Skoči na vsebino

Trenutno igram [06/2023]


Priporočeni prispevki

Probam najti ustreznico iz kakega tujega jezika... nope, DaCapo je spet odkril nekaj novega, kar se mu sicer pogosto dogaja pri peki pizze :D

 

Drgač sem pa po obrnjenem BOTW zalaufal Dead Space Remake za PS5. Špil je še vedno ČIST hud. Res so se lepo lotili remaka (kljub temu, da ti po novem pilotkinja Hailey dobesedno v drugem stavku v špilu pove, da njo tudi čaka punca doma :D Zelo pomemben info!). Nov, prenovljen look ladje je ful jak. Najprej ne opaziš, ampak dlje ko igraš, bolj vidiš da so ful bolj detajlirane scene, da je ladja še bolj hladno jeklena kot v originalu, pač da je vse skupi ful lepše, predvsem pa da ti lightning efekti in razne osvetljave v temi strgajo gate z riti. Osaac po novem govori, ampak je zelo cool guy, boljše izpade kot je mutavec v originalu. Zvok je tudi še bolj nor kot v oriđiđu, pa že tam je bil razred zase. Strah me je ko malega otroka, pa vseeno igram ful na glas in v temi, da pride zvok in luč bolj do izraza :D Vzdušje in atmosfera sta pa še vedno na nivoju najboljših prvih resident evilov, ko so bili še manj v čisti akciji in bolj v akcijskem horrorju. 

 

Tko res hud hud špil. Edin pregrozen in preveč napet je. Igram na hard in sem čist napsihiran. Že original na normal je bil živa grozljivka, tole je pa še za eno stopničko hujše :D Zdele sem prilezel do ambulante / mrtvašnice pa se še čist predobro spomnim, kaj se tam zgodi z varovalkami in lučmi, tko da hvala lepa, dovolj bo za danes :D

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

hard is the way to go v prvo. cimvec uporabljaj kovinske palice za oneshotanje ogab, se bolje za velike prostore, kjer uletavajo horde - najdi si dober spot, kamor si navleces palice, bombe in stasis kegle na en kup, vazen da nimas venta ta hrbtom. igra ti da ravno prav municije, nikoli ne imej vec kot dve orozji za pasom. uzivaj, meni je takoj za RE4 gladko spil leta.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Naredu sem napako, da sem s kolegi za foro probal Ghostwire Tokyo.

Ne vem točno opisati kje je kavelj (najbrž creepy opustošeni tokyo environment in mamilarsko zabaven boj), vem samo, da sem hooked.

Pred tem sem igral neko igrico Dragon Quest 17 al neki nimam pojma.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 7 urami:

Naredu sem napako, da sem s kolegi za foro probal Ghostwire Tokyo.

Ne vem točno opisati kje je kavelj (najbrž creepy opustošeni tokyo environment in mamilarsko zabaven boj), vem samo, da sem hooked.

Pred tem sem igral neko igrico Dragon Quest 17 al neki nimam pojma.

Poročaj k končaš. Me zanima ali te drži špil do konca.

Povezava do prispevka
fric reče pred 1 uro:

Poročaj k končaš. Me zanima ali te drži špil do konca.

Zaenkrat sem pri 4 poglavju od 5ih in kar se tiče samega japonskega vzdušja,sam Tokio,zgodovina itd moram reči čista 10ka.

 

Zgodba sama nič posebnega ni slaba ampak glavno nit vsega vleče samo okolje, igram na normal in bom rekel, da problemov s sovragi nisem imel razen enega nadležnega, ki se začne vrteti kot nekakšen disk in je res ultra tečen ker ti zmeče pol okolice v glavo.

 

Sam boj je verjetno najslabši, s tem ne mislim da je ultra slab ampak postane ponavljajoč, sicer imaš lok, razne listke(elektrika ipd), plus troje napadov(ogenj,veter,voda), udarec z roko ampak bi lahko Tango Gameworks stvar izboljšali s kakšnim mečem ali podobnim ampak po drugi stvar razumem njihovo odločitev ker si pač coprnik in ne nek dark souls warrior.

 

Ni slab ni pa navdušujoč.

 

Skratka, če te boj ne odvrne(meni je še vedno soliden do precej kul) je to to.

 

Bi ti priporočal, da nabaviš Humble Bundle in stestiraš :).

Povezava do prispevka

Fric je person of culture (beri, lasti si PS5) in ima Ghostwire Tokyo na voljo zastonj v sklopu PS+ Extra.

Drugače pa mislim, da je on igro že obrnil.

Se pa podpišem pod tole:

Armando reče pred 31 minutami:

kar se tiče samega japonskega vzdušja,sam Tokio,zgodovina itd moram reči čista 10ka.

 

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Fric je person of culture (beri, lasti si PS5) in ima Ghostwire Tokyo na voljo zastonj v sklopu PS+ Extra.

Drugače pa mislim, da je on igro že obrnil.

