Skoči na vsebino

Trenutno igram [06/2023]


Priporočeni prispevki

Chenier reče pred 1 minuto:

Kolega brt prjatu, kaj pa ti pri To the Moon tako dogaja? Majketi, en od indijančkov, ki ga nikakor ne zafeelam, pač ne vem, nekako sem v svoji glavi dobil filing, da gre za cheap emotivno zgodbo in zdaj se tega ne morem znebit. Pa bi z veseljem, sploh ker je v skupnosti RES hvaljena, pa še kratek spinoff A Bird Story in full fledged nadaljevanje Finding Paradise so izdali (plus letos pride poletni spinoffček), tako da bi imel še dosti materiala, če bi mi bilo všeč :D 

 
 
 
 

Sem pogooglal, in zgleda je to tretji polnopravni To the Moon del, pa še dobre reviewe ima: https://store.steampowered.com/app/1182620/Impostor_Factory

 

Tako da 

 

To the Moon

A Bird Story

Finding Paradise

Impostor Factory

... in še letos A To the Moon Series Beach Episode

 

Pet igric na lagerju v istem svetu/zgodbi, če bi mi bila všeč :cry:

Povezava do prispevka

Naredil bossa pri Lies of P demotu in se čekiral v hotelu... Pizda, sam špil mi vleče kot prijateljica noči v Amsterdamu...:innocent: Škoda, k mi je zmanjkal časa prejle, da bi šel še poiskat Pepeta. Bo treba počakat do večera.

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 2 urama:

Kolega brt prjatu, kaj pa ti pri To the Moon tako dogaja? Majketi, en od indijančkov, ki ga nikakor ne zafeelam, pač ne vem, nekako sem v svoji glavi dobil filing, da gre za cheap emotivno zgodbo in zdaj se tega ne morem znebit. Pa bi z veseljem, sploh ker je v skupnosti RES hvaljena, pa še kratek spinoff A Bird Story in full fledged nadaljevanje Finding Paradise so izdali (plus letos pride poletni spinoffček), tako da bi imel še dosti materiala, če bi mi bilo všeč :D 

Jaz mislim, da če tule ne potočiš solze, potem imaš namesto srca kamen. To je praktično telenovela za čustvene moške :D 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 3 minutami:

Pri FF16 ni škode, ker itak igračkaš od demota naprej, ne rabiš še enkrat znova, pa čez 14 dni izide

8 dni.

Sry, mam tle na steni makeshift mega count down tablo, ukradeno na železniški postaji, pa sem glede tega malce pedanten.

uredilo bitje ke_kit
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 26 minutami:

Sem skinil te demote in imam problem. Načeloma ne maram demotov, ker se potem na nekaj nahaypam in bi igral takoj, ne pa čakal par mesecev... v tem času me potem dosti krat mine. Najraje bi za vse te igre počakal, da izidejo in prebral vtise forumašev ter se potem odločil ali nabaviti ali ne.

 

Huh, meni je marsikateri demo olajšal izbiro. Tudi odločitev, da se špila NE NABAVI niti pod razno, je že padla na podlagi demov. Hvala kurcu za demote.

 

EDIT: tudi Lies of P in FF XVI sta mi na podlagi demov bolj whislist kot day one/preorder igrački.

uredilo bitje Gogy
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Jaz sem pa kar jezen nase, da sem preigral demo Loco Motive. Nova megastična point & click avantura stare šole v prelestni pixel grafiki s super zgodbo in pač vsem, kar zame naredi igro megastično. Veselo navdušen preigram demo (ki je res kratek, tako ena urica ali še manj, ravno toliko da se igra sploh začne in ti samo naredi skomine) zdaj pa že eno leto vsak dan (VSAK DAN!) klikam na Steam in Discord in čakam na  final release. Pomoje, če ne bi igral dema bi zdaj zadevo že nekoliko pozabil ali pa vsaj ne bi bil tako neučakan. To je prav najboljši primer tistega, ko te nahajpajo potem pa pustijo s trdim.  
Loco Motive on Steam (steampowered.com)
Stvari se sicer premikajo, par mesecev nazaj so javili da delajo (končujejo?) komplet voiceover in da čisto mičkeno spreminjajo komplet igro, ker bodo dodali več igralnih likov. 

