Skoči na vsebino

CMOS baterija Playstation 3


Priporočeni prispevki

Hvala Sony, srečen sem. Konzola je tako sestavljena, da je za menjavo majckene baterije potrebno razdreti celotno konzolo, uničiti lepo nanešeno termalno pasto, si uničiti prosti čas, imeti frustracije, da kaj ne uničiš ipd. Ne vem zakaj ne bi raje vsakič ob vklopu konzole ponovno nastavil čas. Ne razumem kako je lahko nekdo tako nor, da uporabo konzole zakomplicira tako po tej plati da prehiti PC. V svojem PC na matični zdaj v 5 min menjam baterijo takoj brez pardona.

 

 

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Definitivno vredno svoje teme. Keep them coming op.

 

 

Poglej.

 

Čist preprosto je. Sem pošten državljan. V soboto zjutraj vstanem, pojem zajtrk, si skuham kavo in pripravim obtelevizorsko sceno za GT5 in GT6, ker me zanima prva generacija Mazde MX-5. Kava pred TV, DS3 v rokah pri jajcih, vpraša me za nastavitev časa. E jbg rečem vprašal si prejšnjo soboto in predprejšnjo budala pametni pišejo koji ti je kurac. Googlam in evo. Konzolo moraš razdret na koščke. To se korporaciji Sony zdi normalno. To je za njih ok.

 

Jaz sem mislil da sanjam, da se mi to ne dogaja.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 12 minutami:

Pa razen tega, da moraš pač vedno nastavljat čas, deluje drugače vse OK? 
Zdaj me je začelo skrbeti, da bo to začelo dogajat tudi na mojem PS3. 

 

Vse deluje ok, gre za težavo, ki so jo PS3 lastniki začeli prijavljati po netu kot gobe po dežju v zadnjih 2 letih, ker se generacija PS3 pač stara. Pač model na x gaming forumu javi da ga sprašuje za čas ob vklopu vedno in diagnoza je: menjaj CMOS baterijo. 100 takih primerov na Google. Zadeva mi je znana ker sem na nekem desktop PC že menjal baterijo, ker ura ni delovala ok v Windowsih. Dogajat se ti bo začelo, vprašanje kdaj. Ura teče nič ne reče my ass.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...