da sovrazim MTX in čim jih da igrica notri, mi je to minus, tudi če jih za normalno igranje ne rabiš. Žal sem ortodoksen glede tega. Ne pomeni, da v Dogmi ne bom užival, užival bom pune hamre, ampak malo grenkobe ostaja

Povezava do prispevka

M+KB se drugace igra cist ok imo. Tko k MH, pa se vec nadzora mas nad kamero (nadzorovanje kamere z kontrolerjem mi je vedno bilo PITA). Edin pac WASD ni glih analogen tko kot gobica.

 

Je pa obvezno treba rebindat ene tri keybinde, ker so retardirani (ctrl + g in tam okoli). Ce mas ctrl tam, kjer je ponavadi capslock se gre nekako, na standardnem layoutu je pa wack.

 

  

ke_kit reče pred 8 minutami:

A tole je v sklopu "Skill Issue" paketa? :D

Za nespo mongote, ki so na nivoju osebkov, ki aimbotajo/wallhackajo v FPSjih.

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka
PS5 Lover reče pred 1 minuto:

3Dkeš raztura za gejming. Glej ta video na koncu ko igra 1080p with DLSS:D

 

 

 

Ja, to sm se takrat zajebal, da nisem vzel 5800X3D, ko sem upgrejdal. Mam se vedno moznost, thank you based AMD k lahk 3 generacije procesorjev dam v en socket.

Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 5 minutami:

Pizda to je dobro vprasanje..

 

Za lokostrelca in mage je mk vrjetno ql.. ma za mele nisem preprican

Meni je bil MHW veliko lazje za igrat na M+KB (primerjam z MHW, ker se igra podobno kot tole). Tud dva druga kolega, ki sta bila bolj sweatlorda (ajde nista bla glih bitsurugi lvl) sta prisegala na superiornejso nadzorno shemo.

 

  

Aktivist Vanč reče Pravkar:

 

Nea se norca delaj. Mi na konec pameti ne pade da karkoli nenujnega fuknem v PC. Raje kupim odojka pa 3 gajbe piva in se ga s kolegi nasekamo.

A da mas se IRL isti efek low FPSjev k ingame?

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 42 minutami:

Evo, jaz lahko potrdim, da sovrazim MTX in čim jih da igrica notri, mi je to minus, tudi če jih za normalno igranje ne rabiš. Žal sem ortodoksen glede tega. Ne pomeni, da v Dogmi ne bom užival, užival bom pune hamre, ampak malo grenkobe ostaja

Se absolutno strinjam. Ne rabiš se opravičevat :D Ampak to je praksa danes, dokler ne vplivajo na moje igranje, mi je vseeno.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Res ne vem zakaj šele tokrat tako glasno zgražanje ko pa Capcom to daje v igro za lenuhe s preveč denarja že vsaj od DMC4 naprej...

 

 

 

 

Sam sem igral samo eno SP igro v kateri je bilo iz vesolja vidno da so zaključek igre naredili z MTji v mislih  -  Middle Earth: Shadow of War.

do naslednjega patcha

 

Vučko3 reče pred 1 uro:

Forumski vojaki uzivajo v zgrazanju, pa niti spilali niso. Nic novega

bolj je smešno, da nekateri to opravičujete, če bi šlo pa za Ubi ali EA špil bi pa sral opeke pa limal youtube eseje na temo mikrotransakcij in njih groženj za demokracijo

Povezava do prispevka

lej sej verjetno ne bo, in upam, da ne bo tko, sam komot spremenijo in navijejo, ne vem, grind, da ratajo MTX bolj povabljive za igralce

 

na živce mi gre ta praksa, kako se špil spreminja po launchu

tekken 8 je isto dal not tekken store po tem, ko je špil že kasiral same pozitivne ocene in dosegel dobro prodajo, pa tam so mtx vsaj samo kozmetične

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...