Skoči na vsebino

Trenutno igram [06/2023]


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 34 minutami:

zdej samo ne vem a naj grem v basement probat bossa ali naj končno sprobam prefukat gargojle na strehi

 

zelo zajeban so mi tud uni mali pizduni, k majo pomembne surovine za high opremo, zaenkrat mi je ratalo ubit samo enega pa še to precej po sreči kot po pameti

 

tudi čudno mi je, da se ne pojavijo vedno na istem placu pa takoj zginejo, kar je kar velka razlika napram onim v Demon's Souls, kjer sem jih z lahkoto tamanil

 

Ti kristalni lizardi se respawnajo in če greš v quit game in tako nazaj noter, se bodo spet pojavili na istem mestu. Tako te ne presenetijo in jih boš lahko potamanil preden ti spizdijo.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

 

Ti kristalni lizardi se respawnajo in če greš v quit game in tako nazaj noter, se bodo spet pojavili na istem mestu. Tako te ne presenetijo in jih boš lahko potamanil preden ti spizdijo.

fak ne vem če mi bo ratalo to delat

 

važn je to, da imam meč že do konca spimpan, ostalo bo pa večji Endurance (kot moj glavni stat) porihtal

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Jaz pa malo menjavam med dvema top hitoma.

 

Zelda: BOTW igram drugič, potem ko sem jo nekje do pol preigral na WiiU, nenazadnje me na polici čaka že Zelda: TOTK. Imam narejenih skoraj 90 shrinov (vse brez tutorialov), 4 divine beaste, vseh 12 spominov (zadnjega še iščem - res dober hint, 30x30 pixlov olje na platnu slika na steni, res hvala ej :D ). Manjka mi še par labirintov, ugotoviti moram kaj je fora tistega ogromnega zamegljenega gozda, par shrinov je še zaprtih, "Snađi se" otok je še za narediti, master sword nimam pojma kje je in pa seveda grad z ganonom še ostane. IMO najboljši open world game vseh časov in top 3 najboljših špilov ki sem jih igral z lajfu. Tale igrica se bo enako dobro postarala kot so se kaki Age of Empires 2 ali Half Life z hi-res modi, grem stavit da bo tudi čez 20 let še vedno mojstrovina.

 

Street Fighter 6 šopam ko sem psihično in fizično dovolj pripravljen na stres, ki ga predstavlja kompetitven gaming :D V street fighterjih sem bil vedno dober, pretepačine sem imel vedno rad, zato se tudi počutim dolžnega samemu sebi, da grem tudi v SF 6 na polno, če se že gremo neki. Samo fuck ej, kaka muka je to :D Komboti morajo biti sharp, sproti se prilagajati nasprotnikovem stilu, biti miren kot ti 5x zapored ne rata zaključit kombota s superco, odigrati do konca čeprav veš da moraš iti nasprotniku mega na kurac s hardcore turtlanjem, ne popizditi ko te lomijo random momci z modern kontrolami itd itd. Prov vsakič se spomnim tistega memeta "Playing single player games, with your talents?" "Its a simple life" - evo to je to :D  Plus folk očitno res sovraži igrati proti želva Blankam, če mi kdo potrdi rematch je tko, mini praznik.

 

Letos igrano 2023 (za lastno evidenco)

- Evil West

- The Stanley Parable

- The Forgotten City (P)

- Crusader Kings 3

- No Mans Sky

- Metroid Primer Remaster (P) 

- Cuphead (P)

- Resident Evil 4 Remake (P) (GOTY)

- Dredge

- Bramble: The mountain king

  • Račka +1 6
Povezava do prispevka

@Galko: čisto si me nahajpal za Zeldo Botw. Pred sto leti sem jo že nabavil za Switch, ampak dejansko pa nisem nikoli kaj dosti igral. :(  Pomembno vprašanje: Je PC verzija preko emulatorja OK ali naj raje iz omare privlečem konzolco? 

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Sem inštaliral to zadevo (Cemu emulator), ampak imam očitno preslab PC in mi igra na čase dokaj trokira. Upošteval sem navodila, nastavil navadnih 1080p, izklopil antialiasing in še par zadev, pa je na čase vseeno neigralno. 
Ne da se mi več ukvarjat, zato bom raje kar Switch štartal. + bonus igranje na vrtu!

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Prvi zvonik v Dark Souls odzvonjen. Dobra simulacija meniha.

 

Pa odprl sem Autorius vrata in dobil krepko po pički dvakrat dokler mi ni postalo jasno, da nisem še dovolj mrge za ta plac. Zdej sem pa v precepu, ker v depths me je prefukal neki zmaj iz Resident Evila, catacombs se preveč respawnajo nasprotniki, mogoče je cajt da grem dol po štengah, da vidm kaj tam dogaja

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 6 urami:

Prvi zvonik v Dark Souls odzvonjen. Dobra simulacija meniha.

 

Pa odprl sem Autorius vrata in dobil krepko po pički dvakrat dokler mi ni postalo jasno, da nisem še dovolj mrge za ta plac. Zdej sem pa v precepu, ker v depths me je prefukal neki zmaj iz Resident Evila, catacombs se preveč respawnajo nasprotniki, mogoče je cajt da grem dol po štengah, da vidm kaj tam dogaja

Pr tistih vratih je najboljši farming plac v celi igrci

 

drgač pa nč po štengah kr na zmajčka pa gasa naprej---this is the way

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

zdej sm že umrl v Blighttown ker sm skočil nekam kamor ne bi smel in rabim une soulse :ninja:

 

pr Autorias vratih je največji problem tisti napol neviden nasprotnik, verjetno moram imeti nek dark orožje ali pa elektriko, da bom sploh naredu kej dmg-a

Povezava do prispevka

Planet of Lana - Luštna zadeva, malo so jo povezovali z limbom in inside in moram rečt, da mi je bila skoraj toliko všeč kot omenjeni zadevi.

Somerville - Potem pa sem zagnal še tole in po pričakovanjih bil dokaj razočaran, dost nerodne kontrole, ne seže do kolen combu Limbo/inside, tudi zgodba me ni potegnila.

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

Medtem ko čakam FF16, sem pognal HFW dlc. Spet imam občutek, da je igra fenomenalna ko totalno pozabim, da obstaja zgodba, letim na ptiču, lovim pošasti in to je to. 

Včeraj sem malo upgradal legendary bows in letim skozi več ali manj vse, kar igra premore. Spet sem vletel v carski fajt s Stormbirdom, se spustil v cauldron. V teh momentih je igrica res top top.

 

Pol se pa spomnim, da morm it nekaj z ono Seado delat kveste:mad:

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...