Se pa podpišem pod tole:

 

Nisem. Špil mi je po trailerjih prav fino deloval. Sam pol je prišel release pa so špil dost strashal,  pol mi je pa itak padel zarad tega z radarja.

Povezava do prispevka
fric reče pred 2 urama:

Nisem. Špil mi je po trailerjih prav fino deloval. Sam pol je prišel release pa so špil dost strashal,  pol mi je pa itak padel zarad tega z radarja.

Največja pomanjkljivost je imo preveč opravil na dokaj zgoščeni lokaciji. Ful en tak ubishit feeling dobiš, ko odpreš mapo in je naphana z ikonicami.

Kar se tiče traversala, bojevanja, atmosfere se strinjam z Armandom.

Meni je res kul. Sam jaz sem biased, ker mi je od vedno bil kul tale miks Japonskega modernizma s starimi običaji in mitologijo.

Kot zastonj igra v Extra paketu je tole skoraj nuja vsaj probati.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Morm rect da God of War Ragnarok je res top kar se tice platiniranja. Vsec mi je, da je za platino potrebno predvsem bosse pobijat, ni spet tolk onega glupega questanja/zbiranja/opravljanja nepotrebnih opravil (k sreci je tega res izredno malo, vecina stvari je dost z zgodbo povezan

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 18 minutami:

Morm rect da God of War Ragnarok je res top kar se tice platiniranja. Vsec mi je, da je za platino potrebno predvsem bosse pobijat, ni spet tolk onega glupega questanja/zbiranja/opravljanja nepotrebnih opravil (k sreci je tega res izredno malo, vecina stvari je dost z zgodbo povezan

Najtežja stvar te platine so gledanje Kratosa, ki se še stotič skloni, prerine v nekem spodmolu.:D

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Kočevc reče Pravkar:

Js morm rect da sm ptice kr brez problema glede na progression potamanil. Nisem se rabu nic vracat nazaj na lov za njimi.  Edin za 2 sm pogledu na netu kje sta

 

Res so ble ok postavljene in niso ble težke. Ampak na koncu, ko sem že bil kar sit, sem opazil, da mi ene 3 manjkajo in šel iskat nazaj... eno našel in potem izgubil voljo. Sem mislil teh par zadev mogoče popucat čez par dni in se je prej našel kupec pa je igra šla dalje.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 3 minutami:

Ce jih nisi zbil, si zamudu en fight. Se kr nepomembn, glavno je, da se po koncu main storya, se zapor v niflheimu resi plus viking funeral quest plus vse berserkerje in valkyro zbomba. Sploh berserker king pa valkyria sta kr izziv

 

Saj te zadeve sem naredil. Sem pri Valkyri edino zmanjšal težavnost, ker se mi res več ni dalo.

Povezava do prispevka

Igram The Case of Golden Idol, majketi, kako huda igra! Na Metacriticu je imel "samo" 85 in sem kar malo dajal na stran, ampak je zadeva res izjemna. Napišem ob priliki daljše mnenje. Sem nekje na 70 % igrice (v enem dnevu, tako mi je huda), pol pa še DLC

ss_ecc62852c4cb6cd620998e37f9a2cc42e91a7cfc.600x338.jpg?t=1686091835

Trenutna ocena po Ćamir beležnica skali: 8/10

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Hernir reče pred 1 uro:

Igram The Case of Golden Idol, majketi, kako huda igra! Na Metacriticu je imel "samo" 85 in sem kar malo dajal na stran, ampak je zadeva res izjemna. Napišem ob priliki daljše mnenje. Sem nekje na 70 % igrice (v enem dnevu, tako mi je huda), pol pa še DLC

+1

 

Edina igra, ki me je letos res tako potegnila, da sem jo v 2 dneh dokončal (ponavadi se pri meni vse razvleče na kak mesec, ker igram tko po 15-20 min). Pa nisem vedel, da je DLC ven, bom pogledal.

Povezava do prispevka

Ta mesec sem bil parkrat na vlaku in se lotil igračkat Burnout 3. Steam dreck je res top konjzola za emulatorje. Igrica teče perfektno, slabih 20 let pozneje pa je še vedno igralno v samem vrhu vseh dirkaških igric ever made. Še se čuti neki eurojanka iz predhodnikov, pestrost avtov (in njih barv) je švoh, vozni model pa je rahlo presegel kak naslednjik, , težavnost ni tako balanced, kot bi si želel, samo pod črto je to tako nor paket, da je kar neverjetno, sploh glede na takratno tenzijo med criterionom in EA. Igrica si absolutno zasluži rimejk, ma tudi upscalan port na sodobne sisteme bi bil čisto fajn. Samo zaradi fegetskosti igračkarjev, ki raje cosplayajo umazane klošarje s prevelikimi sabljami kot vozijo hitre vozačine pač takšnih biserjev več ne bomo deležni.

 

V glavnem GOAT, 4ever

 

YkW3cJT.jpg

 

 

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...