Zdaj, ko to berem, sem ugotovil, da je celo moje življenje v bistvu samo eno veliko čakanje. Čakam na novo igrico, čakam na novo knjigo, čakam na €, čakam na dostavo, čakam in čakam ...  več, kot pa dejansko živim. :( 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

@Weraziel - 2k23 sem jaz nabavil ob prvem znižanju. Vedno odigram nekaj uvodnih sekvence MyPlayer, pol se pa kao vržem v franšizo. Trenutno imam z Bostonom tri zmage na prvih treh tekmah.:blush: :lol:

 

Je pa res, da moraš bit kar skoncentriran za odigrat tekmo. Igram kar na polno, 4x 12 minut... Vsake pol leta se spomnim, pa grem igrat..

Povezava do prispevka

Heh, športne igre so vedno naložene, nekak ostalo od ranih dni, ko smo s kolegi igrali kake antologijske duele, fuzbal, hokej, baseball, pa tut TV sports NFL na amigi se je našel.

Vedno naložen na plejki basket, hokej, madden, baseball. Fifa je šla ven, pa edino hokej in basket sta zdaj zadnja verzija, madden pa se vrgel celo nazaj v 18tko.

 

Pol se pa igra po potrebi. Po filingu. Včas tut cel mesec nič, včas pa par dni zapored..

 

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka
Gogy reče pred 1 uro:

Ja. :blush: Sej zato pa traja, da se spravim igrat eno tekmo. :D

Je pa rezultat vsaj realen.

Sam potem se tudi trudis "realno" igrat, ker z normalno igro na 12 min zmer do nekih 160+ pik ekipa pride, pa neki nerealni scori pri posameznem igralcu. Sploh ce cheesas kaksne ene in iste fore 😀

Povezava do prispevka

Obrnil Humanity. Prijetno presenecen, ceprav iskreno nekih hudih pricakovanj ni blo ker sem sel spilat precej na blef. Pristopi se ne ponavljajo prevec, uganke pa so ravno prav zajebane, da se ne pocutis kot totalen debil, obenem pa ti je kul, ko en cas rabis, preden dojames foro. Fin spil za malo zraven. Zbral sem mislim da 143 od 150 goldijev - (povecini) opcijskih collectablov (ne vem ce komu ta cifra kaj pomeni, ampak se mi zdi, da sem se solidno odrezal, pa posheram :D).

 

Predvsem pa spilam Zeldo. Mam kasnih 65 ur, ene 35 shrinov, sele 1 tavelkga bosica, odkrito cirka 30% ozemlja na vseh treh ravneh. Skratka, dober spil za bluzit, in tocno to delam - lutam, vtikam nos v vsako jamo, jemljem si ga v izi.

Povezava do prispevka

nehal sem igrati NBA2K in dokončal sem FFXVI demo, tako da sem se včeraj končno vrnil v Dark Souls

 

 

vem, da ne bom rekel ničesar novega, ampak kako je vse povezano med sabo je res vrhunsko

zalutal sem v hosto, kjer so me pričakali neki kristalni modelčki + neka ogromna pošast k strelja vodene izstrelke (iz vode, ha!)

odprl neka vrata, prišel na isto lokacijo, kjer me je en modelček že enkrat prefukal v prvo...in me je prefukal v prvo

 

potem za povrh vsega tega mi ni ratalo dobiti teh soulsov nazaj

potem sem ugotovil, da imam nek ključ za basement in se spustil v spodnje ulice graščine in odkril novo bližnjico do začetne lokacije

 

:avadodo: NUJNO morajo v naslednji špil to vkomponirati spet, jaz ne rabim open world če imaš lahko nekaj takega

  • Račka +1 4
Povezava do prispevka

zdej samo ne vem a naj grem v basement probat bossa ali naj končno sprobam prefukat gargojle na strehi

 

zelo zajeban so mi tud uni mali pizduni, k majo pomembne surovine za high opremo, zaenkrat mi je ratalo ubit samo enega pa še to precej po sreči kot po pameti

 

tudi čudno mi je, da se ne pojavijo vedno na istem placu pa takoj zginejo, kar je kar velka razlika napram onim v Demon's Souls, kjer sem jih z lahkoto tamanil

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...