Skoči na vsebino

[multi] Lords of the Fallen (2023)


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 11 minutami:

Sama sreča, da sem padel v Rayman Legends, jutri pa dobim Prince of Persia.

Če bi imel samo LOTF na radaju, bi že zdavnaj umrl od vijola jajc. :D

 

Dnevno sem tolkel cca. urne seanse, danes pa končno našel več časa in sekam že več kot 3 ure :D Res mi je fina igračka! Dobiš kmalu... Zgleda bom padel nazaj v ritem :)

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

Ma ne, ni letelo na najin deal. :D

Samo nasplošno na komentarje folka. V bistvu me res ful zanima ali mi bo proper DS izkušnja.

Jaz sem drugače upal, da ti ne bo tako kul in ti jo bom kar odkupil, sam vidim, da imaš namen spet preigravati. :)

 

Ma dejansko mi je totalno proper DS izkušnja. Res gladko TOP3 iger preteklega leta. Saj vem, da ni letelo direkt na deal, jaz sem nek cel sfukan glede gejminga zadnje pol leta že in igram res malo. Pa me full vleče in sem dejansko danes užival vseh par uric, ki sem jih vložil v igranje. Mam vsake tolko neka taka sfukana obdobja. Grem pa proti koncu kolikor je videti, ker ne vidiim več nič kaj rdečih beaconov okrog sebe. Igro pa bom še preigraval, ja. Full me vlečejo še drugi buildi. Kar pa ne pomeni, da ti je ne bom spet poslal, če boš imel vobljo igrati v prihodnje spet za mano kdaj. Komot :D

Povezava do prispevka

O tem pa res nisem razmišljal. Mislim, da imam 1 al 2 itema za respecat. Videl pa sem, da (za 8000 Vigor se mi zdi) lahko pri enem merchantu še kupim zadevo. Bom nabavil, ker sem itak v fazi, ko kupujem vse spele, ringe... in ne vlagam več tolko v upgrejde. Jebe me, ker ne najdem več merchanta za inferno spele, ki jih imam najmanj in sem ravno nek inferno build nameraval igrat dalje, ko bom šel. Radiance spellov pa kar nekaj in Umbral tudi.

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 26 minutami:

Mislim... saj ok. Pač živčen sem standardno kot v Soulsih, ko so me predeli tak fukali in sem naštudiiral točno kje je kateri sovrag, past, presenečenje :D Jebem jim mater po spisku na vsakem koraku.

Ti si v Bramis castlu a ne? Tam ko so one spiralne stopnice, katere lahko premikas? 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...