Skoči na vsebino

[multi] Lords of the Fallen (2023)


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 53 minutami:

Niti sem jezen, niti sva prijatelja. Vsaj dokler provokatorsko komuniciras.

 

Moje mnenje je moje, podam ga, kot vsi ostali. Bolj objektivno kot kurac grafika, ne gre. Kar se tice ostalih stvari, recimo bossi, se tudi lahko pogovarjamo. 

 

Naj mi nekdo pove kaka razlika je med Pieto, Pieto s psi, Pieto s sabljo, Pieto z magijo, razen tega kar sem naštel. To res ni vrhunec boss designa no. Ne pravim, da so grozni, ampak niti enega se ne bom spomnil cez 2 meseca. 

 

Spet pravim, meni je igra čisto zadovoljiva in fajna. Ne bomo pa pretiravali no

itak da nismo prijatelji, to je bilo ironicno 

 

grafika kot taka je unreal engine 5 in je boljsa od vseh soulsov skupaj

art je drugo, ce pa tebi steka jebiga, ves kaj mores naredit al spuscas dovode ps5 al pa si kupis pc

 

bossi niso vrhunec te igre o tem ne bom debatiral

so pa tu pa tam kaksni dobri in so dovolj raznoliki, niso vsi smeti in niso vsi isti, to je bullshit, pravzaprav lahko prestejes na prste dveh rok raznolike in dobre s seveda nekaj odstopanja odvisno od okusov

 

si ti sploh obrnil igrico? si sploh na polovici?

mislim sej imas pravico do mnenja ampak do you even lift bro (bro ironicno seveda)

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Tudi sam igram na ps5 pa tega kar omenjaš nisem niti enkrat opazil. Ma ja špil ni popoln, a realno gledano meni niti Elden ring ni bil oziroma mu je kar nekaj manjkalo do 10/10, je bil pa solidna nekje 9. 

Lotf ima kar nekaj dobrih stvari. Tudi to da ga pogosto krpajo...kar pomeni da zna čez čas prilesti se kakšno piko višje... ali pa jo izgubiti, če ga bodo preveč srali.

 

Ampak kaj naj rečem,  meni je bil tudi Days gone všeč...in pa Witcher 3 in Gothic 2 notr sta mi bila do sedaj še najbližje popolni igri... v času ko sem ju igral. Me prav zanima kako bi se obnesli danes.

 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

itak da nismo prijatelji, to je bilo ironicno 

 

grafika kot taka je unreal engine 5 in je boljsa od vseh soulsov skupaj

art je drugo, ce pa tebi steka jebiga, ves kaj mores naredit al spuscas dovode ps5 al pa si kupis pc

 

bossi niso vrhunec te igre o tem ne bom debatiral

so pa tu pa tam kaksni dobri in so dovolj raznoliki, niso vsi smeti in niso vsi isti, to je bullshit, pravzaprav lahko prestejes na prste dveh rok raznolike in dobre s seveda nekaj odstopanja odvisno od okusov

 

si ti sploh obrnil igrico? si sploh na polovici?

mislim sej imas pravico do mnenja ampak do you even lift bro (bro ironicno seveda)

 

 

Kje sem napisal, da so bossi smeti oz da so vsi isti? A moram dokoncat igro, da podam mnenje o trenutnem poteku igre? A samo meni na Zemlji šteka, ko je vec kot 5 enemijev na kupu v dveh regijah do zdaj? 

 

Če se hočeš pogovarjat, vsaj potrudi se spremljat, kaj razlagam. Trenutno tolčeš v prazno. 

 

Kakorkoli, šel sem nazaj v prvo regijo in vrata z zvoncem sem odprl, in prišel na sneg. Tko da zdaj mam ogenj in sneg + pilgrim perch key sem aktiviral in se jebem tam.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 3 minutami:

Kakorkoli, šel sem nazaj v prvo regijo in vrata z zvoncem sem odprl, in prišel na sneg. Tko da zdaj mam ogenj in sneg + pilgrim perch key sem aktiviral in se jebem tam.

 

Jaz sem tudi zdaj tam naprej v tem snegu. Čist slučajno sem šel probat odpret ona vrata z zvoncem. Nimam pojma kaj jih je aktiviralo. A ti veš? Ne vem pa točno s katerega vestige poiint sem šel tja na sneg probat odpret ta vrata :)

 

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 2 urama:

 

Naj mi nekdo pove kaka razlika je med Pieto, Pieto s psi, Pieto s sabljo, Pieto z magijo, razen tega kar sem naštel. To res ni vrhunec boss designa no. Ne pravim, da so grozni, ampak niti enega se ne bom spomnil cez 2 meseca. 

Najprej neki napisete in pol se vlecete ven na neko terminologijo kot najvecje picke na sodiscu

 

Kaj pa si napisal ajde? Da niso grozni. Kaj to pomeni, da so dobro al da so slabi. Ja res je niso smeti ampak so slabi? Vsi isti, vsi Pieta? Al si napisl cel odstavek, da so vsi bossi Pieta, ker so si razlicni ker ena ima psa druga magijo ipd in sem jz tolko glup, da ne razumem smisla tvojega pisanja. Dej bro pliz. Nismo se rodili vceraj.

 

Hahahah tolcem v prazno.

