Skoči na vsebino

Trenutno igram [06/2023]


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 44 minutami:

Mene pa že zdaj fuka, kaj naj igram po fenomenalnem Dead Space Remaku, kjer sem v 6. chapterju. Namreč letos je dejansko prišlo celega fuka res hudih mid tier špilov, ki mi imajo tak 75-85 vibe, pa se ne morem odločit, kaj bi špilal. Povrhu vsega jih ima kar dosti še retail izdajo, tko da mi niti ta blokada manj pomaga :D 

 

Final Fantasy 16 88 meta, retail

Wo Long: Fallen Dinaysty 81 meta, retail

We Love Katamari 81 meta, retail

Tchia 77 meta, retail

Fatal Frame: Mask of Lunar Eclipse 67 meta, retail

Scorn 64 meta, retail (ajde ta res pride šele oktobra)

 

Rogue Legacy 2 88 meta, brez retaila

Neon White 88 meta, brez retaila

Humanity 85 meta, brez retaila

System Shock Remake, 78, brez retaila, PC only

Amnesia the Bunker, 77 meta, brez retaila

 

Če sem odkrit, bi najrajši odlomil Katamarija ali pa System Shock R :D 

Sem ti označil tisto kar ti po moje ne bo kul, ker je premalo globine.

Ostalega nisem igral.

 

Predvsem FF ima prenapihnjene ocene imo. Igra ni za več kot 80 po moje.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

A to je ono z Lil Bardom, ki je Feget enkrat prilimal? Po slikah sodim... 

 

Slabo sodiš, Lil Bard igrica je dvade, We Love Katamari pa 3d kultna klasika iz 2005

 

Jaz je v bistvu še nisem igral, sem pa igral predhodnika — Katamari Damacy, ki je zasluženo padel v 8+ po Ćamir beležki. We Love Katamari je bil malo slabše ocenjen, ampak če je to za človeka prvi Katamari, je itak irelevantno. Slabše je bil ocenjen, ker je bil enak kot predhodnik z malo dodanimi novostmi. V Jokerju je dobil 90, sem šel načekirat v arhiv, ker enke niso reviewali in so posledično drugi del ocenjevali kot prvega

 

Se pa v prvem delu pojavi tudi Sloveni(j)a :D  

Povezava do prispevka

Končal Steelrising... kaj vem kaj naj rečem. Pač nek Bloodborne wanna be... izpade poor mans Bloodborne (imaš tudi ne NPC-je za zaprtimi vrati, ki pa jih sploh ni izziv backtrackati...). Ideja kar ok, izvedba pa precej šepa. Postane res dolgočasno in ni sploh nekega filinga groze, ni vzpodbujeno in nagrajeno raziskovanje, enolični sovražniki... Že nekje pri začetku sem dobil neko obleko z visokim armorjem in je sploh več nisem menjal do zadnje ure igre, ko sem dobil malo boljšo. Tudi orožje sem 70% uporabljal eno, potem pa drugo... umrl sem vsega skupaj par krat in še to, ker sploh več nisem bil previden in sem jurišal na vse. Zadnjega boss-a sem premagal brez udarca, v njega sem zmetal kup granat in še kup mi jih je ostal.

 

Igra je za preigrati za ljubitelje žanra, ne pa pričakovati nekega thrilla in vznemirjenja. Če nimaš nič pametnega za igrati se loti. From igrice lahko igram ure skupaj, tu pa sem delal pavze, ker mi postane dolgočasno po kaki uri.

 

Oceno bi ji dal tam okrog 70... max 75. To je to.

 

Jutri pa v akcijo iskanja nekaj novega za "playlisto".

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...