Skoči na vsebino

[multi] Lords of the Fallen (2023)


Priporočeni prispevki

Problem je v tem, da toliko ljudi kritizira ta špil kot da bi dejansko šlo za 45/100 jajca...ali pa še slabše. Sem malo bral kritike na steamu in takoj ko se kdo oglasi in napiše kaj pozitivnega, ga popljuvajo kot da bi dejansko šlo za nekoga iz marketinga Hexworks:blink:, ne pa nekoga ki mu je spil vsec in ni imel nekih vecjih problemov.

Sploh pa mi ni jasno zakaj po spilu pljuvajo ljudje ki ga igrajo na masinah,  ki niti minimuma ne dosežejo (pa ne pravim da imajo samo taki kakšne tehnične težave z igro)...špila se je prijel slab glas.

Vseeno upam, da bo to še ena Days gone varianta.

Povezava do prispevka
1309976 reče pred 13 urami:

Problem je v tem, da toliko ljudi kritizira ta špil kot da bi dejansko šlo za 45/100 jajca...ali pa še slabše.

 

Tako nekako, ja. Jaz sem navdušen ravno zato, ker sem pričakoval precej slabše vse skupaj in me je na koncu zelo pozitivno presenetila (ne leti nič na Vučka :D )

 

Vučko3 reče pred 9 urami:

Je pa res huda igracka, ne najbolj spolirana in tu pa tam mal janky, ampak zelo dobra. Mislim, da sem nekje proti koncu. 

 

Ufff ti pa si hiter. Jaz igram skoraj vsak dan, ampak mi nekako ne znese več kot kako urco in mislim, da sem še kar daleč od konca. Bom pa po teh praznikih ziher imel več časa.

Povezava do prispevka

Si že

Spoiler

v gradu

? Sem uspel danes spet malo zagnati zadevo in so tu bistveno težji nasprotniki, čeravno isti...pa še neprestano vletavajo invaderji...kar zanimiva cona.

Prvi playtrough, nisem še končal 77ur:blush: Mogoče pa res malo pretiravam z raziskovanjem področij. 

 

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka

Sem že zaključil. Grad se pa naj jebe :D Nabili so not čisto vse najbolj cancer enemije enega za drugim :D Je pa dobro narejen, zgubil se nisem, tudi hitro nasel pot naprej, samo pac tecni enemiji.

 

Kakorkoli, jaz dam igri brez problema 8/10. Zadnji šef je brezveze.

 

Jaz sem ze v ng+ ruknil Pieto, dobis zgleda 5 vestige seedov na level in to je to. Bom pa zdaj build preuredil v radiance al inferno, neki mage bom.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Ne vem al se je meni v zadnjem letu možgan dodatno sfukal al kaj... Na hipe imam v igri enake občutke kot sem jih imel v BG3 in teh filingov prej nisem imel nekaj močno izraženih v igrah. To mislim glede tega, da me panika zgrabi, ko je preveč vsega, da bom kaj zamudil. Pa tega ne bi smel imeti, ker itak mislim igro igrati večkrat. Tega se prej nekako ne spomnim, niti v ER ipd. Zajebal sem, ker si zadev nisem beležil tako kot sem si pri ER. Na neki točki sem se vrnil nazaj in šel izkoristit Pilgrim Perch Key in pustil 2 vestige pointa, da ju raziščem kasneje. Potem sem tam odkril nova področja in sem na neki točki imel ene 4 vestige pointe kjer je bila pot naprej, jaz pa nisem imel pojma katerih poti vse še nisem pregledal. Zdaj sem na točki kjer raziskujem nazaj kaj sem spregledal in kje še nisem bil, ker si seveda imena Vestige pointov nisem zabeležil in seveda tudi ne zapomnil :) Dva imam zdaj zabeležena kjer sem končal in nisem šel naprej. To bi moral delati že od začetka, vsaj z mobitelom fotkati ime pointa.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...