Napisal sem ti, kaj naredit, ce ti steka. Ker Ocitmo si v mansini glede tega celo na forumu. Oz. celo bi upal rect, edini :))))))

 

In nestoj bit zivcen, ce te ubijajo, Git gud. Sej bo.

 

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 1 uro:

Pilgrim perch key si kupil? Pizda nekaj vrat sem nekje spustil in se sploh ne spomnim več kje so bla vsa tista vrata in keri key se rabi za njih.

Kupil ja, in šel pol Pilgrim Percha skozi še enkrat. Trojna vrata so. Ena od teh so v bistvu celi novi level in CARSKA roba, je pa ful zafukano, sem kar malo bezal, malo takticno. Kamot poguglaj, jaz sem tut poguglal ena vrata :D in ful dober loop naredis iz percha nekam drugam. To kar naredi.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 6 urami:

Kupil ja, in šel pol Pilgrim Percha skozi še enkrat. Trojna vrata so. Ena od teh so v bistvu celi novi level in CARSKA roba, je pa ful zafukano, sem kar malo bezal, malo takticno. Kamot poguglaj, jaz sem tut poguglal ena vrata :D in ful dober loop naredis iz percha nekam drugam. To kar naredi.

 

Tnx, bom danes. Sem škrt ko prasec in sem upal, da bom ključ na neki točki dobil/našel nekje v igri :D Se bo pač treba skeširat.

Povezava do prispevka

Ga dobiš, ne rabiš kupit...počakaj da se zgodba dalje odvije, potem pa v Skyrest pocekiraj tla v blizini kjer bi ga sicer lahko kupil...če pa želiš prej pač skesiraj tistih 18k.:D

 

Kljuc za tista vrata ti da taisti pri katerem lahko kupiš zgornji ključ, če me spomin ne vara (saj nekaj pokomentira preden ti ga da). Jaz sem bolj ali manj vse obravnaval kot potencialne riti, pa sem se vsaj pri polovici zmotil...no vsaj zaenkrat.

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
1309976 reče pred 5 minutami:

Ga dobiš, ne rabiš kupit...počakaj da se zgodba dalje odvije, potem pa v Skyrest pocekiraj tla v blizini kjer bi ga sicer lahko kupil...če pa želiš prej pač skesiraj tistih 18k.:D

 

Kljuc za tista vrata ti da taisti pri katerem lahko kupiš zgornji ključ, če me spomin ne vara (saj nekaj pokomentira preden ti ga da). Jaz sem bolj ali manj vse obravnaval kot potencialne riti, pa sem se vsaj pri polovici zmotil...no vsaj zaenkrat.

 

Neko pismo sem našel na tleh in NPC je izginil. Nisem pa opazil, da bi prejel ključ. Moram danes preveriti.

Povezava do prispevka

Ma to orožje mam nadgrajeno in tako visoko drugega ne morem nadgradito, zato nočem menjati. Ma dobrig 34kg.

 

What? Dejansko kupuješ opremo? Jaz nisem še nič kupil se mi zdi :D Opreme pa mam ko dreka. Niti približno ne najdem pri trgovcih tako dobrih armorjev kot jih imam v inventarju. Ampak jaz itak praktično v nobeni igri te sorte ne kupujem ne oblek ne orožja. Ni vedno tako, da nekje polootaš, pobereš drop, dobiš kot nagrado... boljše zadeve kot majo trgovci?

 

Saj sem že omenil, da sem škrt :) Meni je vsakega "centa" žal dat trgovcem. Vse gre v moj upgrejd.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Tisto kar najdes je dosti boljse, sam jaz bi mel vse :D keeeer bom sel skozi ng+ drugi build, pa malo raziskujem kaj se splaca.

 

Sam kok je carsko ko si predolgo v Umbral, brez vsega, bezis ko kura, in pol se pojavi oni rdeci grim reaper. 2x sem zbezal, ene 4x me je zaklal ko froca. Prav strah me je, ko me pobarva v rdeco in spremlja. 

 

Sem pa koncno ugotovil, kater loot ne smem pobirat, zaradi onega seronje ko skoci ven in me ubije ali preseli v umbral

Povezava do prispevka

Mimik ti lahko vrže redko runo (za vigor farm), ki jo mislim da lahko le on. Naj bi pa bil zelo nizek drop rate. Se splača, preden ga odrešis, item discovery zvišati,  ker mislim da lahko to runo dobis le pri njih, se pa ne respawnajo. Sam sem to informacijo zvedel verjetno prepozno. Sem pred vhodom v grad in imam v najboljšem primeru pred sabo le še 1-2 mimika.

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka

Jaz mislim, da imam 3 poti odprte, tam na snegu še nisem nič delal, prišel v Manse of Hallowed nekaj, labirint, na koncu Godskin Duo fajt, dobil po pički precej.

Sunless Kein, vletel v umbral boss fajt z grim reaperji, očitno so eni fajti samo v Umbral možni. Pol je še ziher tam neka pot, da dol pridem, ker mam ključ pa ne vem kje uporabit.

Tisto lampo je treba kar pogosto imet prizgano, drugace spustis ogromno loota, in ni nobenih metuljckov vecino cajta, da ti kazejo kje kdaj kako.

 

In sam bi usput poslal v kurac uno babo, ki je najprej boss, pol pa navadni enemy, ki strelja ogenj in spawna ognjene mine čez CELO mapo, tudi če te ne vidi.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...