Skoči na vsebino

Gamescom 2020


Gatsu

Priporočeni prispevki

In, ne bo nobenega komentarja na grafiko (gameplay itak izgleda enak zmeden kos kurjega dreka kot R&C na PS4)?

 

Igrica izgleda kot da igraš Diseny/Pixar risanko ffs. Ajme Bože kako bodo to izgledale PS5 ekskluzive tipa GoW 2, HZD 2, karkoli od NG... ...ampak je pa to tudi malo dvorezen meč, ker da pa narediš tako grafiko in art, kot ga ima R&C zgoraj moraš pa tudi imeti nor budžet in konkretno ekipo. Torej bodo špili še dražji, še bolj bodo šli na safe in še manj bodo inovirali. IMO ne vidimo več Sony SP ekskluzive brez progress treeja, delnega open worlda in craftinga :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 urami:

Torej bodo špili še dražji, še bolj bodo šli na safe in še manj bodo inovirali. IMO ne vidimo več Sony SP ekskluzive brez progress treeja, delnega open worlda in craftinga :D

En način, da ne bo tako drag razvoj je tudi, da bodo igrice tipa TLOU spet dolge cca. 18 ur, ne pa duplo več. Ravno o tem sem nekje poslušal, ko je bilo govora o tem zakaj se igrice in razvoj tako dražijo... to je zaradi zahtevnosti in pa zaradi težnje k vedno daljšemu gameplayu. Naj naredijo kakovostno (tu naj ne šparajo), ni treba pa za vsako ceno biti vse na dolgo razvlečeno, pa najdejo nek balans.

Povezava do prispevka
Arbenowskee reče pred 1 uro:

aha wow, to je pol kar draga kombinacija. kaj je sploh razlika potem med ultimate pa običnim game passom? sem mislil da je gold (multiplayer) tista razlika. 

 

Gamepass ultimate = Gamepass Xbox + Gamepas PC + Xbox Live Gold + Xcloud in košta 15€ na mesec

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 urama:

En način, da ne bo tako drag razvoj je tudi, da bodo igrice tipa TLOU spet dolge cca. 18 ur, ne pa duplo več. Ravno o tem sem nekje poslušal, ko je bilo govora o tem zakaj se igrice in razvoj tako dražijo... to je zaradi zahtevnosti in pa zaradi težnje k vedno daljšemu gameplayu. Naj naredijo kakovostno (tu naj ne šparajo), ni treba pa za vsako ceno biti vse na dolgo razvlečeno, pa najdejo nek balans.

Upam, da se to res zgodi. 20 urne igre so mi res the best.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...