Skoči na vsebino

[multi] Lords of the Fallen (2023)


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 34 minutami:

Ej kmetek zakaj ne spilas tko kot vsi ostali? Sej pride oprema, moras si zasluzit. 

 

 

 

 

 

sem že piratsko nabijal tedne in tedne, tole bi rad čimprej obrnil in prodal naprej 4 f00d :)

 

če nihče ne more, jebat ga....kaj naj?

uredilo bitje kmetek
  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Nimam. Imam isto orožje že od prvih par ur igre :D Dal sem ga že kar nekaj časa na 10 level in nočem porabiti surovin za drugo orožje, ker bom mel za NG+ kasneje. Škrtarim s surovinami :) Sem pa pogledal takoj, ko sem ga pobral statse in so zanimivi. Ampak ne grem pred koncem nadgrajevat novega orožja.

 

https://thelordsofthefallen.wiki.fextralife.com/Faithful+Bludgeon

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 1 minuto:

Ta Kmetek pa je res pacient :) Preigraval je igro že celo večnost, tukaj pa non stop težil za PS5 verzijo in sedaj hoče nekaj rushat pa prodat naprej :wacko: A kdo razume smisel?

ne vem, mogoce trofeje

 

v glavnem, pomoje.. smo vsi tle popusli par jurijev eur na teh igricah, ce sestejes celo zgodovino nakupov, brez hardwerja.. ampak samo kmetek je profitiral =))))))

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 8 minutami:

Nimam. Imam isto orožje že od prvih par ur igre :D Dal sem ga že kar nekaj časa na 10 level in nočem porabiti surovin za drugo orožje, ker bom mel za NG+ kasneje. Škrtarim s surovinami :) Sem pa pogledal takoj, ko sem ga pobral statse in so zanimivi. Ampak ne grem pred koncem nadgrajevat novega orožja.

 

https://thelordsofthefallen.wiki.fextralife.com/Faithful+Bludgeon

Jaz sem na koncu mel surovin za kup orozij, pa itak lahko vse kupujes. Iron wayfarer hammer je najboljse drugace. Dobis ga samo po borbi z NPCjem. Tisti tip na zacetku igre.

Povezava do prispevka

Bramis je super prostor za farmanje...razen če hočeš kakšno secifinčno huntress ali defender opremo. Ko ga nagruntaš je dokaj ok run, v ng+ seveda težji, ker so malo pretiravali s hp (še posebej pri šefih) po moje, ampak ok.

Za tiste umbral scouringe je pa dober farm scarlet shadow (dobiš mislim da 8 na enga, le na začetku boš čakal malo v umbral, je pa hkrat ok za farmanje vigorja - ne idealno ampak ok).

 

Za +10 (chunk) jih lahko dobiš 5 na run (enega lahko kupiš pri co-op oltarju v skyrestu - mislim da za 150 kovancev...ali kaj je že tista enota). 4 pa mislim, da boš brez težav našel po svetu, če si le malo bolj počasen (temeljit) pri skozihodu.

 

Hammer postane eno najboljših orožij šele kasneje, ko imaš več scale statsov preko 50 (idealno 75)..imo.

 

Nisem pa preizkusil vseh novih zadev na šefovskih orožjih. Je bil pa Engstrom kar dober fight za konec. Še vedno sta mi bili

Spoiler

Pieta in njen alt

najboljša regular šefa v igri v ng0.

 

Igra je zelo ok, ves čas pa mi je šel na jetra pokvarjen lock on in pa občasno idiotska kamera. Upam da tole dejansko kdaj porihtajo, ostalo bo že sčasoma (če še niso). Bom zadevo sigurno kdaj še nabavil in preigral znova. Zdaj pa mogoče preizkusim LoP:), če ga najdem kje za ok ceno.

 

Lp

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
1309976 reče pred 2 urama:

Igra je zelo ok, ves čas pa mi je šel na jetra pokvarjen lock on in pa občasno idiotska kamera. Upam da tole dejansko kdaj porihtajo, ostalo bo že sčasoma (če še niso).

 

To je res največja pizdarija. Vse ostalo komot spregledam. Vseeno zelo carska igra, ki jo bom obdržal in igral naprej kot ostale From igre.

Povezava do prispevka

@ke_kitkončal sem igro. Tu se ne da narediti sejv in več koncev hkrati sem šel preverit hehe... Prav poti so potrebne za različne konce. Saj ok tak. Ne bom se zdaj pripravljal za NG+, nisem vzel še niti enega boss orožja, bom to malo pogledal kaj se splača vzeti med tem, ko boš ti igral in uporabil remembrance pred naslednjo turo, ko bo. Tako ti bom jutri dal igro na pošto. Inđoj in poročaj :D

 

 

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 12 urami:

@ke_kitkončal sem igro. Tu se ne da narediti sejv in več koncev hkrati sem šel preverit hehe... Prav poti so potrebne za različne konce. Saj ok tak. Ne bom se zdaj pripravljal za NG+, nisem vzel še niti enega boss orožja, bom to malo pogledal kaj se splača vzeti med tem, ko boš ti igral in uporabil remembrance pred naslednjo turo, ko bo. Tako ti bom jutri dal igro na pošto. Inđoj in poročaj :D

V bistvu se skoraj da...

Spoiler

če nisi prej ničesar prižigal pri tistih ognjih, si naredi save pred klikom na vstop v grad...tam ko prvič uporabiš runo.

od tu dalje lahko preigras vse 3 razlicne konce. Ni glih save pred zadnjim šefom, si pa lahko dodatne chare odklenes, ampak ne dobiš pa določenih sefovskih stgm, če greš na tak način, z izjemo tiste ki si jih pustiš za konec.

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
1309976 reče pred 6 minutami:

V bistvu se da...

  Skrij vsebine

če nisi prej ničesar prižigal pri tistih ognjih, si naredi save pred klikom na vstop v grad...tam ko prvič uporabiš runo.

od tu dalje lahko preigras vse 3 razlicne konce.

 

Ja, sem videl. Ampak si zadev nisem želel predčasno spoilat in sem seveda...

 

Spoiler

takoj, ko sem lahko "cleansal" prvi beacon in s tem je bilo konec :D

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...