Skoči na vsebino

Trenutno igram [07/2023]


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 12 urami:


btw, Oxenfree 2 me je pa malce razočaral. Kar naenkrat konec zgodbe in to je to. Hecno, prav šokiran sem bil, ker sem pričakoval vsaj še par ur igranja.

Kako kar naenkrat, saj na koncu povežejo oba dela. Zaključijo zgodbo od vseh likov. A si mogoče pričakoval zgodbo še s side questi likov?

Ali se samo meni zdi, da je enka imela "čuden" konec in nisi točno vedel ali je Alex zares se vrnila v realnost? To se mi zdi, da je v dvojki pojasnjeno ali se motim.

Povezava do prispevka

@fricMa ja, saj je zaključeno, ampak težko rečem.. nekako na hitro se mi je pač zdelo. Pričakoval sem še kakšni 2 uri igranja. Pa recimo, tudi tistega questa za E.M.P. od fotografa (ko moraš vpisat kode - letnice) nisem naredil, ker sem mislil da bo že "počakalo". 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Ej svaka ti čast, da se ti je dalo čez enko v letu 2023

 

Igraš Paragon ali good guy?

bad guy all the way, sicer se moram res prisiliti v določenih dialogih, da kliknem rdeče obarvano opcijo, sam sem bom počas navadil :D

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 minuto:

Fume Knight ima 20 sekund stran bonfire, pojdi desno ko prideš dol

 

Fumeta sem potem danes v prvo premagal. Spraševal sem za tistega, ki si napisal, da ga nisi mogel premagati. 

 

Do Alonneja se moraš prebiti mimo precej sovragov. Za njega sem pisal, da se mi danes ni ljubilo. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

aa štekam

 

ma ja, Alonne se meni tudi ni dalo, prehitro sem umrl vsakič za tak dolgi run do njega

 

vsi ti nasprotniki s katanami so zame pretežki, preveč sem navajen bruteforcat skozi bosse, njega se pa ne da. Sej je kul, da je izziv, samo tuki je ER pokazal, da je dost bolj zabavno ponavljat bosse če nimaš najprej pet minut tekanja do bossa :D

Povezava do prispevka

Se da solo brez problema. Pac crknes tu pa tam, kot vsaka soulslike. Spilam Challenger archetype, kar je strength build, pistola, puska in iron greatsword :D. 

 

Pristal sem v enem dungeonu, Terminus Station. Na nekem vlaku sem.

 

Igra je odlicna, dosti boljsa kot neki lies of p, steelrising itd